Albania Sierpień 2011

Dział dotyczy wszystkich miejsc Świata ( Polska, Europa, Azja, ... )
Zamieszczamy tutaj TYLKO NIEKOMERCYJNE ogłoszenia.

Moderator: luk4s7

finger
Posty: 916
Rejestracja: 03 maja 2011, 00:02
Auto: HZJ73
Kontakt:

Re: Albania Sierpień 2011

Post autor: finger »

Bekon BiH tylko tranzyt czy zwiedzacie? Chetnie przygarne wszelkie informacje na ten temat, szczegolnie te minowe :)

Awatar użytkownika
JaroFix
Klubowicz
Posty: 903
Rejestracja: 16 mar 2009, 21:04
Auto: Nissan Patrol GU4
Kontakt:

Re: Albania Sierpień 2011

Post autor: JaroFix »

Zjechałem BiH od północy przez góry dalej Sarajevo, Mostar. Od strony MonteNegro też atakowałem, ale nigdzie nie widziałem ostrzeżeń o minach. Jak również miejscowi nie naciskali by jakoś specjalnie uważać. A zapuszczaliśmy się w mocne zadupia.

Awatar użytkownika
Bekon
Posty: 336
Rejestracja: 16 lip 2008, 15:06
Auto: FJ CRUISER 4,0
Kontakt:

Re: Albania Sierpień 2011

Post autor: Bekon »

Pozdrawiamy z Sarajewa. BiH to niestety tym razem tranzyt. Moze kiedys wpadniemy tu na dluzej...Jutro atakujemy juz MNE i kierujemy sie do Albanii.

Awatar użytkownika
rico69
Posty: 233
Rejestracja: 11 lut 2008, 09:56
Kontakt:

Re: Albania Sierpień 2011

Post autor: rico69 »

My już spakowani, jutro startujemy do Czarnogóry przez Budapeszt i Sarajewo. Docelowo w tym roku bardziej dokładnie Czarnogóra będzie eksploatowana. Do zobaczenia gdzieś na miejscu :D

Awatar użytkownika
Spox
Posty: 14
Rejestracja: 17 lut 2010, 22:48
Auto: KZJ73
Kontakt:

Re: Albania Sierpień 2011

Post autor: Spox »

Witam,
czy ktoś z Szanownych Forumowiczów będzie na początku września w Tiranie? Ew. czy macie namiary na jakichś Polaków tam przebywających? Planujemy objazdówkę po Albanii/Macedonii, ale w celu załatwienia "pewnej sprawy :) " będziemy potrzebowali półdniowej pomocy osoby biegle władającej językiem polskim.
Pozdrawiam
E.

darkman
Posty: 46
Rejestracja: 11 lip 2011, 20:37
Auto: Hilux 2.5 SR5`08
Kontakt:

Re: Albania Sierpień 2011

Post autor: darkman »

polskim czy albańskim ? ? mogę polecic polskich zakonników ale w Shkoder (Szkodrze), natomiast w Tiranie to i owszem ale kumpla, który mówi biegle po albańsku i angielsku, słabo po włosku; natomiast biegle po polsku to ja mówię ;-/ i będę w oklicach Bajramcuri (pólnocna Albania) od około 14 sierpnia do 30. służę pomocą znajomych w miarę możliwości.

Awatar użytkownika
Spox
Posty: 14
Rejestracja: 17 lut 2010, 22:48
Auto: KZJ73
Kontakt:

Re: Albania Sierpień 2011

Post autor: Spox »

Witam,
bez "owijania w bawełnę" :) poszukujemy świadka (1 lub 2) na naszym ślubie w ambasadzie w Tiranie. Wymagania: j.polski, pól dnia wolnego (no chyba że skromny poczęstunek się przedłuży :D ) i wcześniejsze przesłanie kopii dowodu osobistego. Ze względów proceduralnych w grę wchodzi początek września.
Jak widać różne niespodzianki można spotkać na ofroldowo-podróżniczym szlaku :lol:

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: Albania Sierpień 2011

Post autor: Gałka »

Spox pisze:Witam,
bez "owijania w bawełnę" :) poszukujemy świadka (1 lub 2) na naszym ślubie w ambasadzie w Tiranie.
Jak widać różne niespodzianki można spotkać na ofroldowo-podróżniczym szlaku :lol:
:shock:
Ale czad :!: :!: :!:
Wszystkiego najlepszego !
:D :D :D :D

Awatar użytkownika
Spox
Posty: 14
Rejestracja: 17 lut 2010, 22:48
Auto: KZJ73
Kontakt:

Re: Albania Sierpień 2011

Post autor: Spox »

Witam ponownie.
żeby podsumować: 7 września 2011 wzięliśmy ślub w Ambasadzie Polskiej w Tiranie. Dzięki wielkiej uprzejmości i pomocy Pana Konsula oraz pozostałych pracowników Ambasady udało nam się pokonać wszystkie trudności.
A żeby nie było tak całkiem nie na temat, to przez całe 17 dni dzielnie towarzyszyła nam nasza Toyota. Program standardowy: góry/morze/góry, więc nie będę się szerzej rozpisywał.

Pozdrawiamy
Gocha, Erwin i Spox (spał w samochodzie)

Awatar użytkownika
plum76
Klubowicz
Posty: 2134
Rejestracja: 10 gru 2009, 16:04
Auto: UZJ40
Kontakt:

Re: Albania Sierpień 2011

Post autor: plum76 »

hej

czy po wyjeździe dysponujecie śladem z trasy pod garmina, wiem że opisaliście główne punkty ale życie weryfikuje trasę wiec bede wdzięczny za info.
paweł

ODPOWIEDZ