Mali, Burkina Faso

Moderator: luk4s7

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Mali, Burkina Faso

Post autor: czobi »

trudno mi powiedziec nie orienyuje sie w ukladzie politycznym tamtych rejonow
ale tysiace uzbrojonych facetow exkadafiego bez ziemi i roboty brzmi raczej tragicznie
i fatalnie zawsze pod kazda szerokoscia geograficzna.ruchy tuaregow to inna historia.
slabe to, ze przewaznie specyfika ogolnoafrykanska w szczegolnosci jest, ze jeden kacyk wyzyskiwacz
zostaje po krawwej wojnie zsatpiony kolejnym takim samym sqr..synem.

Kajman
Posty: 236
Rejestracja: 22 lut 2009, 22:36
Auto: GR 60 long

Re: Mali, Burkina Faso

Post autor: Kajman »

Witam

Odświeżę trochę temat. Udało mi się znaleźć wreszcie trochę czasu i wybrałem jakieś zdjęcia do strony z tego wyjazdu

Poniżej link do strony

http://www.kajman.isk.net.pl/zdjecia/ma ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Pierwsze zdjęcie pokazuje trasę jaką przejechaliśmy

Miłego oglądania

Kajman
Posty: 236
Rejestracja: 22 lut 2009, 22:36
Auto: GR 60 long

Re: Mali, Burkina Faso

Post autor: Kajman »

Witam

Odświeżę trochę temat. Udało mi się znaleźć wreszcie trochę czasu i wybrałem jakieś zdjęcia do strony z tego wyjazdu

Poniżej link do strony

http://www.kajman.isk.net.pl/zdjecia/ma ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Pierwsze zdjęcie pokazuje trasę jaką przejechaliśmy

Miłego oglądania

Fiba
Posty: 103
Rejestracja: 07 mar 2008, 19:49
Kontakt:

Re: Mali, Burkina Faso

Post autor: Fiba »

Świetne zdjęcia i w ogóle cała wyprawa extra .Pogratulować .
Na zdjęciu nr 32 co to za " wynalazek " na snorkelu :shock:

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Mali, Burkina Faso

Post autor: konus »

Kajman a masz wersje bez flasha?

Awatar użytkownika
Boryś
Posty: 1268
Rejestracja: 31 maja 2007, 22:33
Auto: HZJ 80
Kontakt:

Re: Mali, Burkina Faso

Post autor: Boryś »

Fiba pisze:(...) Na zdjęciu nr 32 co to za " wynalazek " na snorkelu :shock:
filtr przeciwpyłowy :)

zdjęcia super.

Kajman
Posty: 236
Rejestracja: 22 lut 2009, 22:36
Auto: GR 60 long

Re: Mali, Burkina Faso

Post autor: Kajman »

Boryś pisze:
Fiba pisze:(...) Na zdjęciu nr 32 co to za " wynalazek " na snorkelu :shock:
filtr przeciwpyłowy :)
I to jest dobry odpowiedź
Otrzymałem coś takiego od kierowcy na środkowym wchodzie
Tam otrzymują coś takiego na wyposarzenie – owijają filtry – zatrzymuje to grubszą frakcję pyłu. Zawsze można ściągnąć i wytrzepać
Objeżdżając taki wyjazd – ok 20 tyś km – nawet nie zaglądam do filtra.

Kajman
Posty: 236
Rejestracja: 22 lut 2009, 22:36
Auto: GR 60 long

Re: Mali, Burkina Faso

Post autor: Kajman »

konus pisze:Kajman a masz wersje bez flasha?
niestety

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Mali, Burkina Faso

Post autor: czobi »

snimki przyjemne doopa peka z zazdrosci , gratul Kymanes 8)
btw teraz moj inny kumple jedna maszyna, defenderen jedzie teraz te trase, bidok wpakowal sie w sam srodek rozpierduchy
kontaktu brak.slabo. moze zrobi wycofke, moze przejedzie.trzymam kciukensy za chlopaka.
/Kymanu powymundrzam sie - jak bialy napis u spodu jest ok to calosc tragicznie niweczy zgryzliwy fruwajacy drugi font nie dosc ze arial to rozciagniety i zmienia kolory i miejsce, zmien to stary bo me chamskie serce estety placze /


njusy nie wskazuja na to ze byly rzad byl bardzo zly a nowy lepsiejszy zapowiada sie lepiej.. paziwiom uwidim
Sąsiedzi napadną na Mali? "Chcemy rozmawiać, ale jeśli nie będzie innego wyjścia..."
2012-03-28 05:53
Przywódcy pięciu państw afrykańskich udadzą się w ciągu najbliższych 48 godzin do Mali aby zażądać od przywódców junty wojskowej, która dokonała zamachu stanu, oddania władzy obalonemu prezydentowi Amadou Toumani Toure - poinformował rzecznik Wspólnoty Gospodarczej Krajów Afryki Zachodniej (ECOWAS). Mali zostało zawieszone w prawach członka tej organizacji.
W składzie delegacji, która uda się do Mali, znajdą się przywódcy Wybrzeża Kości Słoniowej, Burkina Faso, Beninu, Nigru i Liberii. Prezydent Wybrzeża Kości Słoniowej Alassane Ouattara oświadczył, że "dialog i współpraca będą głównymi instrumentami poszukiwania rozwiązania obecnej sytuacji". Dodał jednak, że państwa afrykańskie "nie będą się wahać przed zastosowaniem jakiejkolwiek innej opcji dyktowanej przez okoliczności". Zdaniem Reutera Ouattara dał do zrozumienia, że sąsiedzi Mali nie wykluczają interwencji zbrojnej aby przywrócić rządy cywilne.

Kajman
Posty: 236
Rejestracja: 22 lut 2009, 22:36
Auto: GR 60 long

Re: Mali, Burkina Faso

Post autor: Kajman »

Hmmm – kolor zmienia ??
A miał być taki oczojebliwy
Zastanawiałem się nawet nad umieszczeniem znaku wodnego. Spotkałem się po prostu z podbieraniem zdjęć

A tak swoją drogą. Podobno umieszczając zdjęcia na Picasie – nikt oczywiście nie czyta regulaminu tylko go akceptuje – zrzekasz się wszelkich roszczeń do nich. Czyli np. potem google albo ktoś inny wykorzysta Twoje zdjęcie i nie masz z tego nic ani nic do gadania

Kajman
Posty: 236
Rejestracja: 22 lut 2009, 22:36
Auto: GR 60 long

Re: Mali, Burkina Faso

Post autor: Kajman »

a co do rozciągania i jakiś tam przemieszczeń - u mnie nie rozciąga. Może to kwestia ustawień monitora albo grafiki u Ciebie

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Mali, Burkina Faso

Post autor: czobi »

watermarka po calosci olej psuje totalnie foty. a inny znacznik jak ktos chec ukrasc to przekadruje i ukradnie, sily nei ma.
bialy u dolu zostaw, tylko zapanuj nad latajacym po rogach opisem kraju, chyba ze to znowu tylko u mnie. :wink:
sori za oftopa

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Mali, Burkina Faso

Post autor: konus »

Z flasha można również wyciągnąć foty.

Najlepiej własna domena, copyright, znak wodny ( mały ) i galeria w jpg słabej jakości.
Jak gdzieś znajdziesz swoje zdjęcia to i tak będziesz dłuuuugo o nie walczył.
Jak na tym zarabiasz to wiesz co robić.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Mali, Burkina Faso

Post autor: kylon »

Super fotki.

Kajman
Posty: 236
Rejestracja: 22 lut 2009, 22:36
Auto: GR 60 long

Re: Mali, Burkina Faso

Post autor: Kajman »

konus pisze:Jak na tym zarabiasz to wiesz co robić.
nie zarabiam na zdjęciach ale nie lubię jak ktoś bez pytania :!: pobiera, umieszcza gdzieś - a jak już robi to komercyjnie to ...

ODPOWIEDZ