Offroadowy bus

Wszystko o sprzęcie na wyprawy off-roadowe

Moderator: luk4s7

Zbyszek
Posty: 557
Rejestracja: 29 maja 2007, 12:45
Auto: Hil,Grizzly, Rubicon, texas 490,GLA4 matic
Kontakt:

Re: Offroadowy bus

Post autor: Zbyszek »

To już wolę www.labrador-crs.de a gdybym chciał podarować sobie odrobinę luksusu to www.weinsberg-LEV.com

rav
Posty: 89
Rejestracja: 08 lis 2008, 08:45
Auto: TOYOTA
Kontakt:

Re: Offroadowy bus

Post autor: rav »

mówimy o starych VW LT z silnikami TD a nie o nowych budach i silnikach TDi. Szerokość taka sama o ile pamiętam. Reweda o nich pisał.

Awatar użytkownika
Dragunov
Posty: 337
Rejestracja: 23 cze 2008, 00:30
Auto: 4runner '88
Kontakt:

Re: Offroadowy bus

Post autor: Dragunov »

smigalem kiedys laweta na LT28 bodajrze - stad pytam o szerokosc bo to raczej spore autko.. wiem ze chyba wersja 45 byla 4x4.. ale moge sie mylic

rav
Posty: 89
Rejestracja: 08 lis 2008, 08:45
Auto: TOYOTA
Kontakt:

Re: Offroadowy bus

Post autor: rav »

tak 45 była 4x4. jest o wiele wyzsza niż zwykły LT-ek. Auto idealne pod zabudowę - niektórzy wrzucają nań przyczepe kempingową ale widziałem jak ktoś robił od podstaw zabudowę. Ja osobiście jeździłem zwykłą 31 i 35 i naprawdę faknie się tym jeździ :)

a z innych to tak jak pisałem MAN KAT 1 istaniały wersje 4x4, 6x6, 8x8. używała armia. istnieją kontenery - rózniaste możliwości zabudowy. Idealne na wyprawy :) Silnik V8 DEUTZ 188 KW / 256 KM.

Obrazek

W polce była jedna ekspedycja przy uzyciu KATa 1:
http://www.ekspedycjastulecia.pl/pl/index.php

długo by opisywać tego busa :D

Awatar użytkownika
Dragunov
Posty: 337
Rejestracja: 23 cze 2008, 00:30
Auto: 4runner '88
Kontakt:

Re: Offroadowy bus

Post autor: Dragunov »

imho ciezko to busem nazwac...

znajomy mechanik ma takiego fiola - lubi srtugac wynalazki - na podwoziu merca MB posadzil dwuosiowa westfalie jakas.. 2 lata roboty i podobno to nawet dziala i jezdzi tym - tylko sobie za niskie auto wybral :) o ile MB jest wygodny w rozladunku i zaladunku jako bus to jako camper kiepsko przy tym przeswicie robi.. - ale podsune mu LT 45 :)

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Offroadowy bus

Post autor: kylon »

Pod Pułtuskiem stoi fajna wojskowa sztuka do sprzedania. Widziałem kilka dni temu.

Awatar użytkownika
Dragunov
Posty: 337
Rejestracja: 23 cze 2008, 00:30
Auto: 4runner '88
Kontakt:

Re: Offroadowy bus

Post autor: Dragunov »

jak sie wyturlaja moje numerki to kupie stadko MAZ'ow (np 543 :) ) albo Oshkosh'ow i se bede jezdzil - wszedzie i po wszystkim - a miejsca na zabudowe bedzie hoho ;)

ODPOWIEDZ