SYBERIA 2014 - KULCZYNA TEAM

Moderator: luk4s7

Zbyszek
Posty: 557
Rejestracja: 29 maja 2007, 12:45
Auto: Hil,Grizzly, Rubicon, texas 490,GLA4 matic
Kontakt:

Re: SYBERIA 2014 - KULCZYNA TEAM

Post autor: Zbyszek »

Dziękuję za piękny i pouczający opis podróży. Jeśli ukaże się w wydaniu książkowym kupię napewno.
Co do kolejnej podróży i półwyspu Kola to nie wiem który masz na myśli ale namawiam na odwiedzenie obu i podzielenie podróży na dwa etapy. pierwszy hedonistyczny dla ciała do półwyspu Kolka piękne plaże ciepła woda, banie na ciężarówkach. Krótka przerwa w Rydze dla zapoznania się na starówce z metodami walki z nadmiernym opodatkowaniem oraz odwiedzeniem pomnika patrona kierowców który podobno z tamtąd pochodził a potem etap drugi ambitny dla ducha w celu zdobycia płw Kolskiego, narażając ciało na wibracje, komary, chłód i wilgoć.

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: SYBERIA 2014 - KULCZYNA TEAM

Post autor: wista-wio »

dzisiaj odbyłem spotkanie redakcyjne :D dostałem do rak ( do domu tez) zredagowany tekst mojej książki :mrgreen: naprawdę dziwne uczucie :oops: za dwa tygodnie składanie zdjęć i końcowe poprawki tekstu :D

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4424
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: SYBERIA 2014 - KULCZYNA TEAM

Post autor: Gałka »

czekamy ! na tegorocznego campa to chyba nie zdążą...?

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: SYBERIA 2014 - KULCZYNA TEAM

Post autor: wista-wio »

Pan wydawca powiedział mi dzisiaj , że przy dobrych :D sprzyjających wiatrach powinna się ukazać pod koniec kwietnia , na początku maja ... czyli na Campa będzie ...znaczy powinna być :mrgreen:

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: SYBERIA 2014 - KULCZYNA TEAM

Post autor: wista-wio »

prace nad moją książką zbliżają się ku końcowi ... dzisiaj odebrałem projekty okładek :mrgreen:
książka jest już złożona i po kosmetycznych poprawkach trafi do druku i dystrybucji :D za 2-3 tygodnie powinna być gotowa
tytuł mojej książki to DROGA NA WSCHÓD
Załączniki
wstępny projekt okładki
wstępny projekt okładki

górol
Klubowicz
Posty: 1094
Rejestracja: 06 maja 2011, 10:05
Kontakt:

Re: SYBERIA 2014 - KULCZYNA TEAM

Post autor: górol »

Gratulacje :D

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4424
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: SYBERIA 2014 - KULCZYNA TEAM

Post autor: Gałka »

czekamy na pierwsze egzemplarze z dedykacją...

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: SYBERIA 2014 - KULCZYNA TEAM

Post autor: wista-wio »

wczoraj podpisałem umowę kończąca całość prac i takie tam :oops: stałem się niejakim ,,licencjodawcą,, ło matko :mrgreen: i wczoraj ostatecznie ,,poszła,, książka do druku ... teraz to dopiero mam pietra :shock:

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: SYBERIA 2014 - KULCZYNA TEAM

Post autor: wista-wio »

https://www.facebook.com/vectra.arw/pho ... =3&theater" onclick="window.open(this.href);return false;

20 kwietnia trafia do empików ... naprawdę mam pietra :oops:

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: SYBERIA 2014 - KULCZYNA TEAM

Post autor: luk4s7 »

Kwiecień już dawno się skończył...

Awatar użytkownika
kpeugeot
Klubowicz
Posty: 2506
Rejestracja: 24 cze 2009, 06:52
Auto: Taro(hilux) 3.0 V6
lj70 2LTII r1986
LJ78 2LT EFI 1991
Kontakt:

Re: SYBERIA 2014 - KULCZYNA TEAM

Post autor: kpeugeot »

czy weźmiesz na campa parę sztuk to od razu bym z autografem kupił :)

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: SYBERIA 2014 - KULCZYNA TEAM

Post autor: wista-wio »

Łukasz zarezerwował mi godzinkę w sobotę na campie abym coś poopowiadał o moich i Pawła przygodach ... ja może spróbuję opowiedzieć o kilku ciekawych miejscach na Litwie Rosji związanych z Polską historią ... ale nie mam na myśli ani ochoty mówić o martyrologi zamachach i zsyłkach ... tylko o ciekawych miejscach i ludziach :D
to pewno będzie okazja i dla książki ... zresztą sama książka powstała dzieki Wam moi forumowi przyjaciele ... tak naprawdę to Wy skłoniliście mnie do zebrania się na odwagę i tekstu pisanego do kupy poszukania wydawnictwa i w efekcie do wydania wspomnień :wink:
Załączniki
taka będzie okładka :)
taka będzie okładka :)

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: SYBERIA 2014 - KULCZYNA TEAM

Post autor: luk4s7 »

wista-wio pisze:Łukasz zarezerwował mi godzinkę
Tylko godzinkę?! Jak pokażesz trochę zdjęć to śmignie jak mrugnięcie okiem...

Książki weźmiesz :?: Wolałbym ją/je kupić na Campie, z autografem i bez pośredników (Empik). A cena znana?

Awatar użytkownika
marzyniu
Posty: 53
Rejestracja: 15 gru 2015, 06:23
Auto: Honda crv mk1 :) i lj78
Kontakt:

Re: SYBERIA 2014 - KULCZYNA TEAM

Post autor: marzyniu »

Wczoraj szukałem po internecie i książki jeszcze nigdzie nie ma :( , na campie mnie nie będzie, a opcja nabycia książki z autografem jest kusząca... czy znalazłby się ktoś i zakupił książkę dla mnie i podesłał mi? Bardzo ładnie proszę :)

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: SYBERIA 2014 - KULCZYNA TEAM

Post autor: wista-wio »

marzyniu pisze:Wczoraj szukałem po internecie i książki jeszcze nigdzie nie ma :( , na campie mnie nie będzie, a opcja nabycia książki z autografem jest kusząca... czy znalazłby się ktoś i zakupił książkę dla mnie i podesłał mi? Bardzo ładnie proszę :)


20 maja będą pierwsze egzemplarze ... ceny książki niestety nie znam , zapewne po niedzieli ruszy dystrybucja
ja naprawdę w tym wszystkim jestem zielony , w związku z edycją i drukiem ksiązki nie poniosłem żadnych kosztów cały ciężar wydatków wzięła na siebie redakcja . ja otrzymam 10 sztuk (to akurat tyle by rozdzielić rodzinkę i tak 3 muszę dokupić :mrgreen: bo mi braknie ) jak to wszystko będzie wyglądało przekonam się na własnej skórze 25 maja o godzinie 19 jestem zaproszony do TV Katowice na 10-15 min wywiad i to na żywo , 18 czerwca mam rozmowę w radiu Katowice a 20 mam spotkanie w Katowicach w kinie Rialto a to dopiero zaczynek ani jednego spotkania nie załatwiałem wszystkim zajmuje się redakcja , a ja mam stracha i trochę mnie to przeraża :oops: ....

ODPOWIEDZ