J15 złosiowy fabrika

Opis naszych samochodów.

Moderator: luk4s7

zlos
Posty: 72
Rejestracja: 12 lip 2011, 22:38
Auto: LC150, Golf R32 Turbo
Kontakt:

Re: J15 złosiowy fabrika

Post autor: zlos »

Cruiser pisze:A gdzie? Jakaś fota? Ja mam automatyczny włącznik i cały czas na ksenach jeżdżę.
Dolny chwyt powietrza. Po podłączeniu mam tak, że uruchomienie świateł xen/postojowych ledy gasną. Zapalają się w momencie odpalenia silnika/uruchomienia zapłonu - wystarczyło połączyć kabelki zgodnie ze schematem.

Philipsa masz?

Obrazek

Awatar użytkownika
Maru123
Posty: 427
Rejestracja: 14 cze 2011, 14:34
Auto: KDJ95 02'
Kontakt:

Re: J15 złosiowy fabrika

Post autor: Maru123 »

zlos co to jest to białe po prawej stronie tego leda? na tyrytitki to zamocowałeś? :lol:

zlos
Posty: 72
Rejestracja: 12 lip 2011, 22:38
Auto: LC150, Golf R32 Turbo
Kontakt:

Re: J15 złosiowy fabrika

Post autor: zlos »

Maru123 pisze:zlos co to jest to białe po prawej stronie tego leda? na tyrytitki to zamocowałeś? :lol:
Niom :) Tam nie ma się w co wkręcić/wkleić. Opaski mam już czarne, muszę zmienić, żeby wsi nie było ;)

Awatar użytkownika
Maru123
Posty: 427
Rejestracja: 14 cze 2011, 14:34
Auto: KDJ95 02'
Kontakt:

Re: J15 złosiowy fabrika

Post autor: Maru123 »

No właśnie miałem zaproponować zmianę na czarne bo przy takim aucie to nie przystoi takiego druciarstwa robić. A nie można tego przykleić lub przykręcić do tej listwy na której to leży?

Awatar użytkownika
Cruiser
Posty: 959
Rejestracja: 29 maja 2010, 23:31
Auto: one fifty, Hilux DC 2.5
Kontakt:

Re: J15 złosiowy fabrika

Post autor: Cruiser »

zlos pisze:
Cruiser pisze:A gdzie? Jakaś fota? Ja mam automatyczny włącznik i cały czas na ksenach jeżdżę.
Dolny chwyt powietrza. Po podłączeniu mam tak, że uruchomienie świateł xen/postojowych ledy gasną. Zapalają się w momencie odpalenia silnika/uruchomienia zapłonu - wystarczyło połączyć kabelki zgodnie ze schematem.

Philipsa masz?

Obrazek
Ale co Phillipsa? Zenony? Diabli wiedzą co fabryka tam włożyła.. :?: Nie zdzwiwiłbym się gdyby było napisane Made in Poland. :lol: W Mini pod maską też znalazłem taki napis.... :roll:
W 150 chyba sobie dzienne odpuszczę bo nijak mi miejsce dla nich nie leży ale w HZJ to chętnie bym takie zafasował. Tylko znowu jak będzie wyglądał staruszek z LEDami? Trochę żenada. :lol: Z drugiej strony żal mi R2 z 24V. Po każdym skoku przynajmniej jedna do wymiany...

Husky
Posty: 909
Rejestracja: 31 sty 2010, 22:19
Auto: plastic fantastic

Re: J15 złosiowy fabrika

Post autor: Husky »

zlos pisze:Próbowałem znaleźć kogoś od oklejenia budy, żeby byle patyk nie rysował. Ale nowy landek zdradza nowobogackiego i kilka firm rzuciło cenę 7 tysia PLUS. Kumpel okleił pathfindera za dużo mniej, nie lubię być ładowany przez cwaniaków...

wydajesz na auto koło 230 tys / po odjęciu tych 50 co zaoszczędziłęś / a żałujesz 7 koła na oklejenie ?

co Ty z Poznania jesteś ?

mi firmy oklejające proponowały 5 tys za moją 120 , a 150 chyba nieco większa więc ....?

nie ma co żałować , bo możesz zaoszczędzić jakiś grosz , a będziesz później płakał

a pozatym nie przejmuj się ....boli tylko do pierwszej rysy, później już jest OK

PS

rok temu, dokładnie 10/2010 jak szukałem 150 prestige , model DEMO był do nabycia za 220 koła

zlos
Posty: 72
Rejestracja: 12 lip 2011, 22:38
Auto: LC150, Golf R32 Turbo
Kontakt:

Re: J15 złosiowy fabrika

Post autor: zlos »

Cruiser pisze:Ale co Phillipsa? Zenony? Diabli wiedzą co fabryka tam włożyła.. :?: Nie zdzwiwiłbym się gdyby było napisane Made in Poland. :lol: W Mini pod maską też znalazłem taki napis.... :roll:
W 150 chyba sobie dzienne odpuszczę bo nijak mi miejsce dla nich nie leży ale w HZJ to chętnie bym takie zafasował. Tylko znowu jak będzie wyglądał staruszek z LEDami? Trochę żenada. :lol: Z drugiej strony żal mi R2 z 24V. Po każdym skoku przynajmniej jedna do wymiany...
LEDY Philipsa. Ja kupiłem Philipsa ledziochy i tam jest w zestawie centralka do podpięcia, która steruje działaniem zgodnie z przepisami.

Maru123 pisze:No właśnie miałem zaproponować zmianę na czarne bo przy takim aucie to nie przystoi takiego druciarstwa robić. A nie można tego przykleić lub przykręcić do tej listwy na której to leży?
Zmieniłem na czarne. Już nie jedzie wiochą.
Przyklejać można, ale jeśli diody strzelą (zdarza się), to masz problem z wymianą. Wkręcić nie ma w co i jak, nie zrobili jeszcze wierteł zgiętych pod kątem 90 stopni ;)
husky pisze:
zlos pisze:Próbowałem znaleźć kogoś od oklejenia budy, żeby byle patyk nie rysował. Ale nowy landek zdradza nowobogackiego i kilka firm rzuciło cenę 7 tysia PLUS. Kumpel okleił pathfindera za dużo mniej, nie lubię być ładowany przez cwaniaków...

wydajesz na auto koło 230 tys / po odjęciu tych 50 co zaoszczędziłęś / a żałujesz 7 koła na oklejenie ?

co Ty z Poznania jesteś ?

mi firmy oklejające proponowały 5 tys za moją 120 , a 150 chyba nieco większa więc ....?

nie ma co żałować , bo możesz zaoszczędzić jakiś grosz , a będziesz później płakał

a pozatym nie przejmuj się ....boli tylko do pierwszej rysy, później już jest OK

PS

rok temu, dokładnie 10/2010 jak szukałem 150 prestige , model DEMO był do nabycia za 220 koła
Nieistotny jest stan posiadania - dla mnie ważne jest, że cwaniak chce mnie skroić.

Auto identyczne jak moje, tylko starsze i nie śmierdzące kasą okleja się za 50% ceny, czerpaną folią na podkładzie - naklejka ma prawie 1mm grubości, a folia jest po byku mocna. Koszt materiałów: ok. 2,5 tys. Reszta to robocizna. Firma ze Szczecina, więc nie jest mi po drodze.

Tymczasem moje okleić chcą folią 0,01 mm (!!!) za 7,5 tysia.

Niech nikt mi nie wkręca w szprychy, że to nie jest polowanie na jelenia.


Odnośnie specyfikacji, to jest kilka różnic pomiędzy polskim prestige a niemieckim top tec. Auto demo kupić można, jeśli odwagi starcza.

Husky
Posty: 909
Rejestracja: 31 sty 2010, 22:19
Auto: plastic fantastic

Re: J15 złosiowy fabrika

Post autor: Husky »

dzwoniłem wczoraj tu: http://www.anmar4x4.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
koszt dla mojej 120 to 6.5 tys / czas wykonania to 5 do 7 dni /

gdzie w szczecinie , daj namiar

zlos
Posty: 72
Rejestracja: 12 lip 2011, 22:38
Auto: LC150, Golf R32 Turbo
Kontakt:

Re: J15 złosiowy fabrika

Post autor: zlos »

husky pisze:dzwoniłem wczoraj tu: http://www.anmar4x4.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
koszt dla mojej 120 to 6.5 tys / czas wykonania to 5 do 7 dni /

gdzie w szczecinie , daj namiar
6,5 za folię czerpaną czy za folię 0,01mm? Tej cienkiej nie ma sensu zakładać, jeden komplet krzaków pozadziera ją i lakier, używa się jej do zmiany koloru a nie ochrony lakieru w terenie.

Poproszę kumpla o namiar :)

zlos
Posty: 72
Rejestracja: 12 lip 2011, 22:38
Auto: LC150, Golf R32 Turbo
Kontakt:

Re: J15 złosiowy fabrika

Post autor: zlos »

A ja dzisiaj miałem w zderzaku pana w BMW - wynik "spadniętej stopy ze sprzęgła".

https://plus.google.com/photos/11450480 ... ueDkZXJngE" onclick="window.open(this.href);return false;

Powinienem się jednak wczoraj nawalić z kumplami, zostałbym w domowej kac-lecznicy i obyłoby się... :?

Awatar użytkownika
Cruiser
Posty: 959
Rejestracja: 29 maja 2010, 23:31
Auto: one fifty, Hilux DC 2.5
Kontakt:

Re: J15 złosiowy fabrika

Post autor: Cruiser »

Dałby Ci 3 kolasie w rękę i niech się martwi o swój Bojowy Wóz Mafii. :evil:
Mojemu ojcu w lecie łepek wyskoczył na rowerze pod Avensisa i nowy zderzak z lakierowaniem 2,5 koła stał.

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: J15 złosiowy fabrika

Post autor: Kwiatec »

popytajcie w adverto w łomiankach. za v8 krzykneli 3 klocki za oklejenie

zlos
Posty: 72
Rejestracja: 12 lip 2011, 22:38
Auto: LC150, Golf R32 Turbo
Kontakt:

Re: J15 złosiowy fabrika

Post autor: zlos »

Kwiatec pisze:popytajcie w adverto w łomiankach. za v8 krzykneli 3 klocki za oklejenie
Dzięki za namiar, już do nich piszę :)

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: J15 złosiowy fabrika

Post autor: Gałka »

zlos pisze:
Kwiatec pisze:popytajcie w adverto w łomiankach. za v8 krzykneli 3 klocki za oklejenie
Dzięki za namiar, już do nich piszę :)
Adverto, stara firma ...jak moja . :)
Ale najpierw dowiedz się jakimi foliami wyklejają... są różne.

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1831
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: J15 złosiowy fabrika

Post autor: irko »

Można też tak...
http://tlc.org.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=7487" onclick="window.open(this.href);return false;



Bardzo ładnie Pawłowi wyszło

ODPOWIEDZ