Luźne rozmowy o J25

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
tadeo
Klubowicz
Posty: 1428
Rejestracja: 18 kwie 2008, 22:48
Auto: VDJ 76 i 150
Kontakt:

Re: Luźne rozmowy o J25

Post autor: tadeo »

Za tydzień można go zobaczyć na żywo w ten weekend w TREFFEN na BUSCHTAXI.
https://buschtaxi.org/buschtaxi-treffen/


Maja 150 idzie na sprzedaż w ciemno, bym powiedział:):)

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18031
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Luźne rozmowy o J25

Post autor: kylon »

Widziałem dokładne zdjęcia. Zaczynam się jednak zastanawiać czy mi się podoba.

Awatar użytkownika
tadeo
Klubowicz
Posty: 1428
Rejestracja: 18 kwie 2008, 22:48
Auto: VDJ 76 i 150
Kontakt:

Re: Luźne rozmowy o J25

Post autor: tadeo »

Starzejesz się:) to pewnie w wersji Lexus bardziej Ci siedzi:)))

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18031
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Luźne rozmowy o J25

Post autor: kylon »

Nie nie. Widziałem zdjęcia przodu z bardzo bliska. Nie mniej jednak i tak jestem zapisany w kolejce ;-)

herrkam
Posty: 100
Rejestracja: 09 mar 2015, 21:00
Auto: J15 2022 Executive Black Matt
Kontakt:

Re: Luźne rozmowy o J25

Post autor: herrkam »

oo tak, 250 rozwiązuje mój odwieczny problem. Czyli kocham pudełkowatość G i komfort jaki daje LC. Czekam na cennik, choć w sumie zamówię w ciemno First Edition....
ciekawe czy 8 biegów coś zmieni, wymiary na wyprawy są OK, rozłączny stab jest OK, kamery HD są OK.
Wśród offroaderów na ramie z blokadami (nie zostało ich dużo) LC 250 wg mnie rozwaliło system - idelane na codzień idealne na turystykę OFF bez (IMO) żadnych zmian.
Po dodaniu wyciągarki, innych opon - można lecieć w świat.
tupię nóżkami

PS moja LC150 2023 luty będzie dostępna do sprzedaży :mrgreen: :wink:

Awatar użytkownika
021CLT
Posty: 205
Rejestracja: 15 cze 2012, 21:34
Auto: Toyota LC120
Kontakt:

Re: Luźne rozmowy o J25

Post autor: 021CLT »

Moja 150 nie będzie na sprzedaż jeszcze długo, długo, patrząc na obecne wynalazki :)
Póki co, lekko kąciki ust mi się podnoszą, kiedy nikt na żywca nie widział samochodu, nie wspominając o jeździe, a już kolejka długa jak po telewizory za komuny :mrgreen: Dziwne czasy...
Podobnie było jak Yaris cross wchodził na polski rynek.
Błogosławieni, którzy nie widzieli i nie jeździli a zamówili :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
tadeo
Klubowicz
Posty: 1428
Rejestracja: 18 kwie 2008, 22:48
Auto: VDJ 76 i 150
Kontakt:

Re: Luźne rozmowy o J25

Post autor: tadeo »

021CLT pisze:
05 wrz 2023, 15:25
Moja 150 nie będzie na sprzedaż jeszcze długo, długo, patrząc na obecne wynalazki :)
Póki co, lekko kąciki ust mi się podnoszą, kiedy nikt na żywca nie widział samochodu, nie wspominając o jeździe, a już kolejka długa jak po telewizory za komuny :mrgreen: Dziwne czasy...
Podobnie było jak Yaris cross wchodził na polski rynek.
Błogosławieni, którzy nie widzieli i nie jeździli a zamówili :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
E tam, moją VDJ76 też zamówiłem w ciemno, pierwszą w PL i żyje :P. Zapowiada się fajne auto, wg mnie idące w kierunku off niż jak obecne 150 lux. Żal mi tylko drzwi z tyłu.

Awatar użytkownika
macieq
Posty: 164
Rejestracja: 25 cze 2008, 07:39
Auto: 4runner V6
Kontakt:

Re: Luźne rozmowy o J25

Post autor: macieq »

A co tym przodem jest nie tak?

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3395
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Luźne rozmowy o J25

Post autor: luk4s7 »

macieq pisze:A co tym przodem jest nie tak?
No właśnie też jestem ciekaw.

