TLC v8 z manualna skrzynią i silnikiem 4.5 d4d w Polsce?

Moderator: luk4s7

konrad2
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2011, 21:56
Auto: hilux
Kontakt:

TLC v8 z manualna skrzynią i silnikiem 4.5 d4d w Polsce?

Post autor: konrad2 »

Mam pytanie dotyczące Toyoty Land Cruiser v8 z manualna skrzynią i silnikiem 4.5 d4d

Czy istnieje takowa w jakiejkolwiek opcji w salonie w Polsce a jezeli nie to gdzie ?

Tutaj przykład :
http://otomoto.pl/toyota-land-cruiser-d ... 36744.html" onclick="window.open(this.href);return false;
i Ta jest niby z Litwy czy tylko tam jest oferowana taka opja?
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2011, 11:44 przez irko, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: wydzieliłem do nowego wątku :)

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18031
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Dane techniczne

Post autor: kylon »

Bo to jest prosta wersja jak te z rynków arabskich. Trzeba sprawdzić czy przypadkiem nie ma również jednej turbiny. Nasz rynek jest przeznaczony pod Yarisy więc nie spodziewałbym się czegokolwiek nietypowego w Polskim ASO. U nas sprzedaż Landków jest żadna :!:.

konrad2
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2011, 21:56
Auto: hilux
Kontakt:

Re: Dane techniczne

Post autor: konrad2 »

kylon pisze:Bo to jest prosta wersja jak te z rynków arabskich. Trzeba sprawdzić czy przypadkiem nie ma również jednej turbiny. Nasz rynek jest przeznaczony pod Yarisy więc nie spodziewałbym się czegokolwiek nietypowego w Polskim ASO. U nas sprzedaż Landków jest żadna :!:.
ale chyba nie odmowia mi serwisowania w aso takiego sprowadzonego land cruisera?
bo wlasnie problem polega na tym ze nie lubie automatów zle mi sie nimi jezdzi a bardziej podoba mi sie wlasnie v8 niz zwykly land cruiser 150 w ktorym jest manual a te v8 w Polsce sa same w automacie

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18031
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Dane techniczne

Post autor: kylon »

Jeśli auto jest sprzedawane w ASO na Litwie to nie mają praw Ci odmówić nawet gwarancji. Jeśli to prywatny import na Litwę, a potem do Polski to będą się uczyli na tym samochodzie włącznie :mrgreen:

Jerzy23
Posty: 843
Rejestracja: 29 sie 2009, 09:19
Auto: FZJ76

Re: Dane techniczne

Post autor: Jerzy23 »

kylon pisze:Bo to jest prosta wersja jak te z rynków arabskich. Trzeba sprawdzić czy przypadkiem nie ma również jednej turbiny...

jesli to manual to na 100% wersja z jedna turbina.

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1831
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: TLC v8 z manualna skrzynią i silnikiem 4.5 d4d w Polsce?

Post autor: irko »

Jak na arabskie rynki to temat dotyczący różnic w wyposażeniu tutaj http://tlc.org.pl/forum/viewtopic.php?f=20&t=4351" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1831
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: TLC v8 z manualna skrzynią i silnikiem 4.5 d4d w Polsce?

Post autor: irko »

->>

Tak zajrzałem jak wygląda wnetrze tej z Litwy z manualem i takiej z automatem to w ubozszej czegos brakuje
Załączniki
v8_oman.jpg
v8-pol.jpg

ODPOWIEDZ