Wycieraczka + ramię tył

Moderator: luk4s7

funkyman3
Posty: 16
Rejestracja: 15 lut 2009, 20:37
Auto: 4-runner 92

Wycieraczka + ramię tył

Post autor: funkyman3 »

Witam wszystkich serdecznie.

Ktoś się orientuje gdzie można kupić wycieraczkę do tyłu, chodzi głównie o ramię, używana bądź nowa toyota 4r 92'
Może pasuje z innego modelu bardziej popularnego.

Pozdrawiam
funkyman3

Awatar użytkownika
Rokfor32
Klubowicz
Posty: 8420
Rejestracja: 31 paź 2008, 21:15
Auto: Wiele. Różnych. Większość Toyoty.
Kontakt:

Re: Wycieraczka + ramię tył

Post autor: Rokfor32 »

Od anglików, na allegro. Nikt raczej nie wystawia aukcji na wycieraczkę, ale telefony do handlarzy autami na części tam znajdziesz.

Awatar użytkownika
Northern Sun
Posty: 251
Rejestracja: 20 sty 2008, 07:09
Kontakt:

Re: Wycieraczka + ramię tył

Post autor: Northern Sun »

przymierz przednia moze podejscie w co watpie ale zawsze mozna sprobowac, domniewam ze dostep do czesci jest raczej dosc trudny :P

stolmark
Posty: 4
Rejestracja: 07 cze 2009, 11:24
Auto: 4R 3.0td
Kontakt:

Re: Wycieraczka + ramię tył

Post autor: stolmark »

funkyman3 pisze:Witam wszystkich serdecznie.

Ktoś się orientuje gdzie można kupić wycieraczkę do tyłu, chodzi głównie o ramię, używana bądź nowa toyota 4r 92'
Może pasuje z innego modelu bardziej popularnego.

Pozdrawiam
funkyman3
Wycieraczka pasuje od większości starszych japończyków (krótkie ramię) rózni ją jedynie wystający z ramienia poprzeczny wypust 4cm. pozwalający w końcowej fazie ruchu po wystającej nad szybą krzywce przenieść pióro z szyby na krawędż dachu.Blaszka+nit i będzie git. stolmark

Awatar użytkownika
RobertK.
Klubowicz
Posty: 544
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:04
Auto: 4 runner 2LT
Kontakt:

Re: Wycieraczka + ramię tył

Post autor: RobertK. »

nie tylko tym....sama wycieraczka ma zupełnie inną konstrukcję i założenie normalnego pióra o tym samym wymiarze sprawia iż nie będzie zbierała całą powierzchnią.
Dokładnie nie pamiętam bo wymontowałem, bo i tak sporadycznie używałem i uznałem za zbędną, ale zanim to uczyniłem podjąłem próby reanimacji i niestety trzeba chyba oryginał za nabyć chcąc aby poprawnie działała.

ODPOWIEDZ