Musze przyznać że im dłużej patrzę na to auto tym bardziej mi się podoba ten nowy styl. Byłbym również daleki od narzekania że nikt nie widział i nie jeździł a same zachwyty.
Po pierwsze uważam że można Toyocie zaufać. Nawet jak jest rewolucja stylistyczna to technicznie sprawdzone rozwiązania są kontynuowane z poprawkami w tych obszarach które tego wymagały. Wystarczy spojrzeć na J9, J12 i J15. Każda następna generacja to poprawiona poprzednia a nie auto stworzone od zera. Świadczy o tym mnóstwo podobieństw między nimi.
Po drugie nic lepszego (czyt. nowoczesnego, wygodnego, o ugruntowanej renomie i zakładam również że sensownej jak na te czasy cenie) na rynku nie ma i nie zapowiada się aby było.

herrkam
Posty: 100
Rejestracja: 09 mar 2015, 21:00
Auto: J15 2022 Executive Black Matt
Kontakt:

Re: Luźne rozmowy o J25

Post autor: herrkam »

021CLT pisze:
05 wrz 2023, 15:25
Moja 150 nie będzie na sprzedaż jeszcze długo, długo, patrząc na obecne wynalazki :)
Póki co, lekko kąciki ust mi się podnoszą, kiedy nikt na żywca nie widział samochodu, nie wspominając o jeździe, a już kolejka długa jak po telewizory za komuny :mrgreen: Dziwne czasy...
Podobnie było jak Yaris cross wchodził na polski rynek.
Błogosławieni, którzy nie widzieli i nie jeździli a zamówili :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Patrząc na silnik i konstrukcję, stare sprawdzone technologie, poza tym Toyota to jeden z nielicznych producentów, który nie ma zbyt wiele chorób wieku dziecięcego, więc nie spodziewam się problemów. Dodając kilka unowocześnień w elektronice jakie zrobili, pozostając jednak przy przyciskach itp, szykuje się jeden z najlepszych offroaderów, którym można jeździć na co dzien.
Poszukuję mojego idealnego wozu już długo, Gelenda jest fajne stylistycznie dla mnie, jednak dłuższa trasa to małe wyzwanie. Land Cruiser 250 wygląda jak dla mnie super, zachowując "luxus" podróży w dalsze trasy i bardza niskie zużycie paliwa. Grzałem się na INEOS Grenadier, jednak czytając angielskie, australijskie fora i patrząc na wiek dziecięcy tego wozu - cieszę się że nie kupiłem "na pałę".
Powtórzę wg mnie LC250 jest optymalny podróżniczo, użytkowo, off i na co dzień. :mrgreen:

pinc6x6
Posty: 506
Rejestracja: 29 wrz 2010, 10:47
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: Luźne rozmowy o J25

Post autor: pinc6x6 »

Toyota zawsze była zachowawcza i to jest jej siła w samochodach użytkowych!

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18031
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Luźne rozmowy o J25

Post autor: kylon »

Myślę, że emocje szybko zastaną ostudzone. Jest ogromny popyt na ten model i wszyscy się ustawiają w wirtualnych kolejkach. Ma być tylko 2000 szt limitowanej wersji ale widząc co się stało z Yarisem GR Sport pewnie też pojawią się kolejne partie a Ci co kupią pierwsze sztuki zapłacą frycowe wysokiej ceny. Jest obawa że szybko się wysypie towarzystwo. Obawiam się, że ja też jeśli potwierdzi się cena która obecnie jest raczej w fazie spekulacji.

Awatar użytkownika
021CLT
Posty: 205
Rejestracja: 15 cze 2012, 21:34
Auto: Toyota LC120
Kontakt:

Re: Luźne rozmowy o J25

Post autor: 021CLT »

Ja słyszałem o 3000 szt" wersji z frycowym".
Co do jak to ująłeś "spekulacji", to nareszcie padły tu prawdziwe słowa dotyczące części tej dyskusji :mrgreen:

herrkam
Posty: 100
Rejestracja: 09 mar 2015, 21:00
Auto: J15 2022 Executive Black Matt
Kontakt:

Re: Luźne rozmowy o J25

Post autor: herrkam »

kylon pisze:
06 wrz 2023, 18:00
Myślę, że emocje szybko zastaną ostudzone. Jest ogromny popyt na ten model i wszyscy się ustawiają w wirtualnych kolejkach. Ma być tylko 2000 szt limitowanej wersji ale widząc co się stało z Yarisem GR Sport pewnie też pojawią się kolejne partie a Ci co kupią pierwsze sztuki zapłacą frycowe wysokiej ceny. Jest obawa że szybko się wysypie towarzystwo. Obawiam się, że ja też jeśli potwierdzi się cena która obecnie jest raczej w fazie spekulacji.
Kylon, a ile spekulują, bo zakładam że z 420k pln ? czy optymistycznie podchodzę :?: :?:

Awatar użytkownika
Mesel
Klubowicz
Posty: 511
Rejestracja: 05 paź 2009, 14:38
Auto: V8/KDJ90
Kontakt:

Re: Luźne rozmowy o J25

Post autor: Mesel »

Z tym „frycowym” przy GR’ce to bym nie powiedział. Bynajmniej tego nie odczułem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ODPOWIEDZ