Beskid Sadecki i Gorce wiosna 2010 fotki

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
nieludzki
Klubowicz
Posty: 560
Rejestracja: 05 gru 2009, 02:11
Auto: HDJ 80 4,2 TD '93; Hilux 2,4 TD '98
Kontakt:

Re: Beskid Sadecki i Gorce wiosna 2010 fotki

Post autor: nieludzki »

świętokrzyskie chętnie się przyłączy... obiecuję że scyzoryk zostawię w domu... :mrgreen:

Remiołek
Posty: 2200
Rejestracja: 16 paź 2009, 00:25
Auto: VW T4 Syncro- Osio?ek, ale jak w domu si? czuj?
Kontakt:

Re: Beskid Sadecki i Gorce wiosna 2010 fotki

Post autor: Remiołek »

Oki. Wróciłem z NT i od razu odpisuję (Kames- jak tak dalej będę się do Ciebie wybierał to prędzej się pewnie spotkamy gdzieś na skrzyżowaniu :lol: ). Podaję namiar: Bacówka pod Bereśnikiem, http://www.beresnik.pl" onclick="window.open(this.href);return false; tel: 18/262 13 56. Miejsca jest sporo i dla ludków i na auta. Zresztą skromność mi nie pozwala tak się wychwalać. Co do spotkania to oczywiście 3xtak. Tylko skonfrontujmy tak termin, żebym nie był wtedy w KRK (zachciało mi się staremu studiować- zaocznie). Więc zapraszamy.

Vacky
Posty: 181
Rejestracja: 05 gru 2008, 20:52
Auto: FJ Cruiser '07
Rav4 '98
TransAM '74
Kontakt:

Re: Beskid Sadecki i Gorce wiosna 2010 fotki

Post autor: Vacky »

Remik pisze:@Vacky- na Wierchomli za Artura spędziłem prawie rok. Po nim nic nie wydawało się już OK. Teraz- podskoczę i zobaczę. Nasz dobry znajomy tam kucharzy (Andrzej). W paśmie Jaworzyny pomieszkałem (w górach oczywiście) ponad 2 lata. Był też rok w Gorcach. Po drodze jeszcze Izery i Beskid Żywiecki i Niski. Spaczyło mnie już całkiem. Teraz od 3 lat prowadzimy Bacówkę nad Szczawnicą.
@Consigliero- mamy miejsca- ale warunki turystyczne. Trasy w stronę Prehyby przez Dzwonkówkę, może też być Krościenko. Ale właśnie się pogoda spierdzieliła. Pod chałupę 4x4 spokojnie podjedzie. Nasz owczarek to przyjazny zwierz. Jak coś to namiary podam Ci na PW (co by o kryptoreklamę nie być posądzonym).

Ja na Wierchomle jezdzilem cale dziecinstwo.
Przyjaciel ojca ma tam chate.

Zmienilo sie tam dramatycznie. :?

Co do Artura to bylem u niego z 5 razy i zarzynalem jego samuraia :mrgreen:
Nowa zaloga - to nowa zaloga. Z Wawy. On lata na paralotni ona cos chyba pisze.
Andrzej - kucharz - przesympatyczny. Poznalem jego rodzine - przyjechali na Swieta.
Jezdza tam sobie nieoszpejowanym Pajero i oczywiscie mieli mase pytan jak tam dotarlismy.

U Ciebie jeszcze nie bylem chyba ze ostatnio ostro przebudowales? :P
Jesli nie masz nic przeciwko wpadne z zaskoczenia - telefonujac z trasy? U mnie wyjazdy tak wygladaja - jest dziura czasowa - rodzinka w samochod i jedziemy..

btw. fajny dizajn stronki :)

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Beskid Sadecki i Gorce wiosna 2010 fotki

Post autor: Kames »

to co panowie własciciel 3x tak wiec zapodawac terminy proponowac i pisac kto sie pisze :!: kto kiedy da rade ,jakiegos wekenda bo tak chyba naj słuszniej Moze zalozymy nowy temat co :?:

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Beskid Sadecki i Gorce wiosna 2010 fotki

Post autor: Kames »

Remik pisze:Oki. Wróciłem z NT i od razu odpisuję (Kames- jak tak dalej będę się do Ciebie wybierał to prędzej się pewnie spotkamy gdzieś na skrzyżowaniu :lol: ). Podaję namiar: Bacówka pod Bereśnikiem, http://www.beresnik.pl" onclick="window.open(this.href);return false; tel: 18/262 13 56. Miejsca jest sporo i dla ludków i na auta. Zresztą skromność mi nie pozwala tak się wychwalać. Co do spotkania to oczywiście 3xtak. Tylko skonfrontujmy tak termin, żebym nie był wtedy w KRK (zachciało mi się staremu studiować- zaocznie). Więc zapraszamy.
Remik nakresl ile masz miejsc noclegowychi kiedy -robimy spodbacówke :wink:

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Beskid Sadecki i Gorce wiosna 2010 fotki

Post autor: consigliero »

Tym razem nie wyszło bo nie wiedziałem że chodzi o Bereśnik . Tak więc spędziliśmy wieczór zadumy w chacie pod Raczą po słowackiej stronie . Szkoda .

ODPOWIEDZ