Tapicer

... czyli jak usprawnić swoją Toyotę

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Tapicer

Post autor: kylon »

Poszukiwany dobry tapicer samochodowy. Nie taki co to pokrowce z firanki uszyje w przerwie pomiędzy kolejnym piwkiem ale z prawdziwego zdarzenia. Mam do zrobienia fotele i tylne ławki od czterdziestki. Chciałbym dobrać odpowiednie materiały zbliżone do oryginału. Elementy wykończeniowe jak paski itp już zamówiłem sobie w USA. Blacha zostanie wypiaskowana i pomalowany. On miałby zrobić resztę.

Awatar użytkownika
Bekon
Posty: 336
Rejestracja: 16 lip 2008, 15:06
Auto: FJ CRUISER 4,0
Kontakt:

Re: Tapicer

Post autor: Bekon »

Moze przy okazji konsole dachowa do FJC? :wink: Jak zdolny to powinien zrobic.

Awatar użytkownika
Magnus
Klubowicz
Posty: 985
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:34
Auto: aktualnie bez auta, kiedyś HZJ73, HDJ80
Kontakt:

Re: Tapicer

Post autor: Magnus »

http://www.javacardesign.com.pl/
tylko, że ten tapicer to raczej dla Emsiego :mrgreen:

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Tapicer

Post autor: konus »

Zadzwoń do mnie wieczorem. TO Ci dam namiar.

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: Tapicer

Post autor: Gałka »

Jest tapicer co robi głownie zagramaniczne samochody i długo się u niego czeka; Widziałem u niego Rollsa!. od łodygowej w prawo "na kominy" w Piłsudckiego i w prawo w Żabią i w prawo do końca - to z kolei Bociania. Na końcu po prawej stronie.
Mnie obiecywał zrobić plandekę przez 1/2 roku i w końcu nie zrobił. :( Ale byłem pewnie za mały pikuś dla niego).
Drugi to Kaleń , Gmina żabia wola; robił mi siedzenia do Uaza. Sprzedaje zrobione siedzenia na giełdzie na Żeraniu przy wjeździe , tel:+48 (46) 857 85 75. Tylko czy podoła takiemu wyzwaniu?

Awatar użytkownika
margo
Klubowicz
Posty: 1784
Rejestracja: 28 sty 2008, 08:17
Auto: RJ73
Kontakt:

Re: Tapicer

Post autor: margo »

A u mnie za miedzą jest Werson, Zakład tapicerstwa jachtowego, motorowego i widziałem u niego też często ludzie robią fotele samochodowe. Jak sie zdecydujaesz zapraszam na kawkę :D

@Bekon masz blisko podjedź to Ci może i konsole owinie kawałkiem futerka :mrgreen:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Tapicer

Post autor: kylon »

Hmm. Nic nie piszą o fotelach samochodowych. A elementy tapicerki dziś z USA przybyły 8) .

Awatar użytkownika
margo
Klubowicz
Posty: 1784
Rejestracja: 28 sty 2008, 08:17
Auto: RJ73
Kontakt:

Re: Tapicer

Post autor: margo »

Oficjalnie to kierownice skórą obciąga ale i fotele samochodowe też. Widziałem u niego pare razy stojące fotele. Zadwoń do niego. W końcu kanapy do 40-tki robili pare lat temu to i technlogia nie była jakaś kosmiczna (z całym szacunkim dla japonców)

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Tapicer

Post autor: konus »

Jutro jak będziesz to przypomnij dostaniesz ten kontakt.

Awatar użytkownika
Beherit
Posty: 15
Rejestracja: 29 maja 2007, 20:49

Re: Tapicer

Post autor: Beherit »

ew mogę polecic zaklad TapCar, fakt ze to w Lodzi na maratońskiej, ale jest to naprawde dobry tapicer (dosc drogi tez:P:) ale jakosciowo wychodzi naprawde dobrze, moja 70 tam byla i nie mam zastrzeżeń

ODPOWIEDZ