Światła dzienne Led do LC120

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
milczacy
Posty: 2216
Rejestracja: 22 lut 2009, 15:01
Auto: Hilux 2008 wycieczkow?z
Kontakt:

Re: Światła dzienne Led do LC120

Post autor: milczacy »

górol pisze:Bezpośrednio przy lampie do kabla + pozycyjnego :!: nie świateł mijania ,nie pytaj dlaczego nie wiem :oops: Tak podłączyli
w ASO
ponieważ światła mijania są sterowane minusem a nie plusem. Przynajmniej u mnie w Hiluxie tak jest.

Awatar użytkownika
Transporter
Posty: 141
Rejestracja: 09 sty 2011, 19:20
Auto: KDJ 120
Kontakt:

Re: Światła dzienne Led do LC120

Post autor: Transporter »

Wystarczy odizolować kawałek kabla idącego do postojówki, przylutować kabelek od nowych LEDów, zaizolować i cieszyć się nową instalacją :D

górol
Klubowicz
Posty: 1095
Rejestracja: 06 maja 2011, 10:05
Kontakt:

Re: Światła dzienne Led do LC120

Post autor: górol »

Po spotkaniu z sarenką zderzak i tym samym zamontowane w nim światła dzienne do wymiany.ASO uwinęło się szybciutko i oto próbka ich inwencji twórczejObrazek
Obrazek
Śliczności :lol: :lol:
Całe szczęście , że kolega ze spółdzielni inwalidów szybciutko poprawił :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Transporter
Posty: 141
Rejestracja: 09 sty 2011, 19:20
Auto: KDJ 120
Kontakt:

Re: Światła dzienne Led do LC120

Post autor: Transporter »

A mi się ostatnio spaliły 2 diody w LEDzie. Muszę skontaktować się ze sprzedawcą czy mi wymieni czy naprawi?

kzmg
Posty: 10
Rejestracja: 20 lut 2013, 10:19
Auto: J120
Kontakt:

Re: Światła dzienne Led do LC120

Post autor: kzmg »

Ja właśnie zaopatrzyłem się w światła do jazdy dziennej, ale za chiny nie mogę wyłączyć automatycznego włączenia świateł mijania po odpaleniu i ruszeniu samochodem. Czy ktoś z Was wie jak to wyłączyć? Czy Land Cruisery miały to fabrycznie montowane?

kzmg
Posty: 10
Rejestracja: 20 lut 2013, 10:19
Auto: J120
Kontakt:

Re: Światła dzienne Led do LC120

Post autor: kzmg »

U mnie problem już dawno rozwiązany. Dochodziły mnie słuchy, że inni forumowicze również mają z tym kłopot więc podaje jak to zrobić :) Przy wyłączonym zapłonie przytrzymujemy kontrolkę LED po lewej stronie kierownicy do momentu, gdy usłyszymy sygnał brzęczyka. Po jednym sygnale i krótkiej przewie, kolejne sygnały informują o trybie pracy: 1 sygnał - automat świateł wyłączony, 2 sygnały - automat włączony :)

ODPOWIEDZ