sygnalizacja niezapiętych pasów

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
marcinvvv
Posty: 460
Rejestracja: 22 sie 2010, 03:57
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: Hilux 05' D4D - okiem użytkownika

Post autor: marcinvvv »

ktomek pisze:
Kwieczor pisze:nie wiem, jak jest w 2009
Działa, no tyle że z kompem
Tylko że bez musi być tak samo, bo przecież to robisz na liczniku kilometrów który masz w prędkościomierzu, wiec masz go na pewno
jakby dzialalo to bym zrobil :) zamiast b_on b_off wyswietla mi sie liczba i moge ja zmieniac od 1 do 20.

Awatar użytkownika
qberus
Posty: 876
Rejestracja: 04 wrz 2010, 13:30
Auto: Hilux

Re: Hilux 05' D4D - okiem użytkownika

Post autor: qberus »

ktomek pisze:To przeróbka do wersji które nie mają zamka w tylnej klapie, u mnie jest ale nie podłączony do centralnego
Będę miał chyba łatwiej.
No tego zamka to Ci zazdroszczę. Wystarczy, że pojedziesz do firmy, która zakłada centralne do aut - biorą coś koło 150zł za drzwi.
ktomek pisze: Ciekawe, czy w wiązce która idzie do klapy jest już przewód pod centralny i tylko trzeba podłączyć, czy muszę pociągnąć oddzielny.
Ale po co miałby tam być? Przecież nie ma tam siłownika a nie sądzę, żeby Toyota była tak rozrzutna :wink:

Tak sobie myślę, że może warto byłoby wydzielić wątek o modach do Hila :idea: :?:

Awatar użytkownika
ktomek
Posty: 366
Rejestracja: 16 wrz 2009, 11:55
Auto: XK, Wrangler, Hilux
Kontakt:

Re: Hilux 05' D4D - okiem użytkownika

Post autor: ktomek »

marcinvvv pisze:
a jak to jest z hilem 2009 w wersji bez komputera ? ja jak zrobie zgodnie z instrukcja to nie wyswietla mi sie b_on / b_off tylko 15 i moge zmieniac od 1 do 20. co ustawic zeby to wylaczyc?
Ostatnio miałem odłączony akumulator i chyba ustawienia komputera wróciły do fabrycznych i konieczne stało się ustawienie pikawki ponownie
Próbowałem zrobić to z pamięci i też mi wyskoczyły te zmieniające się cyfry.
Wydrukowałem więc instrukcję i z nią poszedłem do samochodu i tym razem poszło wszystko dobrze
Spróbuj więc ponownie, ale dokładnie krok po kroku, najlepiej z polskim tłumaczeniem idź, żebyś się nie miał wątpliwości

Awatar użytkownika
marcinvvv
Posty: 460
Rejestracja: 22 sie 2010, 03:57
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: HILUX - SPIS TREŚCI FORUM - zajrzyj zanim zapytasz

Post autor: marcinvvv »

z racji tego ze tak swietnie znajdujesz wszystkie info to bylbym wdzieczny gdybys powiedzial mi jak wylaczyc pikanie pasow w hilu 2009. nie dziala ta opcja przytrzymac przez jakis czas itd. bo tam wtedy wyswietlaja mi sie liczby od 1 do 20 a nie off on :?

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1839
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: HILUX - SPIS TREŚCI FORUM - zajrzyj zanim zapytasz

Post autor: irko »

To może zacytuje z watku o brzeczykach ;)
ktomek pisze:
marcinvvv pisze:
a jak to jest z hilem 2009 w wersji bez komputera ? ja jak zrobie zgodnie z instrukcja to nie wyswietla mi sie b_on / b_off tylko 15 i moge zmieniac od 1 do 20. co ustawic zeby to wylaczyc?
Ostatnio miałem odłączony akumulator i chyba ustawienia komputera wróciły do fabrycznych i konieczne stało się ustawienie pikawki ponownie
Próbowałem zrobić to z pamięci i też mi wyskoczyły te zmieniające się cyfry.
Wydrukowałem więc instrukcję i z nią poszedłem do samochodu i tym razem poszło wszystko dobrze
Spróbuj więc ponownie, ale dokładnie krok po kroku, najlepiej z polskim tłumaczeniem idź, żebyś się nie miał wątpliwości

Awatar użytkownika
marcinvvv
Posty: 460
Rejestracja: 22 sie 2010, 03:57
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: HILUX - SPIS TREŚCI FORUM - zajrzyj zanim zapytasz

Post autor: marcinvvv »

czyli poprostu ja cos zle robie. ok to w takim razie lece zobaczyc :>

Awatar użytkownika
marcinvvv
Posty: 460
Rejestracja: 22 sie 2010, 03:57
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: HILUX - SPIS TREŚCI FORUM - zajrzyj zanim zapytasz

Post autor: marcinvvv »

dziala :) rzeczywiscie musialem zle wyliczyc to 20sekund ;) dzieki za pomoc. swoja droga. dobrze ze jest ktos taki na dziale. burdel sie nie robi i wiadomo gdzie co szukac

Awatar użytkownika
gruber
Posty: 54
Rejestracja: 24 lut 2010, 08:19
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: sygnalizacja niezapiętych pasów

Post autor: gruber »

U mnie po odpieciu akumulatora wszystko wróciło do ustawień fabrycznych i teraz ni jak nie mogę wyłączyć tego pikania. Cały czas pojawiają sie cyferki od 1do 20!!

Awatar użytkownika
marcinvvv
Posty: 460
Rejestracja: 22 sie 2010, 03:57
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: sygnalizacja niezapiętych pasów

Post autor: marcinvvv »

musisz dokladnie odmierzyc czas, jak za krotko/dlugo przytrzymasz to wlasnie tak sie robi :mrgreen:

Awatar użytkownika
gruber
Posty: 54
Rejestracja: 24 lut 2010, 08:19
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: sygnalizacja niezapiętych pasów

Post autor: gruber »

Rozumiem że najlepiej ze stoperem mierzyć czas:) czyli równo po 20 sekundach wcisnąć pas,tak?

Awatar użytkownika
ktomek
Posty: 366
Rejestracja: 16 wrz 2009, 11:55
Auto: XK, Wrangler, Hilux
Kontakt:

Re: sygnalizacja niezapiętych pasów

Post autor: ktomek »

hmm, no tak :)

andrzej555
Posty: 32
Rejestracja: 21 paź 2012, 17:26
Auto: hzj75
Kontakt:

Re: sygnalizacja niezapiętych pasów

Post autor: andrzej555 »

troche odgrzebany temat,ale w hilu 07r wyjąłem licznik i brzęczyk potraktowałem kombinerkami,dożywotni spokój.

ODPOWIEDZ