TLC Camp 2012

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Addams »

Maciek, super foty, na tej czwartej fajnie widać przestrzeń, czyli to, o co chodzi w balonach :D .
Cieszę się że się spodobało, zapisy na przyszły rok odnotowałem :wink:
Ja chcę przede wszystkim podziękować Markowi Consigliero który w sobotę przy lataniu z dzieciakami na linie odwalił kawał ciężkiej roboty nie zważając na milion komarów które go żarły! Dzięki Marek! Fajnie że się udało pofruwać

Awatar użytkownika
Dragunov
Posty: 337
Rejestracja: 23 cze 2008, 00:30
Auto: 4runner '88
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Dragunov »

Ja też miałem polatać w zamian za to, że mój "babciatojtoj" robił za kotwicę w zeszłym roku :mrgreen: - ale niech dzieciaki mają frajdę :wink:

Świetny reportaż z lotu :D

toyotek
Posty: 164
Rejestracja: 17 lis 2008, 10:48
Auto: Hilux 1996
HZJ73 4.2 1994
LJ78 1991 3.0
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: toyotek »

Relacja z Campu pewnie pojawi się też w krajowej edycji Top Gear bo oto pod tym
https://picasaweb.google.com/M4S.FOTO/T ... 4380397874" onclick="window.open(this.href);return false;
skrywa się ich samochód służbowy - który testują od 2 numerów.
ale pewnie się przedstawiali - nie wiem bo znów się nie wybrałem. :-(

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Gałka »

Dragunov pisze:Ja też miałem polatać w zamian za to, że mój "babciatojtoj" robił za kotwicę w zeszłym roku :mrgreen: - ale niech dzieciaki mają frajdę :wink:

Świetny reportaż z lotu :D
Może zamówmy u Adamsa komercjalną "specjal edition dla dużych chłopców" i wtedy polatamy do pełnego upojenia!
I "bachory" nie będą nam przeszkadzać... :mrgreen: :D
W zeszły roku było to dla mnie najważniejsze wydarzenie Campa 2011 tak jak w tym mecz TLC- Reszta Świata !

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Kwieczor »

Jeszcze raz potwierdzam, było super

a jak się kozaczy i wjeżdża 5metrowymi taczkami na górkę z kątem rampowym robionym pod J7 to się potem nie ma co dziwić, że się z reduktora leje...

górol
Klubowicz
Posty: 1095
Rejestracja: 06 maja 2011, 10:05
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: górol »

Ktoś się temu bliżej przyglądał :?: Obrazek

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Gałka »

Oglądałem, na silne wiatry chyba Ok, ale w dalszym ciągu mnie nie przekonuje wentylacja. Są tam takie małe otwory wentylacyjne pod sufitem o średnicy ok 60 mm. Może wystarczy. Trzeba by sprawdzić w naturze. Po złożeniu nie ma za dużo miejsca na pierzynkę, poduszki i jaśki :D . Najpierw musisz złożyć krótsze ścianki do środka i to co zostanie to na pościel. A gdzie piżamka w biedronki?

Awatar użytkownika
MariuszS
Klubowicz
Posty: 1494
Rejestracja: 27 lip 2007, 10:56
Auto: LJ-79 na do?ywocie
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: MariuszS »

Ja się też przyglądałem, dość uważnie, i moim zdaniem , trzeba im dać jeszcze trochę czasu na rozwój tego produktu.
Wentylacja powinna chyba wystarczyć, jak pisał Jasiu, a w razie potrzeby zawsze można otworzyć boczne okienka i zapodać do nich jakąś moskitierę.
Bardziej martwią mnie inne aspekty:
- IMHO, procedura rozkładania i składania jest za bardzo upierdliwa
- cena - jak za produkt, przed którym stoi jeszcze długa ścieżka rozwoju - jest moim zdaniem zaporowa, i raczej zachęca do wyboru sprawdzonych marek ;-)

Ale wykonanie jest dość fajne; cieszyć się też trzeba, że "Dobre, bo Polskie", więc życzę Firmie Kadams, aby wnikliwie rozpatrzyła zasłyszane podczas Campa uwagi i spotrzeżenia, i pojawiła się na następnym Campie z modelem 2.0 :-)

Awatar użytkownika
Cooder
Klubowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 08 gru 2008, 09:38
Auto: piechot?
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Cooder »

górol pisze:Ktoś się temu bliżej przyglądał :?:
Przyglądał. Pan nawet montował i demontował kilka razy. Wyglądało to trochę jak stawianie domku z kart :? Na wyprawie wszyscy będą już smacznie chrapać w swoich Maggiolinach, Jamesach Baroud albo po prostu w keczułach, a Ty będziesz jeszcze składał ścianki...

Remiołek
Posty: 2200
Rejestracja: 16 paź 2009, 00:25
Auto: VW T4 Syncro- Osio?ek, ale jak w domu si? czuj?
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Remiołek »

Kwieczor pisze:...
a jak się kozaczy i wjeżdża 5metrowymi taczkami na górkę z kątem rampowym robionym pod J7 to się potem nie ma co dziwić, że się z reduktora leje...
Eeee tam, 60-tka pod kierownictwem Ani pokazała, że "taczka" spokojnie robi te "kąty" i piachu nie zbiera.
MariuszS pisze: - cena - jak za produkt, przed którym stoi jeszcze długa ścieżka rozwoju - jest moim zdaniem zaporowa, i raczej zachęca do wyboru sprawdzonych marek ;-)
Przed Campem cena w necie oscylowała w okolicach 7 tys. Na Campie panowie podali 6 tys. Wczoraj na alletargu był za 5,2 tys.

Awatar użytkownika
Beďar
Posty: 30
Rejestracja: 31 maja 2010, 21:16
Auto: HDJ80.EU

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Beďar »

Pyrka pisze:Zdjęcia wsadzajcie w picasy i flickery inne zamiast kasztanić, żebym pamiątkowy film mógł złożyć - ja nie mam prawie ani jednej swojej fotki :oops:. Sądząc po komentarzach na zagranicznych forach kolegom zza bliższej i dalszej granicy też się podobało. Tradycyjnie :wink:. Plakat z tegorocznego Campa robi już dobrą robotę w czeskim warsztacie.

Obrazek
:wink:

Awatar użytkownika
Beďar
Posty: 30
Rejestracja: 31 maja 2010, 21:16
Auto: HDJ80.EU

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Beďar »

Dziękuję za miły akcji
:wink: :wink: :wink:

Dziku
Posty: 16
Rejestracja: 26 kwie 2010, 01:09
Auto: Lj 70
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Dziku »

heej!! żałujemy że w tym roku nas zabrakło :( ale niestety sprawy rodzinne i problemy w domu nas zatrzymały.
mam nadzieje że koszulki się jeszcze znajdą :) i jakaś ładna naklejka :) a za rok będziemy napewno jak w latach poprzednich :) jak zawsze szacun dla organizatorów :)

Awatar użytkownika
Magnus
Klubowicz
Posty: 985
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:34
Auto: aktualnie bez auta, kiedyś HZJ73, HDJ80
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Magnus »

kylon pisze:
Magnus pisze:Zajefajna sprawa :D @ Addams - wpisz mnie proszę w swój kalendarzyk lotów na przyszłorocznego Campa :mrgreen:
Adams - tylko z żoną :mrgreen:
Czyli jak na nastepnego campa przyjadę z małżonką, to będę juz miałbym juz lot balonem i kratę browaru :mrgreen:
kusząca propozycja, mam rok na przygotowanie gruntu :D

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18053
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: kylon »

Nie dasz rady :mrgreen:

ODPOWIEDZ