Login Dziadek

Tu zgłaszamy wszystkie sprawy do Adminów i Moderatorów tego forum.

Moderator: luk4s7

Dziadeek
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2017, 07:12

Login Dziadek

Post autor: Dziadeek »

Witam po latach.

Mam prośbę o możliwość użytkowania swojego starego konta tzn login : dziadek . Długi czas mnie nie było na forum i gdy chciałem wrócić nie pamiętałem hasła do logowania . Niestety stary mój adres internetowy nie działał i nie mogłem zmienić hasła do konta , i na szybko zalogowałem się jako dziadeek . Proszę o hasło do swojego pierwotnego konta na forum TLC oc , byłaby to niejako dalsza część historii na forum i użytkowaniu najpierw Hiluxa , a potem LC 73 , obecnie Toyoty Sequoia . Konto z loginem dziadeek można usunąć . Mój aktualny adres email - tomek.fidura@gmail.com

Pozdrowienia

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Login Dziadek

Post autor: kylon »

Łojeju. Dziadek zmartwychwstał ;-)

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Login Dziadek

Post autor: luk4s7 »

Popatrzę wieczorem. Chyba że jakiś inny admin pomoże.

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Login Dziadek

Post autor: luk4s7 »

Czy masz dostęp do starego konta mailowego na wp.pl?
[opcja 1] Jeśli tak to mogę i zresetować hasło. Dostaniesz mail z linkiem na stare konto mailowe. Korzystając z tego linku ustawisz sobie nowe hasło.
[opcja 2] Jeśli nie masz dostępu to mogę zmienić adres email na starym koncie Dziadek na nowy (który podałeś wyżej) ALE jedynie kiedy usunę aktualne konto Dziadeek (lub zmienię na nim adres email na jakiś inny). Po prostu jeden adres email nie może być przypisany do dwóch kont użytkownika.

Którą opcję wybierasz?

Dziadeek
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2017, 07:12

Re: Login Dziadek

Post autor: Dziadeek »

adres na wp.pl nie działa .
poproszę o usunięcie konta dziadeek i zmianę adresu email na starym koncie na tomek.fidura@gmail.com
Wtedy podczas logowania poproszę o zmianę hasła klikając na opcję - zapomniałem hasła i wtedy przyjdzie nowe hasło do starego konta dziadek .
Czy tak ?

Awatar użytkownika
Rokfor32
Klubowicz
Posty: 8299
Rejestracja: 31 paź 2008, 21:15
Auto: Wiele. Różnych. Większość Toyoty.
Kontakt:

Re: Login Dziadek

Post autor: Rokfor32 »

Można też skasować stare konto, a w nowym zmienić login (na stary). Tyle, że cała historia pójdzie do śmietnika - no chyba że jest jakaś opcja przyklejenia starej historii do nowego kontra (ze zduplikowanym loginem).

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Login Dziadek

Post autor: luk4s7 »

Nie komplikujmy...
Najprościej zamienię adresy email i będziesz mógł się zalogować na stare konto odzyskując hasło poprzez nowy adres email.

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Login Dziadek

Post autor: luk4s7 »

Zrobione. Wymusiłem też ponowną aktywację konta więc link do resetu hasła powinieneś mieć już w skrzynce.

robson
Posty: 75
Rejestracja: 01 sie 2010, 15:15
Auto: była LJ78, jest KZJ73 i KDJ12
Kontakt:

Re: Login Dziadek

Post autor: robson »

Dziadeek pisze:Witam po latach.

Mam prośbę o możliwość użytkowania swojego starego konta tzn login : dziadek . Długi czas mnie nie było na forum i gdy chciałem wrócić nie pamiętałem hasła do logowania . Niestety stary mój adres internetowy nie działał i nie mogłem zmienić hasła do konta , i na szybko zalogowałem się jako dziadeek . Proszę o hasło do swojego pierwotnego konta na forum TLC oc , byłaby to niejako dalsza część historii na forum i użytkowaniu najpierw Hiluxa , a potem LC 73 , obecnie Toyoty Sequoia . Konto z loginem dziadeek można usunąć . Mój aktualny adres email - tomek.fidura@gmail.com

Pozdrowienia
KZJ 73 ciągle w moich rękach :)

ODPOWIEDZ