Porzebuję spotkać się z posiadaczem 4runnera! Wrocław, Toruń

Moderator: luk4s7

pieroo
Posty: 3
Rejestracja: 23 cze 2010, 11:36
Auto: 4Runner
Kontakt:

Porzebuję spotkać się z posiadaczem 4runnera! Wrocław, Toruń

Post autor: pieroo »

Witam,

Jak W temacie - potrzebuję spotkać się z kimś kto ma wiedzę i najlepiej też auto 4runner II gen. Zamierzam kupić takowe cacko w przeciągu tygodnia - dwóch.. I przed oględzinami fajnie by było zaczerpnąć wiedzy oraz cennych uwag od kogoś kto już takie coś eksploatuje. Za cenną wiedzę proponuję 6-ciopak czegoś na orzeźwienie ;)

Czas niestety mnie nagli gdyż chcę obejrzeć autko przed końcem czerwca, a prawdopodobnie na "pomacanie" toyotki będę chciał się wybrać w tą niedzielę 27.06.2010 lub Poniedziałek..

Wszystkich skłonnych udzielić cennych informacji proszę o kontakt.. Ja jestem z Wrocławia i będę jechał do Torunia po autko więc najbardziej zależałoby mi na osobach mieszkających w okolicach tychże miast lub w miejscowościach "po drodze".

Z góry dzięki

info nt. auta:
4 runner
rok: 1995
2,4 TD

stolmark
Posty: 4
Rejestracja: 07 cze 2009, 11:24
Auto: 4R 3.0td
Kontakt:

Re: Porzebuję spotkać się z posiadaczem 4runnera! Wrocław, Toruń

Post autor: stolmark »

pieroo pisze:Witam,

Jak W temacie - potrzebuję spotkać się z kimś kto ma wiedzę i najlepiej też auto 4runner II gen. Zamierzam kupić takowe cacko w przeciągu tygodnia - dwóch.. I przed oględzinami fajnie by było zaczerpnąć wiedzy oraz cennych uwag od kogoś kto już takie coś eksploatuje. Za cenną wiedzę proponuję 6-ciopak czegoś na orzeźwienie ;)

Czas niestety mnie nagli gdyż chcę obejrzeć autko przed końcem czerwca, a prawdopodobnie na "pomacanie" toyotki będę chciał się wybrać w tą niedzielę 27.06.2010 lub Poniedziałek..

Wszystkich skłonnych udzielić cennych informacji proszę o kontakt.. Ja jestem z Wrocławia i będę jechał do Torunia po autko więc najbardziej zależałoby mi na osobach mieszkających w okolicach tychże miast lub w miejscowościach "po drodze".

Z góry dzięki

info nt. auta:
4 runner
rok: 1995
2,4 TD
Gniezno.Trasa Poznań-Toruń. Posiadam 4R 3td .Zapraszam.kontakt:603 795 895 Marek.

pieroo
Posty: 3
Rejestracja: 23 cze 2010, 11:36
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Porzebuję spotkać się z posiadaczem 4runnera! Wrocław, Toruń

Post autor: pieroo »

Witam,

Niestety nie kupiłem.. Mina straszna. Po puszczeniu sprzęgła furczał jak wściekły, w zawieszeniu coś strzelało, kopcił jak Stefan Batory, po wypadku źle złożony wachacz i stabilizator.

Poluję na innego ;)

Awatar użytkownika
RobertK.
Klubowicz
Posty: 544
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:04
Auto: 4 runner 2LT
Kontakt:

Re: Porzebuję spotkać się z posiadaczem 4runnera! Wrocław, Toruń

Post autor: RobertK. »

Jak w zawiasie z przodu strzelało na skręconych na maxa kołach przednich, to standard w hilach i 4 runnerach, a powodem są ograniczniki skrętu.
Są to śruby na które zakładane są plastikowe nakładki jak się zużyją, a zużywają się mega szybko to ogranicznik trze przy skręconych kołach o wahacz bezpośrednio i wydaje "strzelający" dźwięk.
Natomiast nie dyskwalifikuje to w żaden sposób samochodu osobiście się tym zupełnie nie przejmuje, bo nie ma to żadnego zgubnego wpływu poza owym nieprzyjemnym dźwiękiem :D

ODPOWIEDZ