Dobór odpowiednich opon lift 2"

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Heres
Posty: 152
Rejestracja: 28 lis 2013, 14:09

Re: Dobór odpowiednich opon lift 2"

Post autor: Heres »

ja tez jezdze na 1,8 i wlasnie szukam kompresora, powiedzcie jaki bedzie dobry aby mial sile napompowac kolko bez podnoszenia

Marek Spectra
Posty: 20
Rejestracja: 27 gru 2013, 19:15
Auto: LC90
by?y Samurai , jest CJ3b
Kontakt:

Re: Dobór odpowiednich opon lift 2"

Post autor: Marek Spectra »

Pozwolę sobie na ogrzanie tematu. i małe podsumowanie z mojej strony.
Autko po remoncie przejechało ok1500km. Wszystko fajnie pracuje i poza poceniem sie z pod manszety przegubu wydaje sie ok. Choć przyznaje że na samym początku poważnie rozważałem powrót do oryginalnych sprężyn i zrobienie liftu podkładkami. Ale w tej chwili wszystko ładnie sie ułożyło i wyrównało. Śmiganie tym autkiem to prawdziwa przyjemność i to jednakowo czy asfaltem, szutrem, czy wiejskimi, polnymi wąwozami. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolony z dokonanych zmian. A najbardziej,to w chwilach kiedy widzę uradowną twarz córki wskakującej za kierownicę :)

Skutkiem ubocznym jest to że na powrót muszę szukać i kupić Samurajka do codziennej tułaczki , bo latorośl dba o auto bardziej niż o swojego chłopaka i ściga mnie za kazdym razem jak uswinię chocby dywaniki.

:D

Awatar użytkownika
Heres
Posty: 152
Rejestracja: 28 lis 2013, 14:09

Re: Dobór odpowiednich opon lift 2"

Post autor: Heres »

jakie zalozyles wkoncu opony? ja sie teraz zastanawiam jeszcze nad dystansem ale z tego co widze po fotce to chyba nie masz poszerzanych nadkoli wiec kolka pewnie ladnie sie komponuja z caloscia u mnie z 32" jest taki maly niedosyt ze za bardzo sa wklesle i jak patrzy sie z przodu pod lekkim katem to tak dziwnie wyglada

ODPOWIEDZ