J95-Jaki silnik

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kozi
Posty: 247
Rejestracja: 11 wrz 2007, 17:47
Kontakt:

Re: J95-Jaki silnik

Post autor: kozi »

Ja ostatnio zrobiłem :shock: a potem :D jak mi wyszło przy spokojnej jeździe po autostradzie (licznikowe 100-110km) spalanie poniżej 9 l na 100 km autem załadowanym na wycieczkę

Byłem w Rumunii i nie było najmniejszych problemów z paliwem no ale Ty byś chciał znać jakieś długoterminowe wyniki a nie obserwacje z dwutygodniowego wyjazdu, mnie się podoba D4D [wcześniej trochę jeździłem wcześniejszą wersją i też nie mogłem narzekać na dynamikę tak dużego auta, nie było stresów przy wyprzedzaniu] i wg mnie warto jednak szukać nowszej wersji, może w przypadku obaw o jakość paliwa dołożyć dodatkowy filtr paliwa z separatorem wody (chociaż to chyba nie pomoże na opał odbarwiany kwasem [[ czy jak to się tam robi ... brrrr]] )

A właśnie mała uwaga - nie macie problemów z wodą w filtrze paliwa? Ja miałem jej straszne ilości, auto praktycznie zaciągało wodę z ulicy przy mokrej nawierzchni przez fabryczny odpowietrznik zbiornika (nie wiem czy był mechanicznie uszkodzony czy co, bywało że pół szklanki po 3 dniach jazdy) , pomogło przeniesienie go do komory silnika

Zyzol
Posty: 347
Rejestracja: 20 gru 2007, 19:36
Auto: KDJ 95
J15
Kontakt:

Re: J95-Jaki silnik

Post autor: Zyzol »

no tyle wody to nie mialem ale już kilka razy się zdarzyło mimo zmian filtra

ODPOWIEDZ