Roleta bagażnika ... w wersji bez rolety

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
jwasow
Posty: 44
Rejestracja: 12 cze 2016, 18:25
Auto: KDJ120 | 2003 | Aut

Roleta bagażnika ... w wersji bez rolety

Post autor: jwasow »

Hej,

Czy ktoś ma może jakiś patent (poza zestawem 08201-60800 za kilkanaście stówek i poza montażem całych nowych boczków bagażnika) na montaż mocowania rolety (z przodu - dla podstawy rolety, i z tyłu - dla zaczepów na rozsuniętą roletę) w wersji bez firmowych punktów mocowania.

Pozdrawiam i dzięki za ewentualne pomysły,
Jacek

Awatar użytkownika
KLOSZ
Posty: 214
Rejestracja: 19 sty 2010, 09:57
Auto: J120 + 1KD-FTV + 6MTM
Kontakt:

Re: Roleta bagażnika ... w wersji bez rolety

Post autor: KLOSZ »

Czołem!
Ale sama rolete masz i brakuje Ci tylko zaczepow, czy piszesz o calosci - czyli szukasz tez jakiejs pasujacej rolety?
Bo jesli to pierwsze, to sprobowalbym wyrzezbic mocowania z tworzywa, albo i metalowe u jakiegos slusarza. To dosc proste elementy, ktore pozniej bym zamocowal jakimis srubami, albo wkretami do boczkow i po sprawie. Nie ma prawa to kosztowac kilkunastu stowek.
A jesli nie masz rolety, to pozostaja poszukiwania na znanym portalu aukcyjnym ;) Ostatnio widzialem rolete do 120-tki za 199 zlotych na A... ;)

Zdrówko!
KLOSZ

Awatar użytkownika
jwasow
Posty: 44
Rejestracja: 12 cze 2016, 18:25
Auto: KDJ120 | 2003 | Aut

Re: Roleta bagażnika ... w wersji bez rolety

Post autor: jwasow »

Wersja 7-osobowa. Bez gniazd za drugim rzędem do zamontowania rolety i bez gniazd do zaczepiania rozsuniętej rolety przy drzwiach bagażnika. Ogólnie nieprzystosowana do rolety.
Odpuściłem temat stosując workaround w postaci koca :lol: . Lamerskie ale działa. Jeżeli kogoś ma zainteresować zawartość bagażnika to i tak w żaden sposób nie ucieknę od tego.

pzdr,
Jacek

Awatar użytkownika
sebastian44
Posty: 2143
Rejestracja: 01 lis 2009, 18:23
Auto: była BJ73, była KZJ95, aktualnie TRJ120
Kontakt:

Re: Roleta bagażnika ... w wersji bez rolety

Post autor: sebastian44 »

przyciemnij sobie mocno szyby w bagażniku ;)

Sławek
Posty: 204
Rejestracja: 12 cze 2009, 16:36
Auto: land 120 2006
Kontakt:

Re: Roleta bagażnika ... w wersji bez rolety

Post autor: Sławek »

Może jakaś fajna zabudowa na dwie szuflady nie za ciężka . Sobie zrobiłem i gdyby nie to że mam roletę :D to bym to woził na stałe .

ODPOWIEDZ