Power brake booster - pompa hamulcowa LC 100 1999 r.

Moderator: luk4s7

TADD501IWEO
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2019, 21:24

Power brake booster - pompa hamulcowa LC 100 1999 r.

Post autor: TADD501IWEO »

Witam wszystkich,
jestem tu nowy i proszę o wyrozumiałość,jeśli zdaży mi się popełnić jakąś niezręczność,ponieważ nigdy nie korzystałem z tej formy komunikacji.Mam problem z pompą hamulcową w moim 20 -letnim aucie.Serwis Toyoty na Okęciu w Warszawie proponuje wymianę całego elementu za 17.400,00 pln - trochę dużo.Znalazłem w USA tę część - nową za 1.100,00 $.Wiem,że Polak potrafi i nawet w Toyocie powiedzieli mi ,żebym poszukał jakiegoś serwisu,który zajmuję się autami terenowymi.Może ktoś z forumowiczów miał taki problem i poleci mi jakiś serwis bądź dobrego fachowca od pomp hamulcowych.Smochód dobrze hamuje,ale pedał " łapie " na dole.W momencie uruchamiania auta (automat) pedał hamulca powinien unosić się do góry,jak to było do tej pory.Teraz ponośi się niewiele.Pompa jest sucha .Będę bardzo wdzięczny za pomoc w tym temacie.Serdecznie pozdrawiam

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Power brake booster - pompa hamulcowa LC 100 1999 r.

Post autor: luk4s7 »

Witamy na forum. Jest specjalny wątek do przywitania się więc możesz tam skrobnąć ze dwa zdania o sobie.
Co do serwisu to w Warszawie akurat problemu nie ma - na Modlińskiej 225 jest Wyprawa 4x4. Nie tylko ugruntowana reputacja serwisu ale i źródło oryginalnych części w sensownych cenach.

ODPOWIEDZ