HZJ-73

Opis naszych samochodów.

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: HZJ-73

Post autor: kylon »

Bardzo fajnie to wygląda.

Remiołek
Posty: 2200
Rejestracja: 16 paź 2009, 00:25
Auto: VW T4 Syncro- Osio?ek, ale jak w domu si? czuj?
Kontakt:

Re: HZJ-73

Post autor: Remiołek »

Bardzo lubię gdy "przy okazji" jednej rzeczy robione jest o wiele więcej. Świadczy to zawsze in plus o użytkowniku auta. Nie leżą mi pobieżne naprawy "na teraz, a resztę się ogarnie kiedyś (chyba)". Na szacunek taka robota zasługuje piter69A.

Awatar użytkownika
piter69A
Posty: 612
Rejestracja: 30 sty 2009, 14:48
Auto: HZJ-73, HDJ-100, 2xGAZ69
Kontakt:

Re: HZJ-73

Post autor: piter69A »

Niestety wszystkiego nie dałem rady zrobić teraz. Zostało jeszcze zrobienie przedniego mostu i zawieszenia wg standardu w jaki teraz mam tył. Na szczęście przedniej części nadwozia nie trzeba ruszać pod wzgledem blacharki. Komora silnika będzie odświeżona, tak żeby wszystko ładnie i czysto wyglądało, bez rdzawych nalotów itd. Do wyczyszczenia i pomalowania będzie też płyta osłonowa pod skrzynią/reduktorem. Z mechaniki nic nie wymaga napraw. Jedynie przy demontażu przedniego zawieszenia przyjdą też nowe polibusze, przekładki resorów, uszczelniacze mostu.
To jednak na przyszły rok. Teraz musze znowu zająć się innymi zabytkami z garażu.

Nie ma może ktoś tapicerek do J73??
Potrzebuję boczki (skośne paski-tkanina)na drzwi ewentualnie wymienię swoje na takie same bez otworów pod głośniki, które chce przenieść do tyłu.
Przydałaby się też wykładzina na tylną podłogę i tylne boczki z J73 lub ewentualnie same schowki, popielniczki z dowolnych boczków J70/73.

Awatar użytkownika
piter69A
Posty: 612
Rejestracja: 30 sty 2009, 14:48
Auto: HZJ-73, HDJ-100, 2xGAZ69
Kontakt:

Re: HZJ-73

Post autor: piter69A »

Pora zabrać się za wyciągarkę do Toyki.
Udało mi się trafić piękny komplecik fabrycznego mechanika do J7 HD.
Całość praktycznie nie używana, na rolkach nie ma nawet śladu od liny :shock:
Załączniki
SSM15565m.jpg

ODPOWIEDZ