poduszka pod reduktorem

Moderator: luk4s7

krata
Posty: 5
Rejestracja: 10 cze 2011, 14:03
Auto: 100
Kontakt:

poduszka pod reduktorem

Post autor: krata »

Witam i proszę o pomoc.
Mam 100 z usa z 99 roku 4,7 V8.
Potrzebuje schemat albo nazwe angielska częsci zawieszenia.
Już opisuje problem.
Konkretnie chodzi o to że powyżej 80km na godzine samochod wpada w delikatne wibracje narastające wraz z predkoscia.
Byłem o 700 róznych speców - mechaników i kazdy ma swój oryginalny pomysł co to może byc:)
Wymieniłem krzyzaki - nic nie zmieniło. Wywazyłem juz nawet opony bo kilku twierdziło że to na 100% to. NIc to nie dało.
Ostatnio gość którego polecili mi chłopaki jeżdzacy wylacznie w terenie gościa który stwierdził z 90% pewnością (tak sie dokładnie wyraził) że to jak okresli poduszka pod reduktorem. Niestetytu jest problem z terminologia. W zamiennikach tego nie znalazlem a w serwisie twierdza że to sa 2 poduszki a nie 1 z czego kazda kosztuje 570pl! Nie jestem az takim frajerem zeby korzystac w jakiejkolwiek sprawie z serwisu a dlaczego to np. wyjasniam w nawiasie

(Kiedys z ciekawości zadzwoniłem do toyoty Nowak w Krakowie a propos ceny filtra w skrzyni. Chcieli wymienić mi filtr w skrzyni za 670pln a okazalo sie ze w tym modelu filterek to metalowa siatka którą sie przemywa i nie ma -jesli nie jest zniszczona -potrzeby wymiany).

jest to część pod reduktorem. 2 sruby do (chyba sie to tak nazywa) kołyski i 4 z boku do reduktora.
Mam mozliwosc bez problemu kupienia tego bezposrednio w USA ale nie moge sie dogadac ze 100% pewnosica ze o to wlasnie chodzi.
Schemat albo nazwa bardzo by pomogla.
Z góry dziekuje.
Mam nadzieje ze to w miare jasno opisałem.

Awatar użytkownika
lucjan
Posty: 605
Rejestracja: 28 cze 2009, 23:48
Auto: HDJ100
Kontakt:

Re: poduszka pod reduktorem

Post autor: lucjan »

Spróbuj tutaj http://www.toyodiy.com/parts/q.html
Wpisz VIN i szukaj

krata
Posty: 5
Rejestracja: 10 cze 2011, 14:03
Auto: 100
Kontakt:

Re: poduszka pod reduktorem

Post autor: krata »

dzieki Lucjan
Z tym dam rade:)
mk

ODPOWIEDZ