Land Cruiser 130

Moderator: luk4s7

Gerwazy Trąbka

Land Cruiser 130

Post autor: Gerwazy Trąbka »

Znalezione w sieci.

Obrazek

Awatar użytkownika
RobertK.
Klubowicz
Posty: 544
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:04
Auto: 4 runner 2LT
Kontakt:

Post autor: RobertK. »

No normalnie 4runner 2 generacji w wersji unowocześnionej po potężnym liftingu :lol:
Linie atrapy, szyb bocznych tylnych....i nie to żebym jakoś szczególnie był zakochany w tym modelu :wink: :lol: :lol: :lol:

Bibis
Posty: 28
Rejestracja: 25 gru 2007, 21:39

Post autor: Bibis »

No nie. To nie moze byc. To chyba jakis zly sen :cry:

Bibis
Posty: 28
Rejestracja: 25 gru 2007, 21:39

Post autor: Bibis »

Mam nadzieje, ze to tylko dla buraka (czy to dozwoione okreslenie?) amerykanskiego przewiduja.

Awatar użytkownika
LEX
Posty: 1582
Rejestracja: 23 wrz 2007, 22:01
Auto: Lexus LX450
Kontakt:

Post autor: LEX »

Niestety to jest kierunek w jakim idzie motoryzacja. Wszędzie chodzi o bezpieczeństwo i o kasę.

Pomyśl w jak dobrej sytuacji są producenci. Kiedyś robili metalowe zderzaki, które stwarzały większe zagrożenie dla pieszych i innych pojazdów a przy okazji można je było giąć, obijać a potem klepać czy spawać. Same wady.

Obecnie plastikowe zderzaki są w dobrym tonie bo niby lepsze dla tych stukniętych a przy okazji byle otarcia należy je wymieniać (ka$a). Producent zyskuje uznanie różnych organizacji i przy okazji zarabia sporo kasy, bo część trzeba wymieniać. Nie wspomnę już o niższych kosztach wyprodukowania plastikowego zderzaka.

Podobnie z lampami. Kiedyś były one tak umieszczone, aby były jak najmniej podatne na uszkodzenia, a teraz przednie lampy rozciągają się na pół maski i aż pod drzwi kierowcy i pasażera, a tylne lampy zakrywają pół bagażnika oraz włażą na połowę błotnika. Wszystko po to, aby przy jakiejkolwiek stłuczce napewno wymienić też i lampę.
Oficjalnie się mówi, że design i moda tego wymagają, ale każdy wie, że np. Chevy Corvette nie wygląda brzydko pomimo schowanych okrągłych światełek.

Podobnie ma się sytuacja z nadkolami. Kupa plastiku, której ani nie wyklepiesz ani nie skleisz tylko wymieni$$$z.

Bibis
Posty: 28
Rejestracja: 25 gru 2007, 21:39

Post autor: Bibis »

A ten chrom to niby do czego. I cudne lustereczka. A przod to tak jakby z trucka dokleili. Nie no to nie moze byc. Chyba to jest zart. Slyszalem, ze bedzie nowa 120, ale chyba nie taka. Moze to jest 30 tonowa ciezarowka "18 wheels" tylko naczepy nie zamiescili.

Awatar użytkownika
Black
Klubowicz
Posty: 282
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:17
Auto: Forester
Kontakt:

Post autor: Black »

ochyda...

ale spokojnie wczytując się w te małe literki, to wygląda na bardzo stary artykuł o jakimś niezrealizowanym (i dobrze) chorym pomyśle, jak Robert.K słusznie zauważył, to bardziej pomysł następcy 4Runnera i taki powrót do korzeni wspólnych początków, że nazwane Prado ;-), szczęśliwie podany tam "January 2007" minął dawno, więc i koncepcja dawno poroniła...

dopiero jak zobaczymy faktyczną "130kę" to nam sztuczne szczęki powypadają na podłogę i weźmiemy się w garść... za restaurowanie BJotek 4 :P

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Post autor: konus »

Tutaj jeszcze są fotki gdzieniegdzie:

http://www.pbase.com/drexx/land_cruiser_news&page=all

Swoją drogą fajnie na papierku ten 4,4 D4D wygląda.

A co do wyglądu to pewnie się zmieni. ( Mam nadzieję)

Awatar użytkownika
RobertK.
Klubowicz
Posty: 544
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:04
Auto: 4 runner 2LT
Kontakt:

Post autor: RobertK. »

Raczej nawiązywałem do linii nadwozia i nawiązań stylistycznych...
Poniekąd zboczenie zawodowe .....
Reszta wiadomo że z guwnolitu plastikowego zrobione i wiadomo czemu :wink:

Awatar użytkownika
Gene
Klubowicz
Posty: 147
Rejestracja: 26 wrz 2007, 10:01
Auto: Hilux
Kontakt:

Post autor: Gene »

To ja sie wtrace, bo troche mnie zaskakuje taka niechec. Wszyscy wiemy w jakim kierunku zmierza swiat. Ten samochod musi taki byc. Juz wasze niezadowolenie jednoznacznie wskazuje, ze wywoluje emocje a to nie chybnie oznacza, ze bedzie sie o nim pisac, mowiec, zachwycac i ganic. Dla mnie jest to bardzo fajne auto bulwarowe. Niezwykle charakterystyczne i agresyne. Wole to niz Escalade choc i ta Toyota raczej w Europie nie odniesie sukcesu.

Awatar użytkownika
Ziemniak
Posty: 53
Rejestracja: 28 cze 2008, 15:41

Re: Land Cruiser 130

Post autor: Ziemniak »

Ja znalazlem cus takiego :wink:
Załączniki
Prado2010.jpg
(105,93 KiB) Pobrany 1221 razy

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Land Cruiser 130

Post autor: konus »

Ale ohydztwo.

Bibis
Posty: 28
Rejestracja: 25 gru 2007, 21:39

Re: Land Cruiser 130

Post autor: Bibis »

O jaki ładny Pocket Car LC130. A Pan w nim siedzący to maskotka. :D

Awatar użytkownika
RobertK.
Klubowicz
Posty: 544
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:04
Auto: 4 runner 2LT
Kontakt:

Re: Land Cruiser 130

Post autor: RobertK. »

Tak pana dodają do pierwszych 500 egzemplarzy :D

Awatar użytkownika
Ziemniak
Posty: 53
Rejestracja: 28 cze 2008, 15:41

Re: Land Cruiser 130

Post autor: Ziemniak »

Znalezione na pradopoint. Ten pierwszy wyglada "prawie jak Q7" :mrgreen: .
Załączniki
vanguard_M42_PakWheels(com).jpg
(45,72 KiB) Pobrany 665 razy
new_spec_prado.jpg
new_spec_prado.jpg (26,75 KiB) Przejrzano 11156 razy

ODPOWIEDZ