Nowy Hil - parę głupich pytań o akcesoria

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18050
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Nowy Hil - parę głupich pytań o akcesoria

Post autor: kylon »

Dokładnie. my teraz tez jednego całego ze środka wybebeszyliśmy do robienia alektryki i paru innych rzeczy 8).
A z ciekawostek to jeden dealer męczy mnie abym się wybrał na przejażdżkę pojazdem nowym w celu zakupu. Wiedzą że w grudniu kończy mi się leasing i szukam czegoś nowego. Zapytałem o nowego hila że bym popatrzał na żywo a Pan powiedział że ma katalogi i zdjęcia tylko :cry:.

Awatar użytkownika
qberus
Posty: 876
Rejestracja: 04 wrz 2010, 13:30
Auto: Hilux

Re: Nowy Hil - parę głupich pytań o akcesoria

Post autor: qberus »

Wpadnij do Wro, ja już macałem 8)

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18050
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Nowy Hil - parę głupich pytań o akcesoria

Post autor: kylon »

W środku ładniejszy od starego czy taki sam?

Awatar użytkownika
peczu
Posty: 57
Rejestracja: 12 lut 2009, 15:02
Auto: LJ70, Hil 2.5sr
Kontakt:

Re: Nowy Hil - parę głupich pytań o akcesoria

Post autor: peczu »

Dziwne, bo muszę pisać 2 raz.

Kylon - służę swoim (nówka), a jak interesuje Cię inna wersja to coś się zorganizuje w CCC. Jest SR5at, stoi kilka DL-xów.
Słyszałem o jakichś nieporozumieniach, ale to nic, da się spokojnie porozmawiać.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18050
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Nowy Hil - parę głupich pytań o akcesoria

Post autor: kylon »

Czasem tez muszę pisać dwa razy z kompa w pracy :shock:. O nieporozumieniach nic nie wiem więc chętnie. Przy okazji jak będziesz hard topa oglądał. Stary Hil niestety mnie wnętrzem odrzuca :cry:. Starzeje się chyba i zaczynam odrobiny luksusu poszukiwać :mrgreen:. Zastanawiam się również nad Amarokiem i Tuaregiem. Mam zbyt duży mętlik w głowie.
Nowy Hil mi się z zewnątrz podoba i zrobił bym sobie fajne auto pokazowe. Jedyny słuszny kolor to biały.

Awatar użytkownika
qberus
Posty: 876
Rejestracja: 04 wrz 2010, 13:30
Auto: Hilux

Re: Nowy Hil - parę głupich pytań o akcesoria

Post autor: qberus »

Kwestia gustu. Ma trochę więcej funkcji, których niektórym może brakować, fotele są ładniejsze ale te już były w 2009+. Konsola środkowa taka sobie, sprawia wrażenie delikatnej ale pozostałe plastiki ciemniejsze ( boczki drzwi, deska ) i jak dla mnie ładniejsze. Ponoć navi jest fajne a do mnie najbardziej przemawia fabryczny bluetooth. No i zegary ładniejsze ale nie wiem czemu nadal niejednolicie podświetlone z deską :?.

Z zewnątrz może być choć bez szaleństwa. Kamerka na klapie to jakieś nieporozumienie, chyba w ostatniej chwili dokleili na siłę :roll:.

Ogólnie jak na niego patrzyłem to nie czułem pokusy :lol:, chyba nie ten kierunek bo z przodu trąci Ravką :roll:

Awatar użytkownika
peczu
Posty: 57
Rejestracja: 12 lut 2009, 15:02
Auto: LJ70, Hil 2.5sr
Kontakt:

Re: Nowy Hil - parę głupich pytań o akcesoria

Post autor: peczu »

kylon pisze:Przy okazji jak będziesz hard topa oglądał. Stary Hil niestety mnie wnętrzem odrzuca :cry:. Starzeje się chyba i zaczynam odrobiny luksusu poszukiwać :mrgreen:. Zastanawiam się również nad Amarokiem i Tuaregiem. Mam zbyt duży mętlik w głowie.
Nowy Hil mi się z zewnątrz podoba i zrobił bym sobie fajne auto pokazowe. Jedyny słuszny kolor to biały.
Instancja wyższa - żona wybrała (zdjęcia) hardtop sammitr V2, ale jeszcze będziemy negocjować.
Podjechać mogę wracając z CCC prawie każdego dnia, daj znać - droga do domu 'prawie' ta sama.

ODPOWIEDZ