Kto kupił ?

Moderator: luk4s7

jezus
Posty: 1818
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Kto kupił ?

Post autor: jezus »

http://otomoto.pl/toyota-land-cruiser-l ... 08810.html" onclick="window.open(this.href);return false;

przyznać się kto kupił dzisiaj to autko....
Tak przeglądałem dzisiaj i znalazłem.. kilka km od mojego domu..

Mojej się spodobał i już miałem wyciągać szelesty z kieszeni , dzwonie , i doopa zimna....ktoś przed chwilą przytulił..... :evil: ...przyznać się nie będę krzyczał.... :mrgreen:

Bartek1
Posty: 139
Rejestracja: 18 lip 2013, 12:21
Auto: LC LJ70 '91, LC HDJ 100 '01
Pajero 1 '91 2,5 TD
Pajero 1 '90 2,5 TD (soft top)
Kontakt:

Re: Kto kupił ?

Post autor: Bartek1 »

Ja też nie zdążyłem sobie nawet go obejrzeć ....

Awatar użytkownika
MilitarniKris
Posty: 121
Rejestracja: 29 lis 2010, 09:46
Auto: LJ70 - CeJota
Kontakt:

Re: Kto kupił ?

Post autor: MilitarniKris »

Coś wiem ... ale nie powiem. Niedługo siè powinien na forum ujawnić :)

tomkowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2014, 10:57

Re: Kto kupił ?

Post autor: tomkowy »

No Koledzy, myślę że macie czego żałować, autko już na południu mapy, dzielnie pokonało trasę Gdynia-Kraków (no, we Włocławku strzykło cieczą z przelewowego), a ja ujawniam się, witam wszystkich na forum i obiecuję co jakiś czas wrzucać parę słów o losach kolejnej forumowej LJotki. Póki co dostała nowe filtry, płyny, rozrząd, chłodnicę, tuleje metalowo-gumowe zmieniono na polibusze, teraz czas na hamulce i... cdn:)

Jeszcze raz pozdrowienia dla MilitarniKris - dziękuję za pomoc w decyzji i oczywiście czekam na południu z czymś smacznym do spożycia no i 4x4 po pagórach.

tomek (LJ73 od paru dni)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Fazi
Posty: 475
Rejestracja: 31 maja 2009, 20:46
Auto: HJ61
Kontakt:

Re: Kto kupił ?

Post autor: Fazi »

Dla mnie super. Witam Cię serdecznie - jeden co nie narzeka :mrgreen:

tomkowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2014, 10:57

Re: Kto kupił ?

Post autor: tomkowy »

Super to będzie po wakacjach, o ile środki pozwolą:) Na razie szykowana jest do majówki, więc trochę więcej niż pakiet podstawowy. A co do narzekania to po pajero I mam zawyżoną poprzeczkę - dzielne było ale ginęło w oczach zjadane od dołu przez rudą, w momencie jak buda postanowiła rozstać się z resztką ramy podjąłem męską decyzję, i... jestem tutaj:)

t

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: Kto kupił ?

Post autor: Gałka »

i następny "fajny i prawidłowy" model ! Witamy!

jezus
Posty: 1818
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Kto kupił ?

Post autor: jezus »

Ładnie w tym kolorku na fotkach wygląda. Do dzisiaj moja mi wypomina że się zastanawiałem nad 80-ką z pod Mińska Maz....i 70-ka koło nosa mnie umknęła....
Teraz namawiam moją na 100-kę która jest od pierwszego właściciela z małym przebiegiem zadbana kilka km od domu...ale... trzy razy droższa..... trzeba być dobrym negocjatorem by postawić na swoim... nawet argumenty że to dla niej są mało przekonywujące... :mrgreen:

tomkowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2014, 10:57

Re: Kto kupił ?

Post autor: tomkowy »

i ledwo siedem miesięcy minęło i jestem:) i zapraszam do śledzenia dalszych losów toyki:
http://tlc.org.pl/forum/viewtopic.php?f=35&t=12615" onclick="window.open(this.href);return false;
może dla tych, którzy próbują przekonać nieprzekonanych dostarczę trochę argumentów:)

ODPOWIEDZ