Grzechotanie w słupkach

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
qberus
Posty: 876
Rejestracja: 04 wrz 2010, 13:30
Auto: Hilux

Grzechotanie w słupkach

Post autor: qberus »

Grzechocze mi coś w słupkach przy szynach mocowania pasów. Moje cacko stanowi wyjątek czy też tak macie ?

Zanim rozbiorę chciałbym się zorientować jak to u was wygląda bo to dosyć newralgiczne miejsce. Nie da się chyba tego rozebrać bez odkręcenia pasów :|

Uprzedzając komentarze Wujków Dobra Rada pragnę stanowczo zaznaczyć, że NIE, podkręcanie radia i ATki nie rozwiązują problemu :wink:. Bagażnik dachowy trochę pomaga :lol: ale to nie o to chodzi. Muszę dopaść tego świerszcza :evil:.

Awatar użytkownika
gruber
Posty: 54
Rejestracja: 24 lut 2010, 08:19
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: Grzechotanie w słupkach

Post autor: gruber »

U mnie jest to samo coś tam napierdziela ale powoli to olewam bo co chwile gdzie indziej coś nowego. Jak rozbierzesz i uda ci się dojść do tego co to było daj znać może tez będę walczyć z tym :)

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: Grzechotanie w słupkach

Post autor: Kwieczor »

qberus pisze:Grzechocze mi coś w słupkach przy szynach mocowania pasów. Moje cacko stanowi wyjątek czy też tak macie ?

Zanim rozbiorę chciałbym się zorientować jak to u was wygląda bo to dosyć newralgiczne miejsce. Nie da się chyba tego rozebrać bez odkręcenia pasów :|

Uprzedzając komentarze Wujków Dobra Rada pragnę stanowczo zaznaczyć, że NIE, podkręcanie radia i ATki nie rozwiązują problemu :wink:. Bagażnik dachowy trochę pomaga :lol: ale to nie o to chodzi. Muszę dopaść tego świerszcza :evil:.
przywyknij chyba
mój do mnie co kilka tygodni zaczyna zagadywać nowym dźwiękiem, przestałem się powoli stresować, bo ześwirówać można (kiera skrzypi, kable pod deską telepią, na zimnym cały jakoś klekoce, na wybojach jęczy i trzeszczy, antena i uszczelki świszczą)
to w końcu średniej jakości ciężarówka, a nie c-klasa

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Grzechotanie w słupkach

Post autor: czobi »

moze to grzechotnik albo grzechotka.

Awatar użytkownika
milczacy
Posty: 2216
Rejestracja: 22 lut 2009, 15:01
Auto: Hilux 2008 wycieczkow?z
Kontakt:

Re: Grzechotanie w słupkach

Post autor: milczacy »

:mrgreen:

a mi skrzypi podszybie na styku z przednią szybą - może dostał się tam jakiś skrzyp (polny) ? :mrgreen:

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Grzechotanie w słupkach

Post autor: czobi »

o oooo dobrym tropem idziesz mzoe tez to byc skrzypek na dachu

Awatar użytkownika
qberus
Posty: 876
Rejestracja: 04 wrz 2010, 13:30
Auto: Hilux

Re: Grzechotanie w słupkach

Post autor: qberus »

Proszę sobie jaj z pogrzebu nie robić to jest bardzo poważna sprawa 8).
milczacy pisze::mrgreen:

a mi skrzypi podszybie na styku z przednią szybą - może dostał się tam jakiś skrzyp (polny) ? :mrgreen:


http://tlc.org.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=5454" onclick="window.open(this.href);return false;
Kwieczor pisze:przywyknij chyba
mój do mnie co kilka tygodni zaczyna zagadywać nowym dźwiękiem, przestałem się powoli stresować, bo ześwirówać można (kiera skrzypi, kable pod deską telepią, na zimnym cały jakoś klekoce, na wybojach jęczy i trzeszczy, antena i uszczelki świszczą)
to w końcu średniej jakości ciężarówka, a nie c-klasa
Sęk w tym, że u mnie cisza i spokój. Co jakiś czas odezwie się pokrywa tej poduchy ale poza tym to nic nie skrzypi. Skrajnie mnie wnerwia klamra od tylnego pasa uderzająca o tylny słupek ale to insza inszość ...

No nic, w weekend zabieram się za demontaż. Dla zainteresowanych

Obrazek

Obrazek

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Grzechotanie w słupkach

Post autor: czobi »

psze panow, bo juz trzy tematy sa o brzeczaniu szuraniu skrzypieniu i innnch paranormalnych dziwkach
. minmalizujmy minmalizujmy. albo przejdzcie sie defenderem seria 1 pod plandeka, ulzy wam :mrgreen:

ODPOWIEDZ