Coś się ruszyło

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Coś się ruszyło

Post autor: kylon »

Pierwsze z dwóch autek zapowiedzianych przybyło na wizytę :wink: Na dniach postaram się wrzucić pierwsze dane serwisowe i wrażenia z jazdy próbnej. Ilości olejów i ich rodzaje już znamy. Z częściami serwisowymi nie ma najmniejszego problemu. W zamiennikach próbowaliśmy ale otwierają szeroko oczy ze zdziwienia jak podajemy nazwę samochodu -a jest taki samochód :shock: . Toyota z dnia na dzień.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Strasznie mi się spodobał ten wozik. Zacząłem kombinować co by małżonce takowy sprawić. przy obecnym kursie dolara taniość wychodzi jak na tej klasy auto.

Awatar użytkownika
wizja
Posty: 139
Rejestracja: 02 gru 2007, 17:00
Auto: KDJ95
Kontakt:

Post autor: wizja »

małżonce.. dobra dobra :-)

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Na targach w Bad kissingen była fajna biała z dodatkami w czarnym macie TRD.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

W Niemczech u Tomsa dostępne są następujące kolory: niebieski, żółty, srebrny, bordowy, czarny z białym dachem oraz czarny z czarnym dachem. W Extremie jest jeszcze wersja biała.
Silnik: 1GR-FE, 3956 cm3, V6 benzyna, 239 KM
Zbiornik: 70 litrów
Skrzynia biegów: 6-cio biegowa manualna lub 5-cio biegowy automat
Koła: 265/70R17

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Obrazek

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Drugi krążownik szos wylądował. W poniedziałek podziwialiśmy sprzęta. Ciut są za duże koła i następuje tarcie i zwarcie :wink: Będziemy montowali w nim interkuler, który chłodzi powietrze zasysane do silnika za pomocą klimatyzacji. Czego to ludzie nie wymyślą :shock:

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Post autor: czobi »

looosss wszyscy zdaza pogladac
meganapalane sa wlasciciele a jeszcze maja nadwyzke mocy w fj, wszystko szybko piekniutko pourywaja ... :mrgreen: :lol: :lol: i na spokojnei bedzie mozna podziwiac na placu u kylonesa

..ale maszynki fajne , coraz bardziej mi sie podobaja te funcary

CzarekN
Klubowicz
Posty: 260
Rejestracja: 09 maja 2007, 17:42

Post autor: CzarekN »

Chlopaki, zlitujcie sie. Toz to kupa na kolach :roll:
Nie wiem czym sie tu podniecac. W sumie w porownaniu do jeep'a compass to nawet fajne, ale w porownaniu do serii 7, lub (o zgrozo) do serii 4 to ...

Aha, no i do Hummera H3 podobna. Ten sam kierunek, ten sam badziewiasty style a'la hard core terenufka. Prawie jak Zywiec, a robi taka roznice.

Czarek

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

CzarekN pisze:Chlopaki, zlitujcie sie. Toz to kupa na kolach :roll:
Nie wiem czym sie tu podniecac. W sumie w porownaniu do jeep'a compass to nawet fajne, ale w porownaniu do serii 7, lub (o zgrozo) do serii 4 to ...

Aha, no i do Hummera H3 podobna. Ten sam kierunek, ten sam badziewiasty style a'la hard core terenufka. Prawie jak Zywiec, a robi taka roznice.

Czarek
i tu się muszę z kolegą zgodzić w 100%
wedxług mnie to niezły GEJOWÓZ !!!! :)

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Post autor: czobi »

czarus 100% racji! byloby megaglupota i bluznierstwem porownywac to do 70 czy 40.
subiektywnie wszytko dla mnie co powstalo juz po serii80 to plasticfanatstic, eurocisnienie i znak czasow popkultury. posrod tych wszytkich zjebow i auta dla kena, fj cenie tylko za design , za to ze ma stajla i charakter.jakis konkret, podoba sie albo nie , nic k**wa wiecej)))

wogole dobrze ze sa te nasze stare smietniki bo jak bym mial jezdzaic V8 czy 120,moje przekurffffaukochane modele, to bym se kupil tavrie :evil:

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Post autor: czobi »

i ta swiadomosc miazdzy mi psyche zawsze delikatnie.. ze te plastiki beda kiedys nieuchronnie classic/oldmobill
ale i tak mamy farta bawic sie w to wszystko,nasze wnuki oby nie dzieci, beda w kapsulach przemierzac tylko google earth w kapsule no name, jednej dla wszystkich.wszytko ch***j

CzarekN
Klubowicz
Posty: 260
Rejestracja: 09 maja 2007, 17:42

Post autor: CzarekN »

czobi pisze:czarus 100% racji! byloby megaglupota i bluznierstwem porownywac to do 70 czy 40.
subiektywnie wszytko dla mnie co powstalo juz po serii80 to plasticfanatstic, eurocisnienie i znak czasow popkultury. posrod tych wszytkich zjebow i auta dla kena, fj cenie tylko za design , za to ze ma stajla i charakter.jakis konkret, podoba sie albo nie , nic k**wa wiecej)))

wogole dobrze ze sa te nasze stare smietniki bo jak bym mial jezdzaic V8 czy 120,moje przekurffffaukochane modele, to bym se kupil tavrie :evil:
No wlasnie glownie ten design budzi we mnie pewne odruchy natury naturystycznej.
Szyba przednia... jak w "mlotku"
Elementy przodu ... jak w serii 4
Cos tam cos tam masywne, muskularne, wyglada na ... jakby to rzec uzytkowe.

A to wszystko tylko tani blichtr i do niczego nie sluzy.
Seria 4 miala elementy, ktore stworzone byly, aby sluzyc. Blacharka prosta, mechanika nieskomplikowana, szyby proste bo latwe w produkcji i tanie.
A ten badziew to jakis koszmar. Widac elementy muskularne, a to przeciez tylko nadmuchany plastik bez funkcji.
To juz powiem szczerze, ze 120 jest bardziej funkcjonalna.
Ale dobrze go Kwiatec opisal... taki Gejowoz.

Czarek

PS: Emsi, to niestety prawda. Seria 7, pamietam byla poczytywana jako badziewny nastepca seri 4. Zwlaszcza model Light. Czasy sie zmieniaja.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Ponieważ czasy się zminiają nasze super Toyki nie podjadą w wiele miejc a taki nowoczesny wypierdek zrobi to z palcem w nosie.
http://tlc.org.pl/gallery/displayimage.php?pos=-2211

CzarekN
Klubowicz
Posty: 260
Rejestracja: 09 maja 2007, 17:42

Post autor: CzarekN »

kylon pisze:Ponieważ czasy się zminiają nasze super Toyki nie podjadą w wiele miejc a taki nowoczesny wypierdek zrobi to z palcem w nosie.
http://tlc.org.pl/gallery/displayimage.php?pos=-2211
No trzeba troche zainwestowac aby to zaczelo jezdzic :-)

Czarek

ODPOWIEDZ