Turbina Hilux 2007

Moderator: luk4s7

robertus90
Posty: 7
Rejestracja: 09 wrz 2010, 18:14
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: Turbina Hilux 2007

Post autor: robertus90 »

Już przeszło 4 rok ganiam Hilem, bo mam 2006r i z tego co czytam na szczęście bez turbiny 102 kuce i nic się nie psuje, może przebieg nie wielki adekwatnie do wieku bo niecałe 95kkm, bo pierwsze dwa lata to stał w garażu i czekał weekendów, ale powiem Wam, że wajcha drży mu przy odpalaniu od początku i w dalszym ciągu, z tą od reduktora też jest tak jak pisaliście. Powiedzcie mi za to czy u Was też tak słabo ręczny trzyma, bo u mnie da się normalnie ruszyć z miejsca na zaciągniętym i tylko nieco ociężale idzie wtedy.

Awatar użytkownika
cosi
Sąd Koleżeński
Posty: 653
Rejestracja: 02 lis 2008, 21:00
Auto: był Hilux'08
Kontakt:

Re: Turbina Hilux 2007

Post autor: cosi »

Da radę ruszyć na ręcznym. Ale jak słabo trzyma to trzeba linkę podciągnąć.

Awatar użytkownika
mlodyy
Klubowicz
Posty: 634
Rejestracja: 29 paź 2007, 13:58
Auto: Zuzanki 4x4 ;-) razem 8x8
Kontakt:

Re: Turbina Hilux 2007

Post autor: mlodyy »

robertus90 pisze:Już przeszło 4 rok ganiam Hilem, bo mam 2006r i z tego co czytam na szczęście bez turbiny 102 kuce i nic się nie psuje, może przebieg nie wielki adekwatnie do wieku bo niecałe 95kkm, bo pierwsze dwa lata to stał w garażu i czekał weekendów, ale powiem Wam, że wajcha drży mu przy odpalaniu od początku i w dalszym ciągu, z tą od reduktora też jest tak jak pisaliście. Powiedzcie mi za to czy u Was też tak słabo ręczny trzyma, bo u mnie da się normalnie ruszyć z miejsca na zaciągniętym i tylko nieco ociężale idzie wtedy.
Turbinę masz tylko intercoolera Ci nie zamontowali :mrgreen:

ODPOWIEDZ