OWŚ

Dział dotyczy wszystkich miejsc Świata ( Polska, Europa, Azja, ... )
Zamieszczamy tutaj TYLKO NIEKOMERCYJNE ogłoszenia.

Moderator: luk4s7

Dziku1
Posty: 76
Rejestracja: 28 maja 2010, 11:36
Auto: J95
Kontakt:

OWŚ

Post autor: Dziku1 »

Natchniony zasłyszaną niegdyś audycją "Anty Radia", w której wspomniano o Off Roadowej imprezie szlakiem bunkrów Obszaru Warownego Śląsk, postanowiłem zrobić dzieciakom niespodziankę i zabrać ich na małą, postwojenną wycieczkę.
Impreza we wspomnianej audycji obejmowała "znalezienie" bunkrów OWŚ od okolic Tarnowskich Gór do Rudy Śląskiej.
Cierpiąc na permanentny brak czasu chciałbym pójść na łatwiznę :wink: i skorzystać z opracowanej przez kogoś trasy takiej wycieczki.
Może ktoś z Was brał udział w takiej przejażdżce lub był jej organizatorem? I podzieli się swoją trasą?
A może ktoś z Was ma ochotę wybrać się wspólnie w którąś sobotę lub niedzielę??

Myślę, że wycieczka może być dość ciekawa.
Jedyne co udało mi się na szybko znaleźć to położenie większości bunkrów na stronie:
http://fortress.prv.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

Pozdr

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: OWŚ

Post autor: fobos »

Z tego co widzę, to nic Ci więcej do wyprawy nie potrzeba. Każda z budowli ma podane współrzędne GPS. Wprowadzasz i jedziesz z punktu do punktu. Nie ma lepszej formy podróżowania. Wyznaczasz cele, a droga dojazdowa jest przygodą :D .

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: OWŚ

Post autor: MaxLux »

I tam gdzie konczy sie droga ... zaczyna sie przygoda ... i wlasnie po to mamy terenofki a nie do upalania kolo komina

ODPOWIEDZ