Lwów na weekend 2

Moderator: luk4s7

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Lwów na weekend 2

Post autor: consigliero »

Plan był jak zwykle prosty najpierw Lwów


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


z całym jego kolorytem lokalnym oraz świętami wielkanocnymi

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Motocykl budził zainteresowanie , nie zawsze kończyło się to dobrze czego przykładem był biedny chłopina który otrzymał polecenie wykonania fotki przy naszym motocyklu , swojej pani. Chwilę później poleciały na niego straszne joby na całą ulicę , bo upuścił aparat.
Po wizycie we Lwowie pokazałem małżonce Hutę Pieniacką , gdzie małżonka zrobiła trochę porządku

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pogoda jak widać dopisywała
Czortków

Obrazek

Obrazek

Widok na Zaleszczyki

Obrazek

Pomiędzy Jaremczą a Rasnovem na przełęczy
Obrazek

Obrazek

Jako że Ukraińskie drogi są najgorsze na świecie gość skonstruował ową platformę w celu ewentualnego zbierania po drodze rozsypanych bikeów. Jak widać przewiduje że limit pecha jest przewidywany na jedną sztukę. Każdy może wziąć udział w tym projekcie , ja wiem tylko że to formuła 10x1000 czyli 10000 w dziesięć dni , więcej info tutaj http://en.madrider.info/rules/" onclick="window.open(this.href);return false;
Podobno jest jeden Bułgar , naszych nie ma, ilość drogi bez asfaltu nie powinna być większa niż 200 km.


Gdzieś w okolicach Rasnova

Obrazek

Obrazek

Nasza bacówka

Gdy rano wracaliśmy do domu to nie obeszło się bez wizyty w naszej ulubionej bacówce w Beskidzie niskim . Gdy po zakupach ruszyłem po miód do Gładyszowa to w jednym miejscu na normalnie łatwej drodze trafiłem na błoto i chwilę później leżeliśmy. Ponieważ mamy już w tym względzie pewne doświadczenie , motor stop i po otrzepaniu się z błota zaczynam się zastanawiać jak go podnieść. Chwilę później nadjechał samochód którego kierowca zaofiarował pomoc . Biorąc pod uwagę że dookoła było sporo błota a akcja wymagała rozkulbaczenia wierzchowca podziękowałem za pomoc.Gdy po pewnym czasie przeniosłem bagaże na suche miejsce i byłem gotowy na podniesienie motocykla to z tej samej strony co auto nadjechało 3 motocyklistów, nie na BMW nie na Harleyach tylko na Hondach i nawet się nie zatrzymali ani nie odwzajemnili pozdrowienia. Istnieje możliwość że nie zrobili tego bo bali się puścić kierownicę , jak pojechałem później w kierunku z którego nadjechali to były jeszcze ze 3 takie miejsca pułapki . Zasadniczo znów muszę sobie kupić halogen który używam głównie do ozdoby i niestety lusterko. Kufer który przeżył marokańską masakrę w tym momencie nadaje się do złomowania albo szpanowania na jakiś zlotach lub do ponownego wyjazdu na wschód. Na szczęście jakiś czas temu nabyłem na ebaju boczne w stanie cywilizowanym i nadają się do pokazania w Europie
Obrazek

Obrazek

No i logistyka

Obrazek

Obrazek

Ja do roboty

Obrazek

A Beatka w tym czasie

Obrazek

Obrazek

Do Rataj dotarliśmy z pierwszymi kroplami deszczu który przeszedł w niezłą ulewę

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Lwów na weekend 2

Post autor: consigliero »

Aha i aby nie było że nie potrafię sam podnieść motocykla , jedynie musi być rozpakowany , zapakowanego już nie próbuję podnosić zrobiłem to tylko raz i szkoda zdrowia

Obrazek

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Lwów na weekend 2

Post autor: consigliero »

Obrazek

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Lwów na weekend 2

Post autor: czobi »

fajna pajezdka. wschod to dobre alko i piekne kobiety z charekterem bardziej przyjaznym facetowi niz panie w naszych szerokosciach. zrob sobie pribaltyki tam tez przyroda doope urywa 8)

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Lwów na weekend 2

Post autor: consigliero »

http://tlc.org.pl/forum/viewtopic.php?f=119&t=7132" onclick="window.open(this.href);return false; 8)
Ostatnio zmieniony 14 maja 2013, 12:36 przez Remiołek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiłem link.

ODPOWIEDZ