Zderzak tylny firmy SV4x4 (?)

Moderator: luk4s7

lecchu
Posty: 329
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:42
Auto: HZJ80
Kontakt:

Zderzak tylny firmy SV4x4 (?)

Post autor: lecchu »

Witam
Czy ktoś ma jakieś opinie na temat fimry SV4x4. Znalazłem stronę
http://www.freewayslattitude.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
po francusku, więc zakładam, ze to żabojady z Lyonu.

Albowiem tutaj
http://allegro.pl/zderzak-tyl-toyota-la ... 01160.html" onclick="window.open(this.href);return false;
oferują zderzak tylni z tej firmy w używce i tak się zastanawiam....

Albo dodatkowe pytanie: czy zawieszenie ramion na koła w powyższym linku z allegro budzi zaufanie? Nie wiem, co myśleć o tych małych dżingsach "podpierających" swobodne końcówki ramion (widać je na ostatnim zdjęciu). Nie wygladają zbyt solidnie.... ale to może znaczyc, że nie przenoszą obciążenia i wszytko wisi na oskach. A z lektury tu u nas na forum mi wyszło ogólnie, że dobre zamocowanie ramion to podstawa, żeby nie urwało koła, ale szczerze powiedziawszy nie potrafię wyekstrahować sobie z tych licznych postów, które z typów zamocowań ramienia są (w miare) ok. Więc czy to zawieszenie ze zdjęć z allegro należy do godnych zaufania?

Zastosowanie auta - długie wyjazdy daleko, gdzie tarka potrafi być przez pięć dni z rzedu i furą trzęsie niemiłosiernie. Więc mocowanie koła musi byc solidne.

Pzdr
L.

Awatar użytkownika
grzes
Posty: 306
Rejestracja: 12 lis 2008, 20:12
Auto: Y61 GU4
Kontakt:

Re: Zderzak tylny firmy SV4x4 (?)

Post autor: grzes »

SV 4x4 to z tego co mi wiadomo tylko nazwa, bo caly szpej ktory oferuja to chinszczyzna, ktora moze wystepowac rowniez pod innymi szyldami :)

Awatar użytkownika
Adam
Klubowicz
Posty: 365
Rejestracja: 20 maja 2009, 12:05
Auto: LC120,2xHDJ100,Partol:)

Re: Zderzak tylny firmy SV4x4 (?)

Post autor: Adam »

Lecchu, fabryka 4x4 zrobi Ci fajniejszy i w miarę pewny za mniejszą kasę, ja do partola zapłaciłem 2.600 pln z jednym ramieniem, a z Pawłem w każej kwestii można się dogadać.

ODPOWIEDZ