Wtryskiwacze do LC 120

Moderator: luk4s7

aaawaldi
Posty: 158
Rejestracja: 06 cze 2009, 20:49
Auto: KDJ 95
Kontakt:

Re: Wtryskiwacze do LC 120

Post autor: aaawaldi »

Z tego co wiem, to dostępne są tylko wtryski Denso. W Denso Polska są dostępne za ok. 1900 pln. Znajomy z ASO sprawdził mi , za ile kupują w tym miejscu - jest to ok. 1200 -1300 pln.
Czy ma ktoś może taki układ, żeby nabyć wtryski w Denso, na konto jakiegoś serwisu ?

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18033
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Wtryskiwacze do LC 120

Post autor: kylon »

Zawsze można spróbować :mrgreen: - masz konkretne numery

aaawaldi
Posty: 158
Rejestracja: 06 cze 2009, 20:49
Auto: KDJ 95
Kontakt:

Re: Wtryskiwacze do LC 120

Post autor: aaawaldi »

W czwartek wstawiam auto do speców od wtrysków, więc wieczorem powinienem wiedzieć, co dolega i jakie części konkretnie potrzebuję. Dzięki za ofertę pomocy - chętnie skorzystam.

Awatar użytkownika
lander
Posty: 37
Rejestracja: 27 mar 2008, 13:12

Re: Wtryskiwacze do LC 120

Post autor: lander »

aaawaldi pisze:Z tego co wiem, to dostępne są tylko wtryski Denso. W Denso Polska są dostępne za ok. 1900 pln. Znajomy z ASO sprawdził mi , za ile kupują w tym miejscu - jest to ok. 1200 -1300 pln.
Czy ma ktoś może taki układ, żeby nabyć wtryski w Denso, na konto jakiegoś serwisu ?
Z moich informacji (widziałem fakturę zakupu) jeden z warszawskich punktów ASO kupuje te wtryski poniżej 800 zł netto za szt.

aaawaldi
Posty: 158
Rejestracja: 06 cze 2009, 20:49
Auto: KDJ 95
Kontakt:

Re: Wtryskiwacze do LC 120

Post autor: aaawaldi »

lander pisze:
aaawaldi pisze:Z tego co wiem, to dostępne są tylko wtryski Denso. W Denso Polska są dostępne za ok. 1900 pln. Znajomy z ASO sprawdził mi , za ile kupują w tym miejscu - jest to ok. 1200 -1300 pln.
Czy ma ktoś może taki układ, żeby nabyć wtryski w Denso, na konto jakiegoś serwisu ?
Z moich informacji (widziałem fakturę zakupu) jeden z warszawskich punktów ASO kupuje te wtryski poniżej 800 zł netto za szt.
Bardzo możliwe. Więcej kupują , to dorobili się większych rabatów. Co Stolica to Stolica ... :D

Gość

Re: Wtryskiwacze do LC 120

Post autor: Gość »

aaawaldi pisze:W czwartek wstawiam auto do speców od wtrysków, więc wieczorem powinienem wiedzieć, co dolega i jakie części konkretnie potrzebuję. Dzięki za ofertę pomocy - chętnie skorzystam.
aaawaldi daj znać jak już bedzesz wiedział coś więcej bardzo interesuje mnie ten temat, czeka mnie to samo w przyszłym miesiącu. A tak pozatym 800zł netto gdybym tylko miałmożliwość kupienia w tej cenie to bym z 10 sobie kupił tych wtrysków... na zapas. ;)

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18033
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Wtryskiwacze do LC 120

Post autor: kylon »

Ktoś chyba zalewa z tym 800 netto.
- albo są z jakiejś wyprzedaży jak ja trafiłem blachy
- albo nie są to oryginały
- albo spojrzałeś na rubrykę z Vatem.
Jak się napnę po znajomościach i z fakturą to i tak wychodzi koło 1850 PLN ale brutto nie netto za sztukę.

Awatar użytkownika
lander
Posty: 37
Rejestracja: 27 mar 2008, 13:12

Re: Wtryskiwacze do LC 120

Post autor: lander »

kylon pisze:Ktoś chyba zalewa z tym 800 netto.
- albo są z jakiejś wyprzedaży jak ja trafiłem blachy
- albo nie są to oryginały
- albo spojrzałeś na rubrykę z Vatem.
Jak się napnę po znajomościach i z fakturą to i tak wychodzi koło 1850 PLN ale brutto nie netto za sztukę.
No bez przesady, dlaczego miałbym zalewać ...
Mnie sprawa na razie nie dotyczy gdyż tak jak napisałem na początku wymieniono mi cały komplet na gwarancji. Założyłem ten wątek aby inni użytkownicy nie dali się nabrać na wymianę kompletu wtryskiwaczy w ASO za kosmiczną cenę ponad 10 tysięcy złotych.

Gdy odbierałam samochód po naprawię w ASO tuż przede mną leżał protokół wymiany i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu także faktura zakupu 4 szt. wtryskiwaczy w firmie wymienionej na początku. Moje zdziwienie było jednak tym większe gdy zauważyłem, że koszt jednego z tego co pamiętam wynosił 795 zł netto (970 brutto) a oficjalna cena to 2600 zł brutto bez wymiany i dodatków (sic!)

Gdy rozpoczął się ten watek to zadzwoniłem do w/w firmy i zapytałem o możliwość zakupu. Niestety cena dla odbiorców końcowych jest znacznie wyższa. Po krótkiej rozmowie telefonicznej otrzymałem jednak cenę 1870 zł brutto z wymianą ale z sugestią dalszego zejścia z ceny przy wymianie 4 szt. Może Toyota posiada jakieś specjalne ceny?

Z tego co się zorientowałem dystrybucją Denso zajmują się punkty serwisowe Bosch-Service których w Polsce jest bardzo dużo. Z pewnością więc naprawa wyjdzie u nich znacznie taniej niż w ASO a ostateczna cena jest kwestią negocjacji.

Tuco
Komisja Rewizyjna
Posty: 2165
Rejestracja: 18 gru 2008, 22:22
Auto: kdj95
Kontakt:

Re: Wtryskiwacze do LC 120

Post autor: Tuco »

Zobaczcie może w sagaauto. Oni mają denso. sagaauto.com.pl

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18033
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Wtryskiwacze do LC 120

Post autor: kylon »

Nie mają :wink:

ODPOWIEDZ