zagadka 2

Moderator: luk4s7

terrorfiatem126
Posty: 6
Rejestracja: 20 paź 2010, 21:15
Auto: Hilux Surf JDM
Kontakt:

zagadka 2

Post autor: terrorfiatem126 »

Taaa no i stalo sie troche popadalo; fajne blotko sie zrobilo ;) a ja tak sobie wracalem z roboty, fajeczka, muzyczka hehe
if yo no what I mean ;) po jakims czasie testowania napedow ;)wracam na czarne i do domu i slysze ze cos mi tam buczy/huczy jakby lozysko w kole ale dziwne jest to ze pojawilo sie nagle i w sumie slychac dopiero tak powyzej 60 kmh i przy dodawaniu gazu. Dodam moze ze mam automata . Jesli ktos z Was ma jakis pomysl to dajcie znac. Myslalem ze moze polos ale przeciez naped jest rozlaczony na czarnym a halas jakby z przodu gdzies... hmmm.K... dopiero co sie uporalem z wstawianiem nowych rurek do tylnej nagrzewnicy i czyszczeniem chlodnicy a tu niespodzianka. Nie ma czasu na nude hehe ;)
Zanim zaczne rozgrzebywac chcialem sie poradzic moze juz ktos cos wie na ten temat.
Dzieki
Olo

Awatar użytkownika
Northern Sun
Posty: 251
Rejestracja: 20 sty 2008, 07:09
Kontakt:

Re: zagadka 2

Post autor: Northern Sun »

jezeli sa wibracje i lekkie walenie, ale to raczej z tylu by bylo, to bym tutaj zajrzal tutaj i oczywiscie zaczal od szarpakow na tylnim wale na samym koncu tuz przed dyfrem; natomiast jezeli huczy z przodu i mowa o ifs to panie kolego braknie smaru na lozyskach, w 4runnerze z ifs jest lekkie kosmiczne rozwiazanie, przerabialem temat rok temu; nie ma tak naprawde gdzie tego smaru wstrzyknac trzeba lekko uchylic polos albo najlepiej ja wyjac, wszystko wyczyscic; i walnac tyle smaru ile wlezie, tuz przed montarzem lokujacej spinki uzylem tego sprzeta coby jescze dokoptowac towaru
http://www.princessauto.com/components/ ... 264889.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

terrorfiatem126
Posty: 6
Rejestracja: 20 paź 2010, 21:15
Auto: Hilux Surf JDM
Kontakt:

Re: zagadka 2

Post autor: terrorfiatem126 »

Witam
Dzieki za info,tak to jest 4r z niezaleznym zawiasem niestety, narazie nie mam za bardzo czasu sie tym zajac bo i praca i uni a niedlugo tydzien urlopu ;) mam taka fajna wielka strzykawe do lewatywy to bedzie dobra do smarowania mysle, podobna do tego Twego urzadzonka ale i tak dopiero po urlopie bede dzialac.
Hehe widze ze masz doktorat z 4r...ja jeszcze nawet licencjata nie zrobilem ale pracuje nad tym ;)
peace
olo

ODPOWIEDZ