Pancerny telefon

Wszystko o sprzęcie na wyprawy off-roadowe

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Heniu
Klubowicz
Posty: 1133
Rejestracja: 21 maja 2007, 11:40
Auto: LJ70 '86
Kontakt:

Re: Pancerny telefon

Post autor: Heniu »

kames76 pisze: a pamietacie sławnego ericsona takiego z anteną jak płetwa rekina ,do tego czaru nalała mi sie woda i pracował, a na wyswietlaczu rybki pływały to był sprzet :!: :wink:
Model R310, w zeszłym roku pojawiły się na allegro w ilości paru sztuk. Nowe z demobilu po jakiejś instytucji , rozeszły się w parę godzin po chyba 500 zł. Solidny sprzęt, wytrzymał topienie itd. Jedyną jego wadą było , że z czasem parciała guma na obudowie.

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Pancerny telefon

Post autor: Kames »

a parciała po 5 latach ciarania :wink: mój znajomy nauczyciel z racji wykonywania zawodu jest raczej delikatny jesli chodzi o takowy sprzet ,ale nie obce mu i ciaranie .Kupił a raczej dostał od firmy plus jak tylko wszedł na rynek ma go dzis czasami sie nie kontrolowanie wyłancza, ale to szczegół,fakt gume pozarło ale delikatnie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4389
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: Pancerny telefon

Post autor: Kwiatec »

ktoś to widział?
http://allegro.pl/evolve-predator-gps-d ... 37907.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18049
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Pancerny telefon

Post autor: kylon »

I ma wysilaczke :mrgreen:

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1838
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: Pancerny telefon

Post autor: irko »

Miałem Nokie 6021 + przezroczysty pokrowiec
Wpadł mi do błota i leżał pół godziny (z wody wystawała tylko smycz, dlatego go znalazłem)
Umyty ipotem wysuszony na klimatyzacji w aucie prace podjął bez zajakniecia i nadal go uzywam gdy się wodotryski w nowym popsują :mrgreen:

Pozdr
IR
->

pablo200
Posty: 495
Rejestracja: 27 kwie 2009, 19:22
Auto: B6 4M
KZJ 95
Kontakt:

Re: Pancerny telefon

Post autor: pablo200 »

A ja zamówiłem sobie cóś takiego:
http://allegro.pl/samsung-b2710-polski- ... 17471.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Mam nadzieje że wybór trafny :roll: Miał ktoś doczynienia???


Po 9 miechach używania HTC HD2 zatęskniłem za normalnym telefonem, z przyciskami baterią robiącą więcej niż jeden dzień i zasięgiem :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Pancerny telefon

Post autor: Kames »

pablo200 pisze:A ja zamówiłem sobie cóś takiego:
http://allegro.pl/samsung-b2710-polski- ... 17471.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Mam nadzieje że wybór trafny :roll: Miał ktoś doczynienia???


Po 9 miechach używania HTC HD2 zatęskniłem za normalnym telefonem, z przyciskami baterią robiącą więcej niż jeden dzień i zasięgiem :lol: :lol: :lol:
Mam ten i dwa poprzednie modele ,zajefajny telefon moze nie ma fontanny i zpalniczki jak w /aj fuj nie / ale jest latara :!: jest w miare wodoszczelny ,rozmawiam nawet pod prysznicem :wink: i koszt tez przyzwoity

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Pancerny telefon

Post autor: hashid »

kames76 pisze:rozmawiam nawet pod prysznicem :wink: i koszt tez przyzwoity
:mrgreen: wow niezła rekomendacja, no w końcu IP67

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Pancerny telefon

Post autor: Kames »

no :mrgreen:

Awatar użytkownika
nieludzki
Klubowicz
Posty: 560
Rejestracja: 05 gru 2009, 02:11
Auto: HDJ 80 4,2 TD '93; Hilux 2,4 TD '98
Kontakt:

Re: Pancerny telefon

Post autor: nieludzki »

pablo200 pisze:A ja zamówiłem sobie cóś takiego:
http://allegro.pl/samsung-b2710-polski- ... 17471.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Mam nadzieje że wybór trafny :roll: Miał ktoś doczynienia???


Po 9 miechach używania HTC HD2 zatęskniłem za normalnym telefonem, z przyciskami baterią robiącą więcej niż jeden dzień i zasięgiem :lol: :lol: :lol:

zaposiadywuję model B2100...
po pół roku użytkowania nie jestem takim hura optymistą jak @Kames... w porównaniu z innymi tel. straszny muł i czasem trzeba długo poczekać zanim się namyśli i wykona nasze polecenia... notorycznie bezwiednie włączam wspomniana latarkę podczas rozmowy...
żeby dowiedzieć się czy ktoś do nas dzwonił kiedy akurat nie był w naszym zasięgu musimy go podświetlić odblokowując-kiedy przejdzie w stan czuwania udaje że wszystko jest ok... :mrgreen: bateria trzyma tak sobie-bez rewelacji...

oczywiście ma też swoje plusy... fakt że mam go od ponad pół roku i nadal działa to największy plus..

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Pancerny telefon

Post autor: consigliero »

A ja mam już drugiego E71 , używam bo często moje telefony spadają na ziemię . Ten model wytrzymuje dużo upadków i nadal działa. Ważnym jest dla mnie długo działająca bateria.
PozdrawiaM

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Pancerny telefon

Post autor: Kames »

nieludzki pisze:
pablo200 pisze:A ja zamówiłem sobie cóś takiego:
http://allegro.pl/samsung-b2710-polski- ... 17471.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Mam nadzieje że wybór trafny :roll: Miał ktoś doczynienia???


Po 9 miechach używania HTC HD2 zatęskniłem za normalnym telefonem, z przyciskami baterią robiącą więcej niż jeden dzień i zasięgiem :lol: :lol: :lol:

zaposiadywuję model B2100...
po pół roku użytkowania nie jestem takim hura optymistą jak @Kames... w porównaniu z innymi tel. straszny muł i czasem trzeba długo poczekać zanim się namyśli i wykona nasze polecenia... notorycznie bezwiednie włączam wspomniana latarkę podczas rozmowy...
żeby dowiedzieć się czy ktoś do nas dzwonił kiedy akurat nie był w naszym zasięgu musimy go podświetlić odblokowując-kiedy przejdzie w stan czuwania udaje że wszystko jest ok... :mrgreen: bateria trzyma tak sobie-bez rewelacji...

oczywiście ma też swoje plusy... fakt że mam go od ponad pół roku i nadal działa to największy plus..
nie no 2100 tak miał ale 2700 jest spoko naprawde

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Pancerny telefon

Post autor: hashid »

solid żony 2730 leżał naładowany ze 3 tygodnie i bateria trzymała napięcie - będzie testowany przez mojego Kostka - odpowiednik nokii w testach na gryzienie wykazał słabą konstrukcję klawiatury, natłok śliny wytrzymała, walenie nią w podłogę i ludziki z lego też :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
marcinvvv
Posty: 460
Rejestracja: 22 sie 2010, 03:57
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: Pancerny telefon

Post autor: marcinvvv »

pablo200 pisze:A ja zamówiłem sobie cóś takiego:
http://allegro.pl/samsung-b2710-polski- ... 17471.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Mam nadzieje że wybór trafny :roll: Miał ktoś doczynienia???


Po 9 miechach używania HTC HD2 zatęskniłem za normalnym telefonem, z przyciskami baterią robiącą więcej niż jeden dzień i zasięgiem :lol: :lol: :lol:
kumplowi sie zalal ten telefon.

pablo200
Posty: 495
Rejestracja: 27 kwie 2009, 19:22
Auto: B6 4M
KZJ 95
Kontakt:

Re: Pancerny telefon

Post autor: pablo200 »

Telefon dostarczony, rozgryzion klyent zadowolony. Bateria to jakiś kosmos ostatnio tak długo trzymała mi nokia 6310i :lol: :lol: :lol:
Co do testów kompielowo udarowych to jeszcze mi szkoda, ale po pierwszej rysce szkoda przepadnie :lol: :lol: :lol:

ODPOWIEDZ