Element montażowy pod maską - numer katalogowy.

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Matiw91
Posty: 27
Rejestracja: 21 sie 2019, 08:37

Element montażowy pod maską - numer katalogowy.

Post autor: Matiw91 »

Potrzebuję pomocy - szykuję zamówienie z Amayama i przyglądam się czego w aucie mógłbym się czepić i wymienić. No i znalazłem skorodowany element pod maską, który zdążył już rozłamać się na dwie części. Nie potrafię go jednak znaleźć w katalogu, żeby dorzucić do listy.
Chodzi o ten:

Obrazek

Znajduje się za puszką filtra powietrza w 3.0 D4D, trzyma chyba przewody od klimy:

Obrazek

Będę bardzo wdzięczny za pomoc w jego identyfikacji :)

Rolin
Posty: 377
Rejestracja: 25 lis 2017, 09:27
Auto: J95 1KD-FTV
Kontakt:

Re: Element montażowy pod maską - numer katalogowy.

Post autor: Rolin »

Spróbuj w katalogu w dziale "Electrical", potem "HEATING AIR CONDITIONING COOLER PIPING". W J9 tak to właśnie jest, przypuszczam, że w J12 będzie podobnie.

mutaz
Posty: 111
Rejestracja: 18 lis 2019, 22:03
Auto: KDJ120 2008

Re: Element montażowy pod maską - numer katalogowy.

Post autor: mutaz »

Chetnie bym się podłączył po zamówienie - parę uchwytów "zregnerowałem" odrdzewiaczem + malowanie ale to cienizna blaszki gnie się w ręku i niektóre moznaby wymienić - nawet nie wiedziałem że te uchwyciki rózne są do zdobycia.

Awatar użytkownika
Matiw91
Posty: 27
Rejestracja: 21 sie 2019, 08:37

Re: Element montażowy pod maską - numer katalogowy.

Post autor: Matiw91 »

Rolin pisze:
12 kwie 2021, 07:57
Spróbuj w katalogu w dziale "Electrical", potem "HEATING AIR CONDITIONING COOLER PIPING". W J9 tak to właśnie jest, przypuszczam, że w J12 będzie podobnie.
Miałeś rację, dokładnie tam znalazłem - dzięki!
mutaz pisze:
12 kwie 2021, 13:10
Chetnie bym się podłączył po zamówienie - parę uchwytów "zregnerowałem" odrdzewiaczem + malowanie ale to cienizna blaszki gnie się w ręku i niektóre moznaby wymienić - nawet nie wiedziałem że te uchwyciki rózne są do zdobycia.
Wydaje mi się, że znalazłem, to ten element:
Obrazek

Niestety, wg Amayama jest "permanently out of stock". Więc trzeba będzie kombinować :(

Awatar użytkownika
oradek
Posty: 805
Rejestracja: 06 lis 2017, 19:46
Auto: Lj73 po 1990

Re: Element montażowy pod maską - numer katalogowy.

Post autor: oradek »

Sprawdź hasła - uchwyt do przewodu lpg i uchwyt reduktora. Skompletujesz dużo ładniejszy i trwalszy zestaw mocowania pasujący do takiej rurki za całe 5 zł i jeszcze sporo zostanie na zapas.

oRadek LJ73 polift 1991r.


Awatar użytkownika
Matiw91
Posty: 27
Rejestracja: 21 sie 2019, 08:37

Re: Element montażowy pod maską - numer katalogowy.

Post autor: Matiw91 »

oradek pisze:
21 kwie 2021, 02:57
Sprawdź hasła - uchwyt do przewodu lpg i uchwyt reduktora. Skompletujesz dużo ładniejszy i trwalszy zestaw mocowania pasujący do takiej rurki za całe 5 zł i jeszcze sporo zostanie na zapas.

oRadek LJ73 polift 1991r.
O, faktycznie super. Dzięki!

ODPOWIEDZ