Zabawy w piasku - relacja z wypadu

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
czakolo
Posty: 175
Rejestracja: 16 cze 2010, 21:21
Auto: VZJ95L'97,
FZJ80L'97
Kontakt:

Zabawy w piasku - relacja z wypadu

Post autor: czakolo »

Wzięliśmy łopatki i coś tam, żeby podłożyć pod koła i zabraliśmy nowych członków naszego lokalnego klubiku na pobliską piaskownicę. Było dużo kopania i wyciągania, i w ogóle dużo fajnej zabawy, no a teraz mam już piachu dość na następne... dwa tygodnie :wink:
Zapraszam na kilka zdjęć i filmików (właściwie to z dwóch podobnych wypadów :D )
https://picasaweb.google.com/1029674012 ... edirect=1#

Awatar użytkownika
Transporter
Posty: 141
Rejestracja: 09 sty 2011, 19:20
Auto: KDJ 120
Kontakt:

Re: Zabawy w piasku - relacja z wypadu

Post autor: Transporter »

Fajna ta piaskownica. Kurczę, już widze jakby tam można było betoniarnie postawić, hi, hi materiału full

Niezła przygoda w takim piachu i mnóstwo frajdy. A co sie stało że oponę zdjęło z felgi?

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: Zabawy w piasku - relacja z wypadu

Post autor: Kwieczor »

Transporter pisze:Fajna ta piaskownica. Kurczę, już widze jakby tam można było betoniarnie postawić, hi, hi materiału full
tak kasztaniąc trochę - no nie bardzo z tym piachem; podobno na wymagające budowy piasek się sprowadza, ponieważ ten wydmowy jest za bardzo zanieczyszczony organicznie albo ma za dużo miałkich frakcji...

Awatar użytkownika
czakolo
Posty: 175
Rejestracja: 16 cze 2010, 21:21
Auto: VZJ95L'97,
FZJ80L'97
Kontakt:

Re: Zabawy w piasku - relacja z wypadu

Post autor: czakolo »

Transporter pisze:A co sie stało że oponę zdjęło z felgi?
sam nie wiem co się stało... co prawda byłem w zakręcie, ale nie jechałem jakoś ostro. To były dopiero co założone nowe BFG AT 285/70R16 i napompowane aż do 15 psi (około 1 bar), do tej pory zawsze pompowałem mniej (około 12 psi) i nigdy mi się to nie zdarzyło. A jeździłem na wielu różnych oponach Hankookach MT i różnych szosowych (np. Bridgestone, Sumitomo Shaheen, Dunlop, Federal), co prawda wszystkie dotychczas w rozmiarze 265/70, ale to nie powinno chyba mieć znaczenia. Nie wiem... mam nadzieję, że to się nie będzie powtarzało bo będę lekko rozczarowany (a jeszcze muszę je przetestować na kamorach :) )

Pozdrawiam,

ODPOWIEDZ