J20 Ciągnie na prawo UPARCIE ...

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
jjb
Posty: 258
Rejestracja: 08 sty 2009, 10:29
Auto: LC120
Kontakt:

Re: J20 Ciągnie na prawo UPARCIE ...

Post autor: jjb »

Dawno temu miałem podobny problem - coś było źle ze wspomaganiem kierownicy. A jak Cię ktoś holuje to też ściąga?

jjb

Artur_1
Posty: 83
Rejestracja: 16 lut 2010, 21:00
Auto: LC 125
Kontakt:

Re: J20 Ciągnie na prawo UPARCIE ...

Post autor: Artur_1 »

namiary na magika od zbieżności:
Auto Serwis Fijałkowski tel. (012) 644 37 43 Kraków ( N Huta) os. Słoneczne 8 ( chyba) trzeba wjechać w osiedle i jest taki mały barak

didgeman
Posty: 39
Rejestracja: 24 maja 2010, 18:04
Auto: w trakcie zakup?w
Kontakt:

Re: J20 Ciągnie na prawo UPARCIE ...

Post autor: didgeman »

HELLO
No i werdykt taki , że ktoś patrzył w komputer przy pierwszej geometrii ale się nie dopatrzył, że kąt wyprzedzenia sworznia zwrotnicy jest do d..y nie podobny :) i właśnie trwa grzebanie. Oczywiście śruby na wahaczach puściły ale tuleje nie do wyjęcia do wypalenia raczej więc wszystko nowe :) Komplet tulei śrub podkładek 1500 zł jeszcze :)
+ półośka prawa którą wymieniłem za tysiaka bo "to była przyczyna myszkowania na prawo" a po wymianie dalej walił w las :) Spokojnie mogłem ją zrobi za pól roku
Czekam na części i jak nic nowego nie wyjdzie to może od soboty będę jeździł prosto :)
Chwilowe bankructwo tylko mąci tą wspaniałą wizję przyszłości .

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: J20 Ciągnie na prawo UPARCIE ...

Post autor: Kames »

didgeman pisze:HELLO
No i werdykt taki , że ktoś patrzył w komputer przy pierwszej geometrii ale się nie dopatrzył, że kąt wyprzedzenia sworznia zwrotnicy jest do d..y nie podobny :) i właśnie trwa grzebanie. Oczywiście śruby na wahaczach puściły ale tuleje nie do wyjęcia do wypalenia raczej więc wszystko nowe :) Komplet tulei śrub podkładek 1500 zł jeszcze :)
+ półośka prawa którą wymieniłem za tysiaka bo "to była przyczyna myszkowania na prawo" a po wymianie dalej walił w las :) Spokojnie mogłem ją zrobi za pól roku
Czekam na części i jak nic nowego nie wyjdzie to może od soboty będę jeździł prosto :)
Chwilowe bankructwo tylko mąci tą wspaniałą wizję przyszłości .
A MÓWIŁEM ZE TO KĄT PIERD.... ile to ludziską krwi napsuje :wink:

Artur_1
Posty: 83
Rejestracja: 16 lut 2010, 21:00
Auto: LC 125
Kontakt:

Re: J20 Ciągnie na prawo UPARCIE ...

Post autor: Artur_1 »

niech Ci didgeman nie będzie przykro, nie jesteś jedyny, który płaci za nie swoje błedy ( zawsze w ostateczności płaci właściciel toyki :D )

didgeman
Posty: 39
Rejestracja: 24 maja 2010, 18:04
Auto: w trakcie zakup?w
Kontakt:

Re: J20 Ciągnie na prawo UPARCIE ...

Post autor: didgeman »

ok
Autko odebrane i tu niespodzianka :) jeździ prosto poprostu taki prezent drogi ale zawsze prezent heie
jak mi sie coś spie..li przez wakacje to stoje bom pusty jak bęben :) ale zadowolony

Przegonie go w sierpniu po bałkanch:) jakieś czarnogóry może hercegowiny i inne bangladesze :) Byłem już rok temu ale nie miałem czym się wspinąc w górach teraz będzie ok :)

A po wakacjach chce zrobić piękny remoncik podwozia w sensie czyszczenie, podkład i baranek na to konkretny gruby na zimę . Może ma ktoś pomysł co i jak ? czy może zna ktoś kto się bawi w takie rzeczy na śląsku i ma kołyskę co by na ryło syf nie leciał w kanale ????

ODPOWIEDZ