Tylna kanapa zamienna- J95vs J90 ?

Moderator: luk4s7

Marek Spectra
Posty: 20
Rejestracja: 27 gru 2013, 19:15
Auto: LC90
by?y Samurai , jest CJ3b
Kontakt:

Tylna kanapa zamienna- J95vs J90 ?

Post autor: Marek Spectra »

Witam poświęciłem sporo czasu aby znaleść jakąś informacje dotyczącą zastosowania tylnej kanapy z wersji 5 dzwiowej do wersji 3drzwiowej. Niestety szukałem bez rezultatu.

Moja J90 pierwotnie była 5 osobowa, niestety kupiłem ją bez tylnej kanapy. Od kilku dni szukam oryginalnej , welurowej w te "oryginalne" wzorki. Niestety wszystkie o które dzwoniłem pochodzą z wersji 5 drzwiowych.

Jakie są róznice w tych kanapach? Czy są one zamienne? na co zwrócić uwagę przy zakupie? Dodam że chciałbym zamontować ją w oryginalnych miejscach i było by miło gdyby można ją było składać, przy powiększaniu przestrzeni bagażowej.

Na chwilę obecną jestem w trakcie "rozbebeszania" całego auta :) poszły zderzaki, wszystkie plastiki wnętrza, cała tapiceka - wszystko do prania, czyszczenia . Szukam we wszystkich zakamrkach śladu rdzy - na razie bez skutecznie no może poza łączeniem progów z nadkolami kół tylnych. Ale o tym i innych tematach napisże w odpowiednim dziale :)

grzech
Posty: 304
Rejestracja: 01 wrz 2011, 10:05
Auto: Mercedes G W463. By?o kzJ90 3.0 TD,
Rav4 2009 2.0VVTi, Yamaha FJR 1300, Rav4 2014 2.0VVTi
Kontakt:

Re: Tylna kanapa zamienna- J95vs J90 ?

Post autor: grzech »

a czy kolega sprawdzal w toyodiy po numerach czesci czy jest to to samo? bo jesli nie to proponuje od tego zacząc.
www.toyodiy.com

pozdro

Grzech

ODPOWIEDZ