tuning optyczny

Moderator: luk4s7

aaawaldi
Posty: 158
Rejestracja: 06 cze 2009, 20:49
Auto: KDJ 95
Kontakt:

Re: tuning optyczny

Post autor: aaawaldi »

tadeo pisze:żebyś się nie zdziwił, jak stukniesz kogoś z głowa na karku to ściągnie na miejsce wypadku biegłego, który dokona oględzin z fotkami i wylądujesz w sądzie Grockim, swoja drogą nie długo będziemy się tłumaczyć z naszych pięknych zderzaków stalowych.
Jak kogoś stukniesz, to i tak bez względu na jakiekolwiek zainstalowane niedozwolone cuda, i tak jest Twoja wina, więc w tym przypadku nie ma to znaczenia.

Art
Posty: 162
Rejestracja: 06 paź 2008, 17:14
Auto: VZJ 95 & LPG
Kontakt:

Re: tuning optyczny

Post autor: Art »

Z tego co się orientuję w US swiatła swieca symatrycznie, samochodów jest dużo i nikogo nie olśniewają. Jak jadę to 3/4 nowych seryjnych samochodów i tak ma takie światła,ze lekko oslepijają. Ostatecznie wybrałbym wariant,ze mam lepsze oświtlenie i nie wjade w kogoś lub coś, niż kogoś lekko doświetle :)
W przypadku braci off-rołdowców przejmowanie się aspektem prawnym w przypadku świateł jest lekko wesoły zważywszy kulanie się po lasach i polach (nie zawsze legalnym) i montowaniu ton stali i aluminium na swoich maszynach :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: tuning optyczny

Post autor: Kames »

no i tak jest :!: połowa sprzetu na naszych samochodach jest nie zgodna z prawem , ale narazie sie cieszmy ze to Polska ,gdyz nawet juz na Sowacji mozna montowac opony zgodne z wpisem w dowodzie rej.

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 828
Rejestracja: 10 wrz 2009, 10:18
Auto: KZJ70,NIssan Navara, BMW 520
Kontakt:

Re: tuning optyczny

Post autor: Cobra »

w niektórych samochodach nie można w okresie gwarancyjnym założyć innych gum niż producent przewidział do danego samochodu. Bo można stracić gwarancję na samochód.

Chodziło tutaj o Mitsubishi L200.

Awatar użytkownika
Michalkrk
Posty: 375
Rejestracja: 18 lut 2009, 19:55
Auto: byla kdj90
Kontakt:

Re: tuning optyczny

Post autor: Michalkrk »

zalozylem hidy do halogenow w zderzaku i tak to wyglada

halogen
Obrazek
ksenon
Obrazek
halogen
Obrazek
ksenon
Obrazek

aaawaldi
Posty: 158
Rejestracja: 06 cze 2009, 20:49
Auto: KDJ 95
Kontakt:

Re: tuning optyczny

Post autor: aaawaldi »

Poprawa znaczna. Mozesz napisać , jaki zestaw kupiłeś i czy były jkaieś komplikacje z założeniem ? Gdzie umieściłeś przetwornicę ?

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: tuning optyczny

Post autor: Kames »

Ostatnio zmieniony 04 lut 2010, 11:57 przez Kames, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mlodyy
Klubowicz
Posty: 634
Rejestracja: 29 paź 2007, 13:58
Auto: Zuzanki 4x4 ;-) razem 8x8
Kontakt:

Re: tuning optyczny

Post autor: mlodyy »

Są już diodowe lampy tylne do 90 na allegro i wyglądają całkiem fajnie tylko cena około 900 zł za dwie sztuki odstrasza.

aaawaldi
Posty: 158
Rejestracja: 06 cze 2009, 20:49
Auto: KDJ 95
Kontakt:

Re: tuning optyczny

Post autor: aaawaldi »


aaawaldi
Posty: 158
Rejestracja: 06 cze 2009, 20:49
Auto: KDJ 95
Kontakt:

Re: tuning optyczny

Post autor: aaawaldi »

Nakładki chromowane na lusterka z kierunkami :
http://cgi.ebay.co.uk/Toyota-LandCruise ... 1e587e3848
i tania kamera cofania:
http://cgi.ebay.co.uk/Special-LAND-CRUI ... 2c529db54f

Awatar użytkownika
Michalkrk
Posty: 375
Rejestracja: 18 lut 2009, 19:55
Auto: byla kdj90
Kontakt:

Re: tuning optyczny

Post autor: Michalkrk »

zestaw hid jakis niemiecki kolo 300pln z przetwornicami slim ,roznica w swieceniu kolosalna (zdjecia tego nie oddaja) w zwyklych swiatlach mam philipsy extreme ktore daja bardzo intensywne biale swiatlo ale po wlczeniu tych w zdezaku swieca jak kupa :lol: ,hidy w zdezaku swieca mocniej niz drogowe :mrgreen: ,ogolnie polecam ,w terenie bedzie duzo bezpieczniej (lepsza widocznosc) szkoda ze nie moge takich wsadzic w drogowe :? ,ale za to w dodatkowe wesemy juz tak :mrgreen: ,bedzie taka iluminacja ze wiewiorki z drzew pospieprzaja :lol:

Awatar użytkownika
nieludzki
Klubowicz
Posty: 560
Rejestracja: 05 gru 2009, 02:11
Auto: HDJ 80 4,2 TD '93; Hilux 2,4 TD '98
Kontakt:

Re: tuning optyczny

Post autor: nieludzki »

światełka super !!!! pełen szacun-sam pomyślę nad takimi, ale cała reszta to sorki : polska wieś śpiewa i tańczy ...

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: tuning optyczny

Post autor: Kames »

nieludzki pisze:światełka super !!!! pełen szacun-sam pomyślę nad takimi, ale cała reszta to sorki : polska wieś śpiewa i tańczy ...
no ja bym tego na pewno nie zamontował , byłem jedynie zadowolony ze takie chinskie wynalazki choc strefe 4x4 ominą , ale niestety byłem w błedzie :!:
wczoraj przy mont. tylnego zderzaka przeniosłem swiatła z dolnego pasa na górne, teraz lepiej wygląda i nie ma co sie urywac :wink:
:shock: ludzie ratunku :!: chinskie tojoty sprzedają :mrgreen:

mikaprzemek
Posty: 35
Rejestracja: 17 sie 2009, 15:52
Auto: HJ60, LJ70, KZJ90

Re: tuning optyczny

Post autor: mikaprzemek »

kames76 pisze:
nieludzki pisze:światełka super !!!! pełen szacun-sam pomyślę nad takimi, ale cała reszta to sorki : polska wieś śpiewa i tańczy ...
no ja bym tego na pewno nie zamontował , byłem jedynie zadowolony ze takie chinskie wynalazki choc strefe 4x4 ominą , ale niestety byłem w błedzie :!:
wczoraj przy mont. tylnego zderzaka przeniosłem swiatła z dolnego pasa na górne, teraz lepiej wygląda i nie ma co sie urywac :wink:
:shock: ludzie ratunku :!: chinskie tojoty sprzedają :mrgreen:
kupiłeś górne lampy ?, bo u mnie górne lampy służa za atrapy brak gniazd na żarówki jedynie w lewej lampie jest wsteczne światło i przeciw mgielne .

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: tuning optyczny

Post autor: Kames »

mikaprzemek pisze:
kames76 pisze:
nieludzki pisze:światełka super !!!! pełen szacun-sam pomyślę nad takimi, ale cała reszta to sorki : polska wieś śpiewa i tańczy ...
no ja bym tego na pewno nie zamontował , byłem jedynie zadowolony ze takie chinskie wynalazki choc strefe 4x4 ominą , ale niestety byłem w błedzie :!:
wczoraj przy mont. tylnego zderzaka przeniosłem swiatła z dolnego pasa na górne, teraz lepiej wygląda i nie ma co sie urywac :wink:
:shock: ludzie ratunku :!: chinskie tojoty sprzedają :mrgreen:
kupiłeś górne lampy ?, bo u mnie górne lampy służa za atrapy brak gniazd na żarówki jedynie w lewej lampie jest wsteczne światło i przeciw mgielne .
nie zrobiłem :!: wyciołem w pozostałych dziorki ,pilniczek troszke zabawy i tyle potrzeba ci wkładki dwie z trzema kabelkami na zar . dwu stopniową i trzy z dwoma kabelkami , na dołach dajesz pozycje i stop na białych zólta zar. migacze. a prawa gorna przeciwmgielne

ODPOWIEDZ