No i kupiłem "malenstwo" :)

Opis naszych samochodów.

Moderator: luk4s7

Dauntless
Posty: 34
Rejestracja: 14 wrz 2014, 08:56
Auto: HDJ 100
Kontakt:

No i kupiłem "malenstwo" :)

Post autor: Dauntless »

Witam Panów:)) Własnie stałem sie posiadaczem tego cacunia:))
Załączniki
"Tengu"
"Tengu"
20141008.jpg (107,98 KiB) Przejrzano 5948 razy

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: No i kupiłem "malenstwo" :)

Post autor: kylon »

O11. To już wiem z kim rozmawiałem telefonicznie ;-)

Awatar użytkownika
plum76
Klubowicz
Posty: 2134
Rejestracja: 10 gru 2009, 16:04
Auto: UZJ40
Kontakt:

Re: No i kupiłem "malenstwo" :)

Post autor: plum76 »

hej
witamy.
Pisz co dowiedziałeś sie w warsztacie o aucie i dawaj foty , bo juz wiemy ze zderzak masz pancerny.
paweł

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: No i kupiłem "malenstwo" :)

Post autor: Norick »

Właśnie, kolego Nieustraszony, zeznawaj czy to diesel, czy ma szyber, czyś jest zadowolony. Fotki też by się przydały. My ( niektórzy) gnuśniejemy wciąż przy tym samym samochodzie. Jakieś ożywcze wiatry są w cenie. Zeznawaj a zwłaszcza o planowanej wycieczce. :mrgreen:

Dauntless
Posty: 34
Rejestracja: 14 wrz 2014, 08:56
Auto: HDJ 100
Kontakt:

Re: No i kupiłem "malenstwo" :)

Post autor: Dauntless »

kylon pisze:O11. To już wiem z kim rozmawiałem telefonicznie ;-)
Dokładnie Jam Ci to był...pewnie osobiscie także sie spotkamy... :)

Narazie zawitałem do radomskiej Toyoty...pomimo ze ufnosc do ludzi mam wielką , zrobiłem owej "Pannie" duzy przegląd z wymiana kazdej kropelki plynów eksploatacyjnych..wiec wiem co mam...:) faktem jest ze przy kasie drobna łza mi skapneła na wydruki ale "sie gra , sie ma" :)) przyjemnosci kosztują...a juz odczuwam ogromna :))

Dauntless
Posty: 34
Rejestracja: 14 wrz 2014, 08:56
Auto: HDJ 100
Kontakt:

Re: No i kupiłem "malenstwo" :)

Post autor: Dauntless »

Norick pisze:Właśnie, kolego Nieustraszony, zeznawaj czy to diesel, czy ma szyber, czyś jest zadowolony. Fotki też by się przydały. My ( niektórzy) gnuśniejemy wciąż przy tym samym samochodzie. Jakieś ożywcze wiatry są w cenie. Zeznawaj a zwłaszcza o planowanej wycieczce. :mrgreen:
Diesel jak wiecie na bank 4.2 jakie literowe oznaczenie jeszcze nie wiem;) mam to coś dopiero dobe:))) wymieniłem narazie jeden Aku rozruchowy Yuasa Silver 95Ah 830A YBX5335 P+ czytałem tu gdzies ze sa ok. Jesli ktos ma inne zdanie to za póżno..mysle teraz o jakis "głeboko rozładowujacych" czy jakos tak tu pisalicie,mam pod maska miejce w sumie na trzy aku. Ponoć jak wyciagarka i przetwornica na postoju to warto miec( podpowiedzcie)
Za dwa tygodnie umowiłem sie z szanownym sprzedawca ze odbieram od niego jeszcze kilka rzeczy przydatnych...mianowicie :
1. https://www.youtube.com/watch?v=0FgD4Ir ... oZO7qC1kUg" onclick="window.open(this.href);return false;
takie coś..nie powiem za jaka cene bo mnie znienawidzicie:))) z zazdrosci hyhyhhy ;)
Moje malenstwo ma rownież czołgowe zderzaki z tyłu z tym jakims mocowaniem na koło i na dwa kanistry,do tego jest przetwornica 1kw CB radio, i bagażnik dachowy firmy African outback tylko nie wiem jeszcze czy z miejcem by wleżć tam oprzez szyber czy jak? to powinien wiedziec Kylon:)) w komplecie sa tam ponoć jakies palniki ledowe dalekosiezne i jakies swiatła robiocze...Wyciagarke czlowiek sobie zostawil wiec zapewne kupic musze :(
Automat zwierze moje jest
a no i przyczepka ta jest jakos zrobiona tak ze kola ma trzy ale zrobione na kola chyba 16" tak by pasowaly to calosci no i komplet 5 szt jakies do blota:)) wszytko wrzuce tu jak ogarne i poukladam po swojemu:))
CO DO WYPRAWY CIERPLIWOSCI....RACZEJ BEDZIĄ TO OKOLICE MARCA DO TEJ JAPONII:))

Awatar użytkownika
plum76
Klubowicz
Posty: 2134
Rejestracja: 10 gru 2009, 16:04
Auto: UZJ40
Kontakt:

Re: No i kupiłem "malenstwo" :)

Post autor: plum76 »

no jak okolice Radomia to zapraszamy na jutro, kultowa impreza forumowa:http://tlc.org.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=12460

Dauntless
Posty: 34
Rejestracja: 14 wrz 2014, 08:56
Auto: HDJ 100
Kontakt:

Re: No i kupiłem "malenstwo" :)

Post autor: Dauntless »

Dziekuje za zaproszenie i nastepnym razem skorzystam...dzisiaj pierwsze samodzielne jazdy w "terenie"..piachy i łachy wislane...no i stanowczo powiem ze jeszcze sporo sie musze nauczyc:))

jezus
Posty: 1817
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: No i kupiłem "malenstwo" :)

Post autor: jezus »

zapodaj wyciągarkę, jaka by nie była zapodaj do niej bloczek zwrotny, oraz kilka pasów od 3m do 20m... i poczujesz się swobodniej w terenie....reszta przyjdzie z czasem. 8)

Awatar użytkownika
plum76
Klubowicz
Posty: 2134
Rejestracja: 10 gru 2009, 16:04
Auto: UZJ40
Kontakt:

Re: No i kupiłem "malenstwo" :)

Post autor: plum76 »

najpierw to szpadel bym kupił. :mrgreen:

Dauntless
Posty: 34
Rejestracja: 14 wrz 2014, 08:56
Auto: HDJ 100
Kontakt:

Re: No i kupiłem "malenstwo" :)

Post autor: Dauntless »

No tak...a moze tak jasniejszym jezykiem?:)) rozumiem wyciagarka,szpadel,pasy a co to bloczek zwrotny?:)))
Szpadel bedzie w komplecie z przyczepka i trapy i cos tam jeszcze:)) narazie mam stresa z blokadami i przelacznikami:) zamowilem instr do tej "stówki" ale z mila checia z jakims Kozakiem bym sie wybral na dzien by mi co nieco powiedzial co sie z czym je:)) w zamian moge pouczyc nurkowania:)))w tym jestem niezly:))

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: No i kupiłem "malenstwo" :)

Post autor: MaxLux »

Wpadnij na pare pojazdowek i w mig sie wszystkiego nauczysz. Odpusc sobie moze na poczatek rajdy bo auta szkoda :)


Dauntless
Posty: 34
Rejestracja: 14 wrz 2014, 08:56
Auto: HDJ 100
Kontakt:

Re: No i kupiłem "malenstwo" :)

Post autor: Dauntless »

No to kiedy sa jakies organizowane pojazdowki? kolego MaxLux?:)

Awatar użytkownika
plum76
Klubowicz
Posty: 2134
Rejestracja: 10 gru 2009, 16:04
Auto: UZJ40
Kontakt:

Re: No i kupiłem "malenstwo" :)

Post autor: plum76 »

http://tlc.org.pl/forum/viewtopic.php?f=4&t=12462
miłego jeżdzenia.
jak nie całość to zawsze ze 2 dni możesz pojeżdzić.
paweł

ODPOWIEDZ