Snorkel 4 runner, wyciągarka.

Moderator: luk4s7

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Snorkel 4 runner, wyciągarka.

Post autor: consigliero »

Wiem że wielu się to podoba , ale ja jestem zwolennikiem prostoty , snorkel chyba tylko w opcji wewnętrznej 8)
PozdrawiaM

Awatar użytkownika
RobertK.
Klubowicz
Posty: 544
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:04
Auto: 4 runner 2LT
Kontakt:

Re: Snorkel 4 runner, wyciągarka.

Post autor: RobertK. »

wewnętrzna będzie hałasować i o ile w rajdówce gdzie siedzisz w kasku itd.....mało to przeszkadza i nawet można by rzec iż zapewnia pełną kontrolę o tyle w samochodzie użytkowym jak kol wiek by tego nie rozpatrywać może to być uciążliwe na dłuższą metę....

Awatar użytkownika
pp
Posty: 24
Rejestracja: 10 mar 2010, 17:00
Auto: RZN 185 2.7 HiluxSurf/4Runner
Kontakt:

Re: Snorkel 4 runner, wyciągarka.

Post autor: pp »

Czytałem, przeglądałem, szukałem i padło na oryginała SS z allegro, tylko albo aż 2x droższy od najtańszych ale przynajmniej nie 3x droższy. Safari Snorkel SS135HF. Zamontowałem do HiluxSurf'a czyt. 4Runnera :wink: 3-ej generacji. Szablon się nie przydał za bardzo a i kątownik do montażu na słupku szyby też dostał nowe dziurki na wkręty. W sumie piszą że to ma to pasować do Hilux'a więc brałem pod uwagę że małe poprawki będą do naniesienia. Wszystkie części wzorowo spasowane i właściwie po dziurkowaniu blachy montaż to sama radość. Mam nadzieję ze będzie nie zawodny, choć z tymi opisami ze przy SS zawsze jest sucho w filtrze to trochę przesadzone, pierwszy test w mocnym deszczu przy 80km/h i w puszce filtra nie dużo ale mokro, wydaje się to akceptowalne :)
Załączniki
1 (1).JPG
1.jpg

ODPOWIEDZ