Tunezja 2009

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Bekon
Posty: 336
Rejestracja: 16 lip 2008, 15:06
Auto: FJ CRUISER 4,0
Kontakt:

Tunezja 2009

Post autor: Bekon »

2008 powoli sie konczy i nadszedl czas na zrobienie wstepnych zalozen wyjazdowych na przyszly rok. Ciagnie mnie w cieple miejsca i pomyslalem o Tunezji w drugiej polowie lutego. Z tego co wiem z pokatnych zrodel :wink: nie jestem jedyna osoba zainteresowana w tym czasie tym kierunkiem. Panowie, spowiadac sie kto by byl zainteresowany ale tak naprawde konkretnie.

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Tunezja 2009

Post autor: konus »

Ja będę konkretnie wiedział pod koniec grudnia, ale na pewno nie w lutym bo w styczeń luty na północ będę jechał.

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Tunezja 2009

Post autor: czobi »

cos zapalu w narodzie nie ma
moze namawij Vacka niech sie ruszy, bo tylko doookola komina jeezdzi
a chcial gdzies pojechac - w dwie FJ tez fajnie posmigac

emsi

Re: Tunezja 2009

Post autor: emsi »

A jaka trasa? Druga połowa lutego - brzmi fajnie.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Tunezja 2009

Post autor: kylon »

Czyli Libia również idzie na inny plan :wink:

emsi

Re: Tunezja 2009

Post autor: emsi »

A co to ma do rzeczy :?: Do końca stycznia jeszcze trochę czasu. Spakowany :?: :mrgreen:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Tunezja 2009

Post autor: kylon »

To, że luty jest przed marcem i w dodatku jako sąsiadujący miesiąc :wink: A styczeń dodatkowo sąsiaduje z lutym. Na trzymiesięczne wakacje mnie nie stać i troszkę muszę zaplanować wyjazdy 8)

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Tunezja 2009

Post autor: hashid »

znowu jakiś tajny plan macie Chłopaki. Tunezja-Libia.
Pociągnijcie z maroco do egiptu i będzie pozamiatane.

emsi

Re: Tunezja 2009

Post autor: emsi »

elo

to nie tajny plan. Jest rajd Libya Rally Raid w marcu, na który można się zapisać.
Jestem tym zainteresowany, pod warunkiem posiadania samochodu, kasy i czasu - ale to w końcu tylko trzy elementy. :mrgreen: :mrgreen:

A o Tunezję tak się pytam, bo mnie ciekawi trasa. Ja bym sie tam jeszcze raz kiedyś bujnął pozwiedzać miejsca historyczne związane z II World War. Mam fajny przewodnik z roadbookami. Więc projekt czeka.

Ale w związku z dynamiczną sytuacją u mnie, KASUJĘ wszelkie projekty do odwołania. Więc jak ktoś planuje sobie urlop (m.in. Kylon, czobi ...) w ramach któregoś mojego projektu z przeszłości, proszę by tego nie czynił. Żeby nie powtórzyła się sytuacja jak z Maroko 2008.

Nowy rok, nowe działania. A teraz nie kasztańmy. Niech się Bekon wypowie co do trasy. Mogę co nieco podpowiedzieć.

Awatar użytkownika
Bekon
Posty: 336
Rejestracja: 16 lip 2008, 15:06
Auto: FJ CRUISER 4,0
Kontakt:

Re: Tunezja 2009

Post autor: Bekon »

Temat trasy jest calkowicie otwarty.Kusilo mnie zeby pojechac do Maroka ale tam potrzebny jest chyba +1 tydzien w porownaniu z Tunezja - troszke dalej i kraj o wiele wiekszy. Poki co czytam relacje z wyjazdow poprzednikow i zglebiam lektury Chrisa Scotta. Jesli ktos by sie pisal na wyjazd to wspolnie spokojnie mozna opracowac taka trase zeby wszyscy byli zadowoleni.
No to kto sie wstepnie pisze ?

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Tunezja 2009

Post autor: kylon »

No to się musi jeszcze Marcin Piątek z Norwegią wypowiedzieć :wink: 8)

Awatar użytkownika
mpiatek
Posty: 157
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:57
Auto: HZJ75
Kontakt:

Re: Tunezja 2009

Post autor: mpiatek »

kylon pisze:No to się musi jeszcze Marcin Piątek z Norwegią wypowiedzieć :wink: 8)
Plan jest taki: 11/04 – 03/05/2009. Tyle że w przyszłym roku rozpatruję dwie opcje a pierwsza z nich (dla mnie priorytetowa) nie przewiduje jazdy samochodem... poza dojazdami do/z lotnisk ;)

Gdyby jednak opcja "jeszcze bardziej na północ" 8) z przyczyn organizacyjno-finansowych w przyszłym roku nie wypaliła, to będzie Norge po raz kolejny - narciarsko i samochodowo.

...chyba właśnie koledze skasztaniliśmy temat :roll:

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Tunezja 2009

Post autor: konus »

A tam się przejmujesz nie twój temat nie twój problem :mrgreen:

Kurcze byliśmy napaleni na tą północ z tobą, nawet krzysiek już miejsce sobie wygrzał w aucie.

emsi

Re: Tunezja 2009

Post autor: emsi »

Kylon na nartach ... hmm ... może jednak warto pojechać :mrgreen:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Tunezja 2009

Post autor: kylon »

Trudno :cry: Pojedziemy do Tunezji :wink:

ODPOWIEDZ