Pamir 2012- wyprawa jawy88

Moderator: luk4s7

jawy88
Posty: 4
Rejestracja: 25 mar 2012, 18:45
Auto: Jeszcze niemam
Kontakt:

Pamir 2012- wyprawa jawy88

Post autor: jawy88 »

jak ma ktos jakies pytania to jestem swiezo po powrocie.

https://picasaweb.google.com/jwygonik/P ... directlink" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
MariuszS
Klubowicz
Posty: 1494
Rejestracja: 27 lip 2007, 10:56
Auto: LJ-79 na do?ywocie
Kontakt:

Re: Pamir 2012

Post autor: MariuszS »

No, nieźle! :-)
Jak Common Raile zniosły jakość paliwa?

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

Re: Pamir 2012

Post autor: endurance »

Oglądnąłem wszystkie zdjęcia :) kierunek bardzo interesujący na przyszłość, mam kilka pytań:
africzkę można spotkać wszędzie zdjęcie 208, 209 i 210
326 można podmienić silnik :)
486 co to za cmentarz? - nazwa
662 można poprosić współrzędne tego statku wiem, że jest tam wiele ton takich wraków, ale ten ładny
670 ten podpis - nie ładnie!!!
Gdybyś jechał następnym razem i mógłbyś jechać w dowolnym terminie w jaki miesiącu byś pojechał?
Jakaś modyfikacja trasy, ominięte ważne punkty? Pewnie masz jakieś uwagi, plusy/minusy, napisz proszę coś w skrócie.
Czy po przejechaniu tylu kilometrów dojazdowych w tamtą stronę masz jakiś sposób na urozmaicenie dojazdu? :)

ciekawski
wojciech endurance
http://www.polkasteam.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

jawy88
Posty: 4
Rejestracja: 25 mar 2012, 18:45
Auto: Jeszcze niemam
Kontakt:

Re: Pamir 2012

Post autor: jawy88 »

Jak Common Raile zniosły jakość paliwa? poza czestym wypalaniem filtra cz/s. i zielonego nalotu z siarki w rurach wydechowych zadnych problemow..

486 co to za cmentarz? - nazwa----jest to cmentarz wojenny w guzar


można poprosić współrzędne tego statku wiem, że jest tam wiele ton takich wraków, ale ten ładny----statek jest 100metrow od pomnika morza aralskiego w moynak---wraki ida na zlom i za kilka lat niebedzie sladu po nich--------------co do-pisania po nich ,mysle ze tylko to im uswiadomi ze to jest jakas atrakcja ktora sciaga turystow..


Gdybyś jechał następnym razem i mógłbyś jechać w dowolnym terminie w jaki miesiącu byś pojechał? mysle ze koniec czerwca ze wzgledu na zamkniete przelecze w kirgistanie(miedzy kazarman a jalalabad) i w tadzykistanie na drodze M-41 darwaz-duszambe...ale plusem mojego wyjazdu byla niska temperatura w uzbekistanie +38stopni :)..

Jakaś modyfikacja trasy, ominięte ważne punkty? moze wiele nieominelismy ale zwiedzenie samarykandy w 3h. buchary w 3h. w chiwie spalismy to jak ktos niespal to bylo 14h.

Pewnie masz jakieś uwagi, plusy/minusy, napisz proszę coś w skrócie .. plusy to widoki zwykli ludzie , policjanci i zolnierze w kirgistanie tadzykistanie .. minusy milicja ukrainska cenicy uzbekistanscy...

Czy po przejechaniu tylu kilometrów dojazdowych w tamtą stronę masz jakiś sposób na urozmaicenie dojazdu? jedni ogladaja filmy,, inni sluchaja Audiobookow,,spiewaja..

jawy88
Posty: 4
Rejestracja: 25 mar 2012, 18:45
Auto: Jeszcze niemam
Kontakt:

Re: Pamir 2012

Post autor: jawy88 »

i oczywiscie dziekuje uzytkownikow forum "lecchu" za slad i nie tylko.... dzieki ktoremu zaoszczedzilismy pewnie kupe czasu ....czas naszego wyjazdu zakladany na 23dni i okolo 13000km. zostal osiagniety.....

ODPOWIEDZ