nowa paka co na podłogę

Moderator: luk4s7

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: nowa paka co na podłogę

Post autor: czobi »

dobra paka cacy ale wlew paliwa to totalna rumunia psze pana...

Awatar użytkownika
STACHU
Posty: 429
Rejestracja: 14 maja 2009, 18:41
Auto: HILL D4D, '08
Kontakt:

Re: nowa paka co na podłogę

Post autor: STACHU »

o kurcze :shock: wlew rulez :mrgreen: :mrgreen: i ta belka tak nisko.... troszku inaczej w AUS to robia :mrgreen:

Awatar użytkownika
kpeugeot
Klubowicz
Posty: 2513
Rejestracja: 24 cze 2009, 06:52
Auto: Taro(hilux) 3.0 V6
lj70 2LTII r1986
LJ78 2LT EFI 1991
Kontakt:

Re: nowa paka co na podłogę

Post autor: kpeugeot »

belki się nie czepiać tak zostanie wiem że płóży ale dla mnie ma to więcej zalet niż wad
wlew też chyba tak zostanie - może go obuduje albo co :)
taka paka to jest tymczasowe rozwiązanie, wersja ekonomiczna - kosztowo :)

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: nowa paka co na podłogę

Post autor: Norick »

Się nie czepiam tej belki...ale z wlewem popłynąłeś. Chyba że to funcar i masz wszystko bardzo z tyłu. To i tak zawsze się zdarzą okoliczności powodujące że możesz żałować. Tak jak i można zrobić do tego burty zdejmowane. Będzie fun i funkcjonalność autka zostanie zachowana :D

Acha odpowiem też Stachowi a'propos tych natrysków: daje to radę przy używaniu. O ile mój wiekszość czasu pędzi pusto to są takie dni kiedy wożę różnorakie pierdy i nie zauważyłem żadnych oznak zużycia. Jakieś zardzewiałe blachy kotły inne duperele...speedliner ma rózne opcje.Ale uważam że: najpierw dobrze jest się nie przejmować swą paką...a potem dopiero zdecydować :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pzwmichu
Posty: 90
Rejestracja: 05 lut 2009, 07:49
Auto: Hilux SR5 08
Kontakt:

Re: nowa paka co na podłogę

Post autor: Pzwmichu »

Może dorzucę swoje trzy grosze, otóż paka mojego Hiluxa jest chyba najbardziej eksploatowaną w całej Polsce o ile nie na świecie :) Od pięciu lat dzień w dzień ładuję wózkiem widłowym palety od 0 do 1500 kg z cegłą. Palety mają zwykle trzy płozy o szerokości 4 cm. Nacisk jest ogromny. Zaraz po kupnie Hila kupiłem sklejkę antypoślizgową w budowlanym (około 180 zł), dociąłem ją do kształtu paki. Wytrzymała jakieś 4,5 roku, w końcu się rozwarstwiła i trzeba było ją wymienić. Aktualnie mam drugą i już wiem, że tyle nie wytrzyma. Ogólnie bez tych sklejek moja paka już dawno by nie istniała :)

ODPOWIEDZ