TLC Camp 2011

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

RICHI
Posty: 26
Rejestracja: 17 maja 2010, 22:11
Auto: 2-LT70
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: RICHI »

pozdro KWIATEC widzimy się w piątek :mrgreen: :mrgreen: .

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18050
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: kylon »

:wink:

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

RICHI pisze:pozdro KWIATEC widzimy się w piątek :mrgreen: :mrgreen: .
Kwiatek to już od środy będzie. Masz do Włościejewek z Konina ze 130 km komfortowymi drogami, to w czwartek wieczorem przyjeżdżaj, bo koszulek już nie starczy - jest ich, jak pisałem wcześniej, dla pierwszych 148 załóg i więcej nie będzie.

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Gałka »

Pyrka pisze:
irko pisze: Tylko jedna osoba na dwadzieścia pracujących w stolicy nie skarży się na stres![/i]"
to ja !
obok pracy to mogę leżeć ... na działce :D

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4389
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Kwiatec »

RICHI pisze:pozdro KWIATEC widzimy się w piątek :mrgreen: :mrgreen: .
o co kaman. znamy się??

Awatar użytkownika
duch
Posty: 275
Rejestracja: 22 gru 2009, 20:26
Auto: LAND CRUISER J12 3.0
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: duch »

Gałka pisze:
Pyrka pisze:
irko pisze: Tylko jedna osoba na dwadzieścia pracujących w stolicy nie skarży się na stres![/i]"
to ja !
obok pracy to mogę leżeć ... na działce :D
Na dzialłe czego !? :lol:

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

Smycze od @Dedarka na Campa wyglądają w naturze tak jak na projekcie :wink: , a żeby nie zabrakło Wam długopisów do wypełniania kuponów i pytań w roadbooku @Onasz - Kingone Winch i BigTeam 4x4 dosłali długopisy z grawerunkiem TLC Camp (no i ich oczywiście, ale to święte prawo Partnerów) - dzięki!

Dziś z @Milczącym jedziemy spotkać się z załogą Autodromu 4x4, bez których tego/takiego zlotu nie mogło by być - wieczorem zapodam Wam informację o tym, jak zmienił się wjazd na teren zlotu - będzie wygodniej.

Obrazek

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

Bip! Bip! Właśnie przyszedł mail od naszego Partnera - MTM Profi:

Postanowiliśmy na czas zlotu dać promocyjne ceny na wszystkie linie filtrów UNIFILTER, niższe o 20% od tych tutaj http://www.mtmprofi.pl/reall/adm/upload ... CENNIK.pdf

Dzięki za rabaty, a Campowicze korzystajcie, jeśli przyda się Wam podczas wypraw. Jak u @Henia z MTM zamówicie na PW, żeby Wam przywiózł, to zapewne dowiezie.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Rokfor32
Klubowicz
Posty: 8463
Rejestracja: 31 paź 2008, 21:15
Auto: Wiele. Różnych. Większość Toyoty.
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Rokfor32 »

@Pyrka - jak Ci to do czego potrzebne - to potwierdzam swój przyjazd (nie robiłem wpłaty on line, nie po drodze mi było). Będziemy z Remikiem w środę wieczorem, jakby jaka pomocna dłoń była potrzebna (albo pomoc w osuszeniu jakiego antałka ... :mrgreen: ). Toczyć się będziemy razem moim zardzewialcem, bo trochę trza było koszta przyciąć ... :wink:

ps. Jakby coś się pozmieniało w kwestii dojazdu, to zapodaj koordynaty.

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

Rokfor32 pisze:@Pyrka - jak Ci to do czego potrzebne - to potwierdzam swój przyjazd (nie robiłem wpłaty on line, nie po drodze mi było). Będziemy z Remikiem w środę wieczorem, jakby jaka pomocna dłoń była potrzebna (albo pomoc w osuszeniu jakiego antałka ... :mrgreen: ). Toczyć się będziemy razem moim zardzewialcem, bo trochę trza było koszta przyciąć ... :wink: ps. Jakby coś się pozmieniało w kwestii dojazdu, to zapodaj koordynaty.
Dzienks - spotkamy się zatem w środę. Kto nie wpłacił, zapłaci na wjeździe - prośba o wpłaty w określonym czasie byla ze względu na to, że lubimy po prostu porządek i upraszczamy życie, żeby łatwiej było też obsłudze. Wszystko ogarniętę, jedźcie ze spokojem. Dziś byliśmy na inspekcji miejsca zlotu z @Milczącym (filmik z dziś się ładuje na klubowy kanał, ale będzie go widać pewnie dopiero jutro) - będzie wygodniejszy niż w zeszłym roku dojazd na samo pole biwakowe. Pięknie jest zaiste i po drodze, i na miejscu, ale w ostatnie dni w Wielkopolsce nie ma czym oddychać - ma się na Campa szczęśliwie nieco ochłodzić i skropić glebę, co by się nie kurzyło - alergikom ulży, udarów nie będzie a łatwiej się z czegoś rozebrać niż szukać cienia za wszelką cenę, tym bardziej że będzie kilka konkurencji siłowych :D.

Co do pomocy: - ja będę około 17-ej po tym jak odbierzemy Estewesa z lotniska (o 15.30). Jeśli ktoś z Was pojawi się w środę wcześniej i będzie chciał w czymkolwiek pomóc, to na miejscu będzie szef Autodromu 4x4 - Romek Wasik, którego część z Was zna z zeszłego roku, a część będzie miała przyjemność poznać dopiero teraz.

Romek prosił mnie dziś o przekazanie swojej prośby: jeśli ktoś przyjeżdża w tym roku Z WŁASNĄ przyczepą niech przyśle mu maila na info@autodrom4x4.pl - chcemy Wam wygospodarować jak najwygodniejsze miejsce, stąd ta prośba.

Romek Wasik, to gość widoczny poniżej - do czasu jak mnie nie w środę jeszcze będzie zwracajcie się ze wszystkim do niego. Na marginesie dodam, że współpraca z profesjonalistami z Autodromu to dla mnie czysta przyjemność - święty spokój, wszystko robione wtedy kiedy ma być zrobione, bez nerwów i prowizorki - żadne tam euro-żenua 2012. Z roku na rok robi się coraz fajniej.
Roman.jpg
Aha! - kompletujcie drużyny do F1 i przeciągania liny.

Awatar użytkownika
Rokfor32
Klubowicz
Posty: 8463
Rejestracja: 31 paź 2008, 21:15
Auto: Wiele. Różnych. Większość Toyoty.
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Rokfor32 »

Jak dla mnie idealna pogoda to lekko na minusie, wiatr nieco słabszy od huraganu i od metra w górę pokrywy śnieżnej ... :mrgreen:
Będziemy raczej wieczorem, mamy ponad pięć stów do zrobienia, a Remik nie wstaje w środku nocy (w rozumieniu studenckim :wink: ).

Line to ja mogę zardzewialcem przeciągać - coś koło pięciu ton powinno być, na obecnym ustawieniu sprzęgła ... :mrgreen:

ps. Wziąć jakie foty z Isla z zimowych warunków? prezentacji to z tego nie zrobię, ale jak kto ma chęć oblukać poza konkursem, to nie ma problema.

Patry
Posty: 465
Rejestracja: 01 lis 2008, 21:47
Auto: J73 V8, HDJ100, HJ61, FZJ80
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Patry »

weź jakieś ciekawe foty tamtejszych wynalazków :wink:

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

Rokfor32 pisze:Wziąć jakie foty z Isla z zimowych warunków? prezentacji to z tego nie zrobię, ale jak kto ma chęć oblukać poza konkursem, to nie ma problema.
Bierz bezwzględnie Rokfor - ludzie świata ciekawi, a dowiedzieć się o wszystkim z pierwszej ręki - bezcenne. No i ze 3 foty wynalazków dla Patryka oczywiście :mrgreen:

Zmienił się w tym roku wjazd na teren Autodromu. Będzie znacznie wygodniej. Przyjeżdżając w czwartek zobaczycie oczywiście, zamontowane w środę oznakowanie, ale już teraz możecie zobaczyć sobie jak będziemy wjeżdżać i jak było tam wczoraj:


Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

Kolejne przesyłki nadeszły, nie ma tak szerokiego kadru, który ogarnąłby wszystko co Wam się trafi w tym roku :wink:

@Duch z WAMA Print dosłał kalendarze i naklejki Campowe, które były drukowane w jego zakładzie - polecam. @Duchu - dzięki Ślunski Pierunie! Abcybilder jest akuratny, abfala ni ma, a co najważniejsze nie jest ańfachowy :wink:

Obrazek

Cortland pamiętał o strongmanach od przeciągania liny - są iPody dla zwycięzców! Srebrny, złoty, niebieski i zielony. Każdy na Campie dostanie dodatkowo kuponik rabatowy na Maca, iPoda, iPada lub akcesoria.

Obrazek

Rokfor - złe wieści dla Ciebie :( Dziś w nocy NASA nadesłała mi zdjęcia ekipy, która chwilę przed odlotem na Campa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie. Nie wiem czy Ci starczy kilometrów z Islandii, żeby ich pobić i zgarnąć nagrody, dla tego, który zadał sobie najwięcej wysiłku z dotarciem na Campa.

Obrazek

Jutro w ciągu dnia ostatnie komunikaty i... heya!

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2011

Post autor: Pyrka »

Informacje podsumowujące.

Proszę, żeby ta informacja zamykała wątek i żebyście już nic dopisywali do czasu zakończenia imprezy - niech Ci co wejdą widzą ten post bez szukania. Proszę przeczytać wszystko uważnie, żeby nie było, że ktoś czegoś nie wiedział.

Na torze
Ci co byli wiedzą, Ci którzy nie byli się dowiedzą. Wjazd w tym roku jest wygodniejszy -http://www.youtube.com/watch?v=FlTI8na_x4g. Pola biwakowe będą 2 - tam gdzie stały przyczepy i tam gdzie zwykle, między drzewami. Recepcja jest czynna od 8-9 do 19-20 - jeśli przyjedziecie w nocy, nikogo nie szukajcie z dowodem wpłaty tylko się rozbijacie i meldujecie rano. Samochody będziemy ustawiać w rzędach umożliwiających łatwy wyjazd na konkursy. Konkursy z samochodami będą miały limit samochodów (25), bo inaczej musielibyśmy bawić się miesiąc. Infrastruktura, jak na Campa, jest pełna z wyłączeniem zasilania przyczep - tego nie ma i nie będzie.

Obrazek

Za strefą dla dzieci aż do linii gdzie będzie stało moje auto (biały Hilux jak u Tewje Mleczarza) jest miejsce dla rodzin i ceniących spokój. Jeśli ktoś chce się głośniej integrować we własnym towarzystwie - rozbija się dalej.

Obrazek

Toalety
Będą stacjonarne i przenośne. Jeśli w trakcie zlotu uznacie, że przydałyby się jeszcze 1-2 dodatkowe, nie mówicie po kątach "łe, kibli mało" tylko przychodzicie do mnie albo do Romka i mówicie, że powinna być jeszcze dodatkowa toaleta - przyjedzie na żądanie. Toalety traktujemy jak u siebie w domu - są porządne i po zlocie mają zostać porządne.

Papiery/meldunek/recepcja
Weźcie potwierdzenie dokonania wpłaty i oświadczenie uczestnika. Kto nie zapłacił - zapłaci na recepcji. A'propos recepcji - koszulek będzie dla 148 załóg, po 2 na auto niezależnie od ilości pasażerów. Ci, którzy zadali sobie trud wpisania rozmiaru dostaną zestaw startowy z wpisanym rozmiarem, Ci którzy nie kliknęli liczą na szczęście, że ich rozmiar jeszcze będzie.

W zestawie startowym będą m.in. winiety TLC na przednią/tylną szybę i opsaki na rękę - proszę naklejać/nosić.

Roadbook
Oprócz wersji mobilnej roadbooka będzie wersja papierowa. Podczas przejazdu roadbookiem (jeśli ktoś znajdzie na to czas :D ) - PEŁNA KULTURA. Zobaczycie statuszkę zbierającą chrust w lesie - zatrzymujecie się, pomagacie zbierać, staruszkę odwozicie do wsi; mieszkańcy Was pozdrawiają - Wy pozdrawiacie mieszkańców. Ludzie w regionie Książa Wielkopolskiego są bardzo pozytywnie nastawieni do TLC Camp i Autodromu 4x4. Zależy nam na tym żebyśmy byli tam co rok, w związku z czym dbamy o jak najlepsze stosunki z lokalną społecznością.
Obrazek

Chyba o niczym nie zapomniałem :?

Spokojnej podróży i bawcie się dobrze!

ODPOWIEDZ