"Biały kruk "

Opis naszych samochodów.

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
MAC332
Posty: 129
Rejestracja: 02 cze 2010, 23:43
Auto: LC150 i co? wpl.
Kontakt:

Re: "Biały kruk "

Post autor: MAC332 »

Panowie, każdy chce mieć inne auto które się wyróżnia w tlumie i takim wlaśnie jest ten model - jast to rodzynek w naszym kraju i tyle.
Najważniejsze - jak ktoś gdzieś napisal - jest to : ZADOWOLENIE KIEROWNIKA!!!\

Zycze udanego i dlugiego użytkowania!

Jerzy23
Posty: 843
Rejestracja: 29 sie 2009, 09:19
Auto: FZJ76

Re: "Biały kruk "

Post autor: Jerzy23 »

O dziwo problem w tym, ze jest zaduzo opcji! :mrgreen: Ja przynajmniej tak to rozumiem :mrgreen: Lech masz wersje V6 w benzynie z automatem i kilkoma komputerami na i pod pokladem, a takze wersje jaka kupil Kameleon. Jeden potrzebuje auta do zabawy a drugi mozliwie bez awaryjnego i prostego samochodu do wyjazdu na koniec swiata.

A sugeste jakoby 100 konnym silnikiem nie dalo sie wjezdzac na piaszczyste podjazdy to miedzy bajki wlozyc. :wink:

Awatar użytkownika
estewes
Klubowicz
Posty: 1399
Rejestracja: 28 sie 2009, 19:30
Auto: HJ60 2H turbo
Kontakt:

Re: "Biały kruk "

Post autor: estewes »

lech pisze: Rozumiem, iż wszyscy przedmówcy to koneserzy i kolekcjonerzy.
A to sorry, to ja nie przy tym stoliku usiadłem. Jam szary żuczek, auta do zabawy używam.
Miłego podziwiania!
Tak dokładnie wszyscy przedmówcy to koneserzy,wytrawni znawcy rzeczy prostych a zarazem pięknych :wink: .
Znajdziemy w tej grupie również kolekcjonerów którzy patrzą na znaczek toyoty w wyjątkowy sposób 8) .
Sorry Lechu nie ten stolik :mrgreen:

Awatar użytkownika
piter69A
Posty: 612
Rejestracja: 30 sty 2009, 14:48
Auto: HZJ-73, HDJ-100, 2xGAZ69
Kontakt:

Re: "Biały kruk "

Post autor: piter69A »

Auto ma być autem w czystej formie a nie plastikowym gadżetem z funkcją jazdy.
Dlatego większości tutaj ta 120 się podoba bo jest inna od tych przeznaczonych dla statystycznego klienta.
To, że bedzie wolniejsza na starcie spod świateł w mieście czy to, że ma mniej guziczków, lampek wlasnie będzie najwieksza zaletą takiego auta.
Jak dla mnie moglaby być jeszcze 2-drzwiowa :wink:

Pstryczki-elektryczki, kompiutery NIE !!!
Dźwignie, korbki, cięgna TAK !!!
Cała elektronika jaka moze wystepowac w aucie powinna miescic się w....radiu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: "Biały kruk "

Post autor: Kames »

Człek sie przekonał - ile warta jest pompa wtryskowa naprawialna prawie u kazdego mechanika :!: ,ile wart jest brak elektroniki przy pokontwaniu wody :!: ,ile wart jest samochód ktory mozemy naprawic w lesie , podniesiony kawałkiem pnia i w koncu ile wart jest sopkój ducha -ze mozemy zrobic to sami :!: lub bez wymiany połowy samochodu, bąc ingerencji komputera i wiem co mówie , w naszej firmie mamy pare zabaweczek z minionej epoki , własnie drukuje na nie naklejki
------JAK BĘDZIESZ W MOIM WIEKU BĘDZIESZ ŻYLETKĄ-----

Zyzol
Posty: 347
Rejestracja: 20 gru 2007, 19:36
Auto: KDJ 95
J15
Kontakt:

Re: "Biały kruk "

Post autor: Zyzol »

Kameleon a przód jest na niezależnym :?:

JASTRZAB
Posty: 136
Rejestracja: 22 cze 2010, 12:32
Auto: LC 120 D4D
Kontakt:

Re: "Biały kruk "

Post autor: JASTRZAB »

Ja też nie rozumiem co jest wyjątkowego w takim samochodzie.
W ogóle nie wiem jak można jechać na wyprawę, czy po prostu bawić się jednym samochodem. Bierze się terenowego wojskowego Mana w n-tej specyfikacji z budą mieszkalną. Taki Maniek dodatkowo wiezie na pleckach osobówkę, żeby po bułki do miasta szybko pojechać i to rozumiem. A tak na serio to byłem nieźle zaskoczony widząc coś takiego w tym roku w Skandynawii. Para podróżowała Mańkiem, który woził Smarta zapiętego jak rower.
Przecież nie chodzi o to czym się bawisz, tylko jak. Wolałbym objechać Afrykę rowerem, pandą 4x4 niż mieć najnowszą toye i w gajerze stać codziennie w korku na Puławskiej.
A co jest wyjątkowego w tym samochodzie. Napewno to, że nie kupię go z marszu w salonie, pokazując tylko reklamówkę pieniędzy.
Gratuluje zakupu. Niech się spisuje.

pozdrawiam

Kameleon

Re: "Biały kruk "

Post autor: Kameleon »

Zyzol pisze:Kameleon a przód jest na niezależnym :?:
Tak, przednie zawieszenie jest niezależne jak w każdej J120.

Awatar użytkownika
Gruzin
Komisja Rewizyjna
Posty: 305
Rejestracja: 10 kwie 2008, 22:42
Auto: LJ70 2LT
Kontakt:

Re: "Biały kruk "

Post autor: Gruzin »

JASTRZAB pisze:Przecież nie chodzi o to czym się bawisz, tylko jak. Wolałbym objechać Afrykę rowerem, pandą 4x4 niż mieć najnowszą toye i w gajerze stać codziennie w korku na Puławskiej.
A co jest wyjątkowego w tym samochodzie. Napewno to, że nie kupię go z marszu w salonie, pokazując tylko reklamówkę pieniędzy.
Tak to prawda. :wink:
Takie podejście do tematu to dopiero prawdziwy "Biały Kruk" - tu w tym mieście szczurów...

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: "Biały kruk "

Post autor: Kames »

Obrazek
U NAS TAKICH NA PĘCZKI jedzą nam z ręki

Remiołek
Posty: 2200
Rejestracja: 16 paź 2009, 00:25
Auto: VW T4 Syncro- Osio?ek, ale jak w domu si? czuj?
Kontakt:

Re: "Biały kruk "

Post autor: Remiołek »

No Kamesku, zapodałeś RIP-postę. A my właśnie siedzimy w Naszej kuchni i o Toyach rozprawiamy. W gronie zacnym. Moja Kochana-nie leasingowana- do pracy służy. Tylko do pracy. A, że ją wielbię? Tajemnicą użytkownika, nie posiadacza będzie.
PZPr- czyli pozdrawiam

Awatar użytkownika
marcinvvv
Posty: 460
Rejestracja: 22 sie 2010, 03:57
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: "Biały kruk "

Post autor: marcinvvv »

widzialem ostatnio pod salonem toyoty :D jest niezly 8)

Kameleon

Re: "Biały kruk "

Post autor: Kameleon »

Dzisiaj Biały Kruk przeistoczył się w kupkę szmalu i wyfrunął z gniazda.
Mam nadzieję że będzie dobrze służył nowemu nabywcy.

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: "Biały kruk "

Post autor: Kames »

A JA KUPUJE 80 HAHAHAHAH

jedrula
Posty: 5
Rejestracja: 31 gru 2017, 12:24

Re: "Biały kruk "

Post autor: jedrula »

Kameleon pisze:
23 paź 2010, 16:22
Wpadł w moje ręce "Biały kruk" LJ120L-GKMEE GX Spec B.
Auto namierzyłem już w zeszłym roku ale dopiero teraz doszło do transakcji.
Zakupione zostało w Dubaju z końcem 2002 roku,a z początkiem 2003 roku trafiło do Polski.
Z zewnątrz wygląda jak każde inne J120 ale kryje w sobie wolnossący 100 konny silnik 5L-E połączony ze skrzynią G52 oraz skrzynią rozdzielczą part time 4WD i tylny most z LSD- czyli prostą technikę Hiluxa.
Auto fabrycznie wyposażone jest w 90 litrowy subtank co pozwala na zatankowanie 180 litrów paliwa 8)
Auto posiada manualną klimatyzację, pakiet elektryczny, radyjko z CD. ABS-brak :mrgreen:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Potrzebny pilnie kontakt do kameleona. Trafił mi się kolejny biały kruk i mam kilka pytań.

ODPOWIEDZ