WIELKA IMPREZA POD KAŻDYM WZGLĘDEM...DLA WSZYSTKICH

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Kaziu
Posty: 61
Rejestracja: 05 wrz 2010, 07:09
Auto: j10
Kontakt:

WIELKA IMPREZA POD KAŻDYM WZGLĘDEM...DLA WSZYSTKICH

Post autor: Kaziu »

Poprawiam się i dodaję szczegóły , gdyż mam wrażenie że nic o tym nie wiecie , a POWINNIŚCIE... :!: :!: :!:
Już dziś rezerwujcie sobie termin 4 grudnia!!
Pierwszy raz w Polsce tak ważne i duże przedsięwzięcie w polskim środowisku off-road.
W ubiegłym roku w grudniu podczas Terenowej Integracji wawa4x4 zebrało się kilku przedstawicieli polskich klubów 4x4 i podjęto decyzję o stworzeniu wspólnego projektu charytatywnego.
I tak powstał pomysł by w luźnej „konfederacji klubów” połączyć organizację rajdów, zabawę w terenie z akcją pomocy dzieciom z domów dziecka „Choinka na Gwiazdkę”.

„Ogólnopolska Terenowa Integracja Polskie4x4.pl” bo pod taka nazwa przylgnęła do tej imprezy odbędzie się tego samego dnia, pod tą samą nazwą, z tym samym celem. Impreza będzie doskonałą możliwością spotkania znajomych, spędzenia soboty na świeżym powietrzu, sprawdzenia swoich umiejętności w jeździe w terenie. Jednak nadrzędnym celem jaki przyświeca tej idei jest możliwości wsparcia i pomocy dla najbardziej potrzebujących w ramach rodzinno piknikowej atmosfery. Z każdej z tych imprez dochód przeznaczony zostanie na akcję „Choinka na Gwiazdkę” czyli zakup i dostarczenie pomocy dla lokalnych domów dziecka, domów opieki społecznej.

Imprezy odbędą się w różnych stronach Polski by każdy miłośnik 4x4 znalazł taką imprezę blisko siebie, by móc swoim udziałem wesprzeć akcję „Choinka na Gwiazdkę”. Dlatego też już za kilka dni zapraszamy do odwiedzenia strony http://www.polskie4x4.pl" onclick="window.open(this.href);return false; by odszukać lokalny Klub, który zorganizuje taką imprezę u siebie. Natomiast 2 tygodnie po imprezie każdy z klubów rozwiezie zakupione i zebrane towary do najbardziej potrzebujących a relacje z tych wszystkich działań znajdą się na wspólnej stronie tego projektu.

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4389
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: WIELKA IMPREZA POD KAŻDYM WZGLĘDEM...DLA WSZYSTKICH

Post autor: Kwiatec »

oo i piknie. tak jak już pisałem część warsiawskich klubowiczów bierze aktywnie udział w tej imprezie od kilku lat. warto mości panowie się pojawić.

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: WIELKA IMPREZA POD KAŻDYM WZGLĘDEM...DLA WSZYSTKICH

Post autor: Gałka »

tyż tak myślę :D

jezus
Posty: 1818
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: WIELKA IMPREZA POD KAŻDYM WZGLĘDEM...DLA WSZYSTKICH

Post autor: jezus »

to kiedy to info... bo gdańsk juz cos robi dla dzieciaków z mopsu......jak co roku od kilka lat...a czas leci..... i termin trza zaklepac .....dawac info.... jak był juz zlot orgów to nici powinny byc puszczone w srodowiskach ....a narazie cisza.... :idea:

Kaziu
Posty: 61
Rejestracja: 05 wrz 2010, 07:09
Auto: j10
Kontakt:

Re: WIELKA IMPREZA POD KAŻDYM WZGLĘDEM...DLA WSZYSTKICH

Post autor: Kaziu »

A więc streszczę plan . Rano spotykamy się na Placu Krakowskim w Gliwicach . Pakujemy kibiców i sponsorów (pieszych) w swój sprzęt , zabieramy na ogon przybyłych uczestników zmotoryzowanych i drałujemy na Kotlarnię , gdzie odbędą się : Jazda, zabawa ,jazda, konkursy , jazda , tańce , orkiestra dęta , panienki na rurce (ze względu na dzieci w strojach mikołaja lub łosia)... :lol:
Uczestnicy samochodowi wrzucają do skarbonki stówę , piesi co łaska , a sponsorów doimy wszyscy . (jestem jednym ze sponsorów) Będzie zupa regeneracyjna , kiełbasa i takie tam...
To tak mniej więcej ma wyglądać w Gliwicach . ZAPRASZAMY z okolic wszystkich co w tym czasie posiadają auto i luźną stówę.
Proszę równocześnie abyście w swoich miejscach też urządzili coś podobnego . Zaznaczam że jest to akcja ogólnopolska i każdy klub lub stowarzyszenie a nawet luźna grupa organizując imprezę w tym dniu a przeznaczając jakieś uzbierane na imprezie pieniążki przeznaczy na dzieciaki z okolicznych domów dziecka , przyczyni się do ich....uśmiechów...

jezus
Posty: 1818
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: WIELKA IMPREZA POD KAŻDYM WZGLĘDEM...DLA WSZYSTKICH

Post autor: jezus »

Czyli cała akcja polega na tym że kazdy robi to co robił do tej pory........ no dobre novum.... :mrgreen:
ale i tak najwazniejsze że dziciaki beda chepi jak co roku... w tym roku Gdańsk zabiera około 50 dzieciaków z mopsu na jazde 4x4 w strone ogniska,grochówki i prezentów kupionych za zaskórniaki dobrodziejów...... :wink:

Kaziu
Posty: 61
Rejestracja: 05 wrz 2010, 07:09
Auto: j10
Kontakt:

Re: WIELKA IMPREZA POD KAŻDYM WZGLĘDEM...DLA WSZYSTKICH

Post autor: Kaziu »

Może nie tak.
Dzieciaki z Domu Dziecka mają imprezę w terenie na "Dzień Dziecka" i to już jest tradycja . Idea "Mikołaja" ma za zadanie zebrać od uczestników sporo kasy , na działalność a nie na rozweselenie dzieci.
W Gliwicach zainteresowaliśmy prasę , radio i telewizornie , dlatego sponsorzy mają okazję znaleźć się na liście która dla mediów jest już przygotowywana , gdyż już kilkoro się zgłosiło . I nie mam zamiaru tu się chwalić jakimś "Novum" ...lecz pragnę w imieniu inicjatorów na forach (nie tylko TLC) to rozpropagować . Osobiście zainteresowałem już kilku przedsiębiorców , gdyż ludziska pragną się bawić , a że mają w nas opiekunów i dostawców rozrywki , to dlaczego mają żałować jakieś marnej Stówy...Scenariusz jaki podesłałem ma być realizowany u nas , jednak inne pomysły są mile widziane a przede wszystkim UDZIAŁ , niezależnie od miejsca...

Kaziu
Posty: 61
Rejestracja: 05 wrz 2010, 07:09
Auto: j10
Kontakt:

Re: WIELKA IMPREZA POD KAŻDYM WZGLĘDEM...DLA WSZYSTKICH

Post autor: Kaziu »

jezus pisze:to kiedy to info... bo gdańsk juz cos robi dla dzieciaków z mopsu......jak co roku od kilka lat...a czas leci..... i termin trza zaklepac .....dawac info.... jak był juz zlot orgów to nici powinny byc puszczone w srodowiskach ....a narazie cisza.... :idea:
...Gdańsk coś robi , Warszawa też , Gliwice jak najbardziej .. a co reszta gdzie Pyry , Górole , Krakusy i Mogilany...???
Działać ...kuna wasza brać ...działać...

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: WIELKA IMPREZA POD KAŻDYM WZGLĘDEM...DLA WSZYSTKICH

Post autor: Kames »

Kaziu pisze:
jezus pisze:to kiedy to info... bo gdańsk juz cos robi dla dzieciaków z mopsu......jak co roku od kilka lat...a czas leci..... i termin trza zaklepac .....dawac info.... jak był juz zlot orgów to nici powinny byc puszczone w srodowiskach ....a narazie cisza.... :idea:
...Gdańsk coś robi , Warszawa też , Gliwice jak najbardziej .. a co reszta gdzie Pyry , Górole , Krakusy i Mogilany...???
Działać ...kuna wasza brać ...działać...
górole nie maja clubu :cry:

Kaziu
Posty: 61
Rejestracja: 05 wrz 2010, 07:09
Auto: j10
Kontakt:

Re: WIELKA IMPREZA POD KAŻDYM WZGLĘDEM...DLA WSZYSTKICH

Post autor: Kaziu »

...I nie ma się co przejmować . Wiem że Górole nie bedom miały klubu , bo sie dogodać nie umiom , ale mogom być Sponsorami , bo błysceć lubiom.

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: WIELKA IMPREZA POD KAŻDYM WZGLĘDEM...DLA WSZYSTKICH

Post autor: BigU »

kames76 pisze:
Kaziu pisze:
jezus pisze:to kiedy to info... bo gdańsk juz cos robi dla dzieciaków z mopsu......jak co roku od kilka lat...a czas leci..... i termin trza zaklepac .....dawac info.... jak był juz zlot orgów to nici powinny byc puszczone w srodowiskach ....a narazie cisza.... :idea:
...Gdańsk coś robi , Warszawa też , Gliwice jak najbardziej .. a co reszta gdzie Pyry , Górole , Krakusy i Mogilany...???
Działać ...kuna wasza brać ...działać...
górole nie maja clubu :cry:
to Górale nie mają klubu :shock: to zmuście się :D

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: WIELKA IMPREZA POD KAŻDYM WZGLĘDEM...DLA WSZYSTKICH

Post autor: Kames »

Kaziu pisze:...I nie ma się co przejmować . Wiem że Górole nie bedom miały klubu , bo sie dogodać nie umiom , ale mogom być Sponsorami , bo błysceć lubiom.
tak my błyscec jak wy swarotac po niemiecku :!:

Kaziu
Posty: 61
Rejestracja: 05 wrz 2010, 07:09
Auto: j10
Kontakt:

Re: WIELKA IMPREZA POD KAŻDYM WZGLĘDEM...DLA WSZYSTKICH

Post autor: Kaziu »

kames76 pisze:tak my błyscec jak wy swarotac po niemiecku :!:
...schwargotać ..(chyba) bo jak Ci pisałem z Krościenka żem jest , a w Nowym Torgu wychowywoł żem sie...mówiąc w skrócie , shsnysiały górol.
Masz tam takie piękne tereny że nawet kulig na lotnisku za samochodem (jak w Potopie) może być uznany za off-road...

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: WIELKA IMPREZA POD KAŻDYM WZGLĘDEM...DLA WSZYSTKICH

Post autor: Kames »

Kaziu pisze:
kames76 pisze:tak my błyscec jak wy swarotac po niemiecku :!:
...schwargotać ..(chyba) bo jak Ci pisałem z Krościenka żem jest , a w Nowym Torgu wychowywoł żem sie...mówiąc w skrócie , shsnysiały górol.
Masz tam takie piękne tereny że nawet kulig na lotnisku za samochodem (jak w Potopie) może być uznany za off-road...
TO musisz wpasc na jakąs impreze do nas, a na lotnisku to juz sie nie da jezdzic zabronili ,ale mamy ke spoko :wink:

drako
Posty: 664
Rejestracja: 07 kwie 2008, 20:32
Auto: hdj80,wili,Lapl
Kontakt:

Re: WIELKA IMPREZA POD KAŻDYM WZGLĘDEM...DLA WSZYSTKICH

Post autor: drako »

Zapraszamy



Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