Z Cape Town do Europy :)

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Adam
Klubowicz
Posty: 365
Rejestracja: 20 maja 2009, 12:05
Auto: LC120,2xHDJ100,Partol:)

Z Cape Town do Europy :)

Post autor: Adam »

Goście mają koncept przejechania z RPA do Polski.
http://www.africandiscovery.co.za/throughafrica.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Odwrotnie jak Iza z Piotrem, trzeba by wysłać auto do RPA, dolecieć samolotem i wrócić na kołach :mrgreen:
I nie dać się naszpikować ołowiem przed wjazdem do Turcji.

Kajman
Posty: 236
Rejestracja: 22 lut 2009, 22:36
Auto: GR 60 long

Re: Z Cape Town do Europy :)

Post autor: Kajman »

Spotykałem tego typu firmy w Azji kilka razy
Tamci jechali na trasie
Londyn - Sydney - bardzo popularne w śród brytyjczyków
Jedziesz przerobioną ciężarówką/autobusem - trzeba lubieć turystyke "zorganizowaną"

Co nie przecze - jest moim planem podobnie przejechać ale swoim i w odwrotnym kierunku - a to po to że jak sprzęt będzie dobrze się sprawował i finanse pozwolą a Bóg da to go nie będę przeżucał do kreaju tylko do Ameryki Południowej :lol:

Fiba
Posty: 103
Rejestracja: 07 mar 2008, 19:49
Kontakt:

Re: Z Cape Town do Europy :)

Post autor: Fiba »

Ambitne plany . Oby się spełniły.

Kajman
Posty: 236
Rejestracja: 22 lut 2009, 22:36
Auto: GR 60 long

Re: Z Cape Town do Europy :)

Post autor: Kajman »

Kiedyś za młodych lat jeździłem palcem po mapie i oglądałem nieliczne - bo za komuny nie było Discovery ani NG - programy o podróżach. Jakby mi ktoś wtedy powiedział że dane mi będzie pojechać tam gdzie byłem to bym w życiu nie uwierzył.

Marzenia trzeba mieć - a one czasami się spełniają - przekonałem się o tym na własnej skórze

Zresztą ... rodzinka ze stanów nieraz mówiła - a kiedy przylecisz do nas - ja na to - jasne ale przez Alaskę albo od południa na własnych kołach :). Trzeba dotrzymywać obietnice :lol:

ODPOWIEDZ