HILUX Sprzedawać?

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Pzwmichu
Posty: 90
Rejestracja: 05 lut 2009, 07:49
Auto: Hilux SR5 08
Kontakt:

HILUX Sprzedawać?

Post autor: Pzwmichu »

Miałem dzisiaj klienta, który jest bardzo zainteresowany moim Hilem. Za wszelką cenę chce kupić 1,5 kabiny w czerni, bardzo pasuje mu rozmiar paki. Mam nalatane 140 tys km (2008 rok) i rzuciłem mu cenę 50 tys netto. Od razu się zgodził, tylko teraz mam mieszane uczucia, jak go sprzedam to co kupić ?? :) Drugiego tak dzielnego auta nie znajdę. Tylko ta pokusa, że auto się starzeje i takiej ceny już nigdy nie uzyskam. Poradźcie coś :)

Fazi
Posty: 475
Rejestracja: 31 maja 2009, 20:46
Auto: HJ61
Kontakt:

Re: HILUX Sprzedawać?

Post autor: Fazi »

Sprzedaj

Awatar użytkownika
globo
Posty: 173
Rejestracja: 10 lut 2009, 00:26
Auto: Hilux 2,5 D4D 2011 & Yamaha XT660Z Tenere 2009

Re: HILUX Sprzedawać?

Post autor: globo »

Ja tak miałem 2 lata temu przebieg taki sam 1,5 cab wystawiłem na alegro drogo, żeby sprawdzić czy ktoś zadzwoni i... za godzinę ktoś kliknął KUP TERAZ i...
za 1,5 roku kupiłem kolejne Półtorej kabiny ;-)
Sprzedawaj i wymieniaj na młodszy!

Awatar użytkownika
marcinvvv
Posty: 460
Rejestracja: 22 sie 2010, 03:57
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: HILUX Sprzedawać?

Post autor: marcinvvv »

sprzedaj albo daj mu namiar do mnie ;) ja mam 2009 z tym samym przebiegiem i tez w tej cenie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Iwo
Posty: 68
Rejestracja: 12 sty 2011, 01:41
Auto: Hilux DLX KC 2,5 "09
Kontakt:

Re: HILUX Sprzedawać?

Post autor: Iwo »

Niedawno sprzedawałem swojego hila w 1,5 kabiny i byłem pełen obaw czy sprzedanie takiego samochodu w rozsądnych pieniążkach jest możliwe. Okazało się że możliwe i bardzo proste. U nas zainteresowanie tą wersją nie jest duże, ale okazało się że taka wersja na Ukrainie jest bardzo poszukiwana(podobno również ze względów podatkowych). Auto sprzedałem za 54 tyś netto(2009 r, DLX z przebiegiem 55tyś km). Auto miało mały przebieg, ale miało kilka uszkodzeń lakieru i nie należało do wychuchanych. Nie miało to znaczenia:) Piszę o tym bo może to pozwoli wam sprzedać korzystnie swoje samochody. Powodzenia!

Awatar użytkownika
marcinvvv
Posty: 460
Rejestracja: 22 sie 2010, 03:57
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: HILUX Sprzedawać?

Post autor: marcinvvv »

dzięki za info :) to pozwoli mi ominąć polerkę samochodu i poprawkę niektórych "wgniotek" :)

Awatar użytkownika
Pzwmichu
Posty: 90
Rejestracja: 05 lut 2009, 07:49
Auto: Hilux SR5 08
Kontakt:

Re: HILUX Sprzedawać?

Post autor: Pzwmichu »

Auto poszło w listopadzie za cenę którą chciałem także nie miałem pojęcia, że Hil tak łatwo się sprzeda :)
Opony do wymiany, rozrząd miałem zmieniać za 2 tys km, cała buda do malowania :)
Aktualnie zastąpił go Transit z 2005 roku za 40 % ceny sprzedaży Hiluxa i sprawuje się bardzo dobrze. Dzięki bliźniakom bierze spokojnie 2,5-3,0 tony więc zamiast np. dwa razy jadę do klienta raz :)
Hiluxa będę wspominał mega pozytywnie, przez sześć lat zero usterek i miał swój wygląd. Niestety wyglądem nie zarobię i Transit praktyczniejszy :) No tylko rdza którą już widać bo auto przyjechało z Danii a tam jak wiadomo 90% aut rudych :)

Teraz ciekawostka, Transit na bliźniakach (dobre zimówki) jest o wiele stabilniejszy na drodze niż Hilux nawet z włączonym napędem na 4. Jestem w szoku, bo myślałem, że będę cały czas stał i kopał a tu wręcz przeciwnie. Poza tym silnik 2,4 TDCi 140KM zostawiłby Hila 120KM daleko w tyle :) tylko spalanie 12 litrów trzeba przełknąć :) Pozdrawiam i mam nadzieję nie zapomnę o forum :)

Awatar użytkownika
marcinvvv
Posty: 460
Rejestracja: 22 sie 2010, 03:57
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: HILUX Sprzedawać?

Post autor: marcinvvv »

Nie zachwalaj tu forda ! :mrgreen:
Powodzenia

jezus
Posty: 1817
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: HILUX Sprzedawać?

Post autor: jezus »

Hile i insze taczki kupowane są nie do wożenia towaru, a dla celów podatkowych z uwzględnieniem wożenia dupska na co dzień.... :mrgreen: ..do towaru osobiście mam lt 28 z silnikiem 2.5 sdi...daje radę z 1.5 t na pace i drugie 1.5 t na przyczepie.... 8)
W tym roku też się będę zastanawiał na kupnem taczki....ale ceny hilów mnie rozpieprzają.... :shock: , a insze taczki w dobrym roczniku to kupy...szkoda że navarki są skundlone z renaultem...bo to piękna taczka jest.

Awatar użytkownika
proto
Posty: 761
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:50

Re: HILUX Sprzedawać?

Post autor: proto »

jezus pisze:ceny hilów mnie rozpieprzają....
Za legendę" niezniszczalnego" płacisz a auto masz gratis :mrgreen:

Awatar użytkownika
Alban
Posty: 591
Rejestracja: 17 cze 2010, 21:58
Auto: HDJ 100

BJ 40
Kontakt:

Re: HILUX Sprzedawać?

Post autor: Alban »

Poczekaj aż Ci klęknie motor w Transkiu...
Będziesz łkał za Hiluxem :)
Najpierw koło pasowe i cały napęd osprzętu, później 2mas a na koniec popękane sprężyny zaworowe.
Taki los wróżę Transikowi :roll:

Awatar użytkownika
Pzwmichu
Posty: 90
Rejestracja: 05 lut 2009, 07:49
Auto: Hilux SR5 08
Kontakt:

Re: HILUX Sprzedawać?

Post autor: Pzwmichu »

Dzięki Alban za miłe słowo :) Niestety Toyoty też się sypią o czym świadczy m.in. wątek na forum. Poza tym każde auto się może rozkraczyć. Na szczęście transit ma dopiero 123 tys km i może przez te 2-3 lata nic mu nie będzie, a później pójdzie do Żyda :)

andrzej555
Posty: 32
Rejestracja: 21 paź 2012, 17:26
Auto: hzj75
Kontakt:

Re: HILUX Sprzedawać?

Post autor: andrzej555 »

Kolega sprzedał miesiąc temu tranzwestyte z przebiegiem 520000 kupił je jak miało 14 miesięcy rocznik 07, tylko sprzęgło raz poszło,reszta zegar.Silnik 2.4 nie ma paska,więc z rozrządem spokój i często ma tylny napęd.

ODPOWIEDZ