wymiana łozysk w tlc120 pytanie?

Moderator: luk4s7

Artur_1
Posty: 83
Rejestracja: 16 lut 2010, 21:00
Auto: LC 125
Kontakt:

Re: wymiana łozysk w tlc120 pytanie?

Post autor: Artur_1 »

pewnie, że najwyższy bo dla mnie o jeden tydzień za późno- czytając posty postanowiłem sprawdzić te łożyska, no sie okazło że prawe koło się kiwa ( ale tylko troszkę :shock: )
wię już mam zamówione w ASO bo nie mogę czekać - Toyota to Toyota - lewe padło 4000 km wcześniej przebiegu 220 000 - no i trzeba było pewnie wtedy zmienić dwa.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18033
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: wymiana łozysk w tlc120 pytanie?

Post autor: kylon »

Do wymiany potrzebujesz dwa uszczelniacze. Chyba, że robisz w ASO to będą to wiedzieli.

didgeman
Posty: 39
Rejestracja: 24 maja 2010, 18:04
Auto: w trakcie zakup?w
Kontakt:

Re: wymiana łozysk w tlc120 pytanie?

Post autor: didgeman »

no i super dajcie znac jak będą to biorę komplet przód może jeszcze przed urlopem zrobie na początku sierpnia
teraz spłukany - załatwił mnie kąt wyprzedzenia sworznia zwrotnicy :) z kompletem tulei i śrub ale wreszcie jadę prosto :) jaka cena będzie mniej więcej nie wiecie ?

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18033
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: wymiana łozysk w tlc120 pytanie?

Post autor: kylon »

No i są. Wyglądają ładnie. Koyo + uszczelniacze z oryginału. Jutro fotki na stronie.

macieqsz
Posty: 53
Rejestracja: 24 lip 2010, 23:40
Auto: Jeszcze nic :(
Kontakt:

Re: wymiana łozysk w tlc120 pytanie?

Post autor: macieqsz »

kames76 pisze: NP 90 ma takie same rozwiązanie , łozysko wprasowywane w piaste na stałe , mam koyo i nawet nie powiem ile mi spiewneli w serwisie :mrgreen: tak dla jaj zapytałem :!:
Powiedz, przyda mi sie do mojej listy "za i przeciw" :)

Na Allegro jakas firma, chyba z Gdanska, sprzedaje tylne lozyska do J9 po ok. 200-250 zl.

Teraz, jak rozumiem, moze juz zamowic z Australii?

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: wymiana łozysk w tlc120 pytanie?

Post autor: Kames »

macieqsz pisze:
kames76 pisze: NP 90 ma takie same rozwiązanie , łozysko wprasowywane w piaste na stałe , mam koyo i nawet nie powiem ile mi spiewneli w serwisie :mrgreen: tak dla jaj zapytałem :!:
Powiedz, przyda mi sie do mojej listy "za i przeciw" :)

Na Allegro jakas firma, chyba z Gdanska, sprzedaje tylne lozyska do J9 po ok. 200-250 zl.

Teraz, jak rozumiem, moze juz zamowic z Australii?
W ic cena dosc przystępna około 250 zeta , natomiast tak se sprawdziłem w serwisie :wink:

ODPOWIEDZ