120 z Egiptu w Polsce by Sebastian

Opis naszych samochodów.

Moderator: luk4s7

kfz
Posty: 5
Rejestracja: 11 mar 2024, 21:45

Re: 120 z Egiptu w Polsce by Sebastian

Post autor: kfz »

sebastian44 pisze:
16 kwie 2020, 19:20
Nowe drobne ulepszenia.

Doszedł drugi zaczep do wyciągania z tyłu, fabrycznie u mnie jest jeden z lewej strony, z prawej są gwintowane otwory ale zaczepu brak bo kolidowałby z końcówką wydechu. Dobra informacja jest taka że popularne zaczepy "hakowe" takie jak Warna albo TT pasują rozstawem otworów do fabrycznych punktów montażowych z tyłu ramy toyoty. U siebie żeby uniknąć kolizji z wydechem trochę go skróciłem, końcówka i tak nie była juz w najlepszym stanie.

Obrazek

Obrazek

Druga modyfikacja jest czysto wizualna, zmieniłem mieszki lewarków na skórzane. Fabrycznie były wykonane z plastikowej krowy i oprócz tego że wygladały mega tandetnie to nawet po niewielkim przebiegu pojawiły sie w nich wytarte dziury. Nowe skórzane mieszki do LC120 można kupić na alledrogo juz za jakies 60 zł, pasują bardzo ładnie i moim zdaniem jak najbardziej warto.

Obrazek
Czesc,

Czy moglbym Cie prosic o ponowne udostepnienie zdjec tylnego zaczepu? Nie widze dwoch pierwszych zdjec, widze tylko zdjecie drazkow zmiany biegow.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Jake
Moderator
Posty: 2251
Rejestracja: 12 cze 2017, 01:57
Auto: Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Kontakt:

Re: 120 z Egiptu w Polsce by Sebastian

Post autor: Jake »

Bardzo ladne te mieszki, tez zawsze wymienialem u siebie w samochodach na skorzane, calkowicie nie rozumiem czemu je robia z plastikowej krowy fabrycznie.

ODPOWIEDZ